Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira gáz manapság,...

Tényleg annyira gáz manapság, ha az ember otthon él a szülőkkel?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, otthon élek a szülőkkel, és melóban gyakran megkapom, hogy ők már biztos nem laknának otthon meg stb. Meg, hogy kínos/ciki stb.

Igazság az, hogy a kapcsolatom a szüleimmel kifejezetten jó, és szerencsére elég nagy a ház, megférünk egymás mellett békében. Van munkám, de jelenleg nem érzem úgy, hogy a teljesen átlagos keresetemmel én albérletbe szeretnék menni azért, hogy aztán maradjon havi pár 10 ezren arra, hogy ne hallják éhen, és akkor annyit értem el, hogy elmondhatom, hogy de jó, már nem élek a szüleimmel. Lehet velük élek, de el tudom tartani magam, nem ők etetnek, közös bevásárlás szokott lenni, vagy ők mennek el bevásárolni vagy én, de bárki vesz bármit az mindig mindenkié volt. Nincs az sem, hogy anyuci apuci etet.

Persze, ha lenne kivel, akkor természetesen költöznék, de tényleg olyan rossz az, ha úgy érzem egyedül ez nekem nem éri meg, mert így tudok gyűjteni is, van tartalékom stb.


Bocsi, ha kicsit hosszú lett.



2021. okt. 12. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
7%

De ferfi vagy kerdezooo vagy noo?? Hahhoooo kedveseeem? :D


(Valszeg ffi. De nem tuti.. nem tudooom.)


Van idod barmikor koltozni es onallosodni :D ertheto h most miert elsz ott! De csaladot barmikor nem lehet alapitani. 40 felett elkezdeni ezen gondolkozni na..az gaz.

2021. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Nem bántasz meg, tiszteletben tartom a véleményed, sőt. De azt érdemes tudni, hogy nem mindenkinek a végső vágy a család, most nyugodtan el lehet hordani mindennek, kibírom, de sosem akartam gyereket, ez van, most sem akarok, és később sem szeretnék. Spórolt pénzem van, relatíve sok, de nem hitelezek, inkább gyűjtök tovább, világ életemben ezt hallottam otthon, hogy ne vegyék hitelre dolgokat, próbálom tartani magam ehhez.
2021. okt. 12. 23:40
 13/78 anonim ***** válasza:
15%
Bocsanat.... Olvasom.. Nő vagy! Bocsiii latom. Akkor se gaz. Csak a gyerekrol lemaradsz. De ettol meg ferjed lehet!! Nyugi. Max van 2 exneje, meg 4 gyerek.
2021. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Kedves #11 kérdések első mondata "35 éves nő vagyok, otthon élek a szülőkkel, és melóban gyakran megkapom, hogy ők már biztos nem laknának otthon meg stb. Meg, hogy kínos/ciki stb."
2021. okt. 12. 23:42
 15/78 A kérdező kommentje:
#13 nem szeretnék gyereket, lemaradni nem fogok :)
2021. okt. 12. 23:43
 16/78 anonim ***** válasza:
22%
Akkor minden igy jo ahogy van. Most erre mit irjunk. Tokeletesen csinaltad.
2021. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
77%
Más kérdés, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel laksz... Bár itt néha előkerülnek emberek akik szerint ha 18-at betölti valaki már jaj milyen dolgo ha szüleivel él.
2021. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
#17 tudom, sok kollégám ilyen, némelyik ott tart, hogy a nagy önállóságban nincs mit ennie gyakran. Én nem ítélem el, sőt kifejezetten "felnézek" azokra akik ezt a kukon élés dolgot bevállaljak olyan keresettel ami az albérletre éppen elég csak. Úgy, hogy egyedül elneky tehát költség megosztás sincs.
2021. okt. 12. 23:46
 19/78 anonim ***** válasza:
90%
Ritka az ilyen jó kapcsolat a szülőkkel, azért mondják kollégáid. A legtöbb ember egy idő után már nagyon nem jön ki jól a szüleivel. Vagy életvezetési, vagy világnézeti problémák adódnak. Egyik beleszól a másik életébe, nem tudnak együtt élni, de legtöbbször a pénzből ered a probléma. Úgyhogy becsüld meg hogy ilyen jó a kapcsolatod szülőkkel!
2021. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
Becsülöm is, természetesen. Meg gyakran toltunk együtt sok időt is. Persze nyilván értem én azt is, akinek rosszabb a kapcsolata és ez volt a módja annak, hogy kikerüljön ebből aminek az az ára, hogy anyagiak nehezebbek.talan a legnagyobb gond az, hogy az emberek még sem próbálják a másik ember oldaláról nézni (persze, köztük én sem, mert akkor nem született volna ez a kérdés)
2021. okt. 12. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!