Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki menyit ad a fizetésetekből...

Ki menyit ad a fizetésetekből a családjának?

Figyelt kérdés

20 feletti otthon lakikhoz szol leginkább a kérdés.

Ha lehet a fizetésetek is írjatok le légy szíves.



#családi kassza #Gyerek szülő támogatás
2021. nov. 4. 05:52
 31/94 anonim ***** válasza:
40%

17-es

Örülj neki hogy egyáltalán van támogatás! Ha rajtam múlna 0 forintot kapnának a gyerekesek és nem azért, mert ne szeretném a gyerekeket, hanem hányingert kelt bennem, hogy valaki pénz miatt szül vagy a gyerek születése után tartja a markát akit amúgy a szülők vállaltak....

2021. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
79%
én kétszer kérdeztem meg h mennyit adjak előszór mikor elkezdtem dolgozni aztán mikor a barátnőm hozzám költözött mind a kétszer visszautasították a kérdést viszont mi cserében havonta pár alkalommal bevásárolunk ami olyan havi 20-60 között van attól függ mikor mi kell itthonra.
2021. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
86%
18 éves korom után már "ingyenélő parazita" voltam. Először csak a kajámat kellett fizetnem, majd lett egy minimálbértől jobban fizető melóm, akkor havi 30ezret haza kellett még adnom a rezsibe.
2021. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
94%

Egyetemre járok, mellette pár napot dolgozom, ha a benzinköltséget levonom kb 50 K-t keresek kb, apukámmal élek vagy a koliban, nem fizetek bele semmibe, de a kaja egy részét magamnak veszem. Anyukámtól pedig még kapok 50 K-t.


Én nem tudom, hogy mi van itt, de a szintén tanuló ismerőseimet is támogatják a szülei és vannak, akik meg lakást, házat kaptak...


(25 : Azzal, hogy fizetted a rezsijét a lakásnak nem hazaadtál, hanem a szüleid támogattak egy ingyen albérlettel... Az a hatalmas különbség, hogy az otthon lakással szemben itt sokkal önállóbb, szabadabb vagy, nem kell a másikat kerülgetned vagy esetleg állandóan konfrontálódni vele...)

2021. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlottam, hogy beleadok a rezsibe, de azt nem fogadták el. Az egyéb közös kiadásokat harmadoljuk (bevásárlás, ha szerelőt kell hívni stb.) De nem számolunk el fillérre pontosan, csak körülbelül.
2021. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
42%
35 000 Ft/hó, 150 000-200 000 között keresek, 35/F
2021. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
76%

Nettó 330-at keresek, a rezsi rám eső része kb. havi 15 ezer, plusz a lakásbiztosítást meg egyéb költségeket is le szoktuk osztani egymás között, ez 3 havonta párezer forint. A kaját magamnak veszem. Ha nagyobb költségek adódnának, pl. valamit fel kéne újítani, abba nem szállnék bele, mert akkor a büdös életben nem lesz elég pénzem különköltözni.

25L

2021. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
77%

Számomra furcsa, hogy valaki pénzt ad le otthon. Persze nincs ingyen a rezsi meg a kaja. De ahhoz, hogy valaki önerőből elköltözzön majd, minden forint számít.

Én azt mondanám, hogy inkább tegyen félre a fiatal, ahelyett, hogy leadja otthon.

Szerintem nem ér véget a szülő felelősségvállalása,támogatása akkor, amikor a gyerek betölti a 18-at.

De hát nem vagyunk egyformák. Én igyekszem úgy alakítani a karrieremet, hogy később ne legyek rászorulva a pályakezdő gyerekem fizetésére.

A kérdésre válaszolva, elkoltoztem, mire teljes fizetést kerestem, nem csak diákmunkáztam. De sosem fogadtak volna el semmit a szüleim

2021. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
54%

39# Azért mondom, örülj magadnak aztán legyetek boldogok. Másnak a dolgaihoz hogy ők hogy csinálják meg semmi közöd.

Amúgy meg kurrvakönnyű vanból adni, ne legyél magadra nagyra.

Oszd be a semmit, akkor legyen nagy pofád.

2021. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
47%
#39 ha semmid nincs, akkor minek vállalsz gyereket?
2021. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!