Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
33%
Gondol te most épp ronggyal hajtós magad, és nem a kölykeidet "neveled" otthon:) (én Szabina vagyok, mielőtt belém állsz)
2022. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
94%
Bekem nincsenek "kölykeim", ha lesz, az pedig gyerek lesz, nem ,"kölyök". Amúgy meg pont picúrokkal foglalkozom nap, mint nap, közalkalmazotti fizuért. Imádom, de ha megtehetném, igenis pihikéznék pár hetet.
2022. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
94%

Konkrétan a kérdésre:


Nem tudom.

Én nem vagyok kiakadva, de úgy általában nem is foglalkozom másokkal.

2022. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!