Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki menyit ad a fizetésetekből...

Ki menyit ad a fizetésetekből a családjának?

Figyelt kérdés

20 feletti otthon lakikhoz szol leginkább a kérdés.

Ha lehet a fizetésetek is írjatok le légy szíves.



#családi kassza #Gyerek szülő támogatás
2021. nov. 4. 05:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
20%
Hajtsad a magadét. 2 egyetemistám van és 1 középiskolás.
2021. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, ezt nem tudtam. És nem, nem hajtom a magamét, egyszerűen csak örülj, és adj hálát magadnak/magatoknak, a sorsnak, akárkinek, amiben hiszel, hogy ezt anyagilag meg tudtátok engedni magatoknak.


Anonim fórum, kérlek írd meg, mennyibe kerül 2 egyetemista és 1 középiskolás havonta? Komolyan kíváncsi vagyok. Mire számítsak :D Nekem még csak 11 éves, azt tudom, eddig mennyibe került. Gondolom, csak növekedni fog ez a szám.

2021. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
84%

89

Hagyd szerintem :) Az én 85 és 87-es kérdésem sem akarta megérteni... Pedig úgy gondolom, nem kérdeztem bonyolultan. Bár, még mindig nem tudom elhinni, hogy 3 gyereket könnyebb felnevelni támogatás nélkül mint egyet vagy kettőt. Nem baj, majd ha egy tollvonással megszüntetnek mindent, akkor mindenki szar szemétláda lesz, mindenki hibás lesz csak ők nem :D

2021. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
64%
Hát ja, pedig én halálkomolyan kíváncsi vagyok, mennyibe kerül 3 gyerek, két egyetemista és egy középiskolás. Komolyan, a kicsikről mindig olvasni itt költségeket, 11 éves korig én is tudom a sajátomon, de középiskolától fölfelé még soha nem láttam leírást, hogy mennyit költenek rá. Pedig érdekes lenne.
2021. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!