Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 81/93 anonim ***** válasza:
65%
79# miért lennék irígy egy munkanélküli semmirekellőre??Én örülök hogy hasznosan telnek a napjaim,szeretek dolgozni.Egyfajta függetlenséget ad.Az egész napos döglés mire jó??És inkább neked kellene érvelni hogy egy felnőtt ember miért henyél hónapokig.Frusztrált inkább a kérdező,mert ugye borzasztó stresszes volt neki a meló🤣
2022. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
53%
irigy :D Mire, a semmirekellőségre? Ugyan már :D
2022. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
56%

81. + a további értetlenkedő hozzászólásnak : a SZABADSÁG , tudjátok mi az?


Nem. TI reggel ( vagy akárhánykor, időpontra gondolok ) iparkodtok befelé a munkahelyetekre dolgozni ( éhbérért ...amire olyan rettenetesen büszkék vagytok , pedig a ti kizsákmánylóitok ezen híznak ... csak ti oly ostobák vagytok, hogy ezt észre sem veszitek, avagy nem is szeretnétek szembesülni avval, hogy be vagytok csapva , teljesen értelmetlen az hogy idegen embereknek csicskázzatok.

Bemész reggel x órára dolgozni csak hogy GB úr cégébe hasznot hajts. Kapsz érte valami éhbért, esetleg gyöngyöket :-))

2022. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem, hogy mire lennék irigy. 😂😂
2022. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
81%

#83

Szerintem te annál nagyobb csöves vagy. 😉😉

2022. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
92%

De emberek! Nem mindegy ki mit csinál? Mindenki úgy él, ahogyan akar.


Senkinek semmi köze a másik életéhez. Mindenki a saját kárán tanul!


Nem hinném, hogy az itt kommnetelők nem örülnének annak, ha nem kellene dolgozniuk.


Ha még szeretnék tevékenykedni, hát dolgozzanak!

2022. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
*ha még szeretnek tevékenykedni
2022. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
47%
Itt mindenki annyira imád dolgozni basszus 😂. Ti nem tehetitek meg a pár hetes pihentgetést, az egy dolog. Mástól irigyelni és le ingyenélőzni pedig a saját szegénységi bizonyítványotok. De persze mindenki a munka hőse, aki akkor sem menne szabira, ha megtehetné. Majd el is hiszem.😅
2022. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
33%

Valakinek helyezték is kell dolgozni, nem ülhet mindenki otthon "hivatásos ÉdesAnyaként".

Inkább legyetek hálásak nekünk!

2022. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, te ki helyett dolgozol, amiért annyira hálásnak kéne lenni? Véletlenül sem amiatt, hogy fennttartsd saját magad, á, dehogy. Csakis őszinte hivatástudatból. Ha pedig meg tudnál úgy élni pár hétig, hogy kihagyod a melót, két kézzel tiltakoznál ellene, mi? 😂
2022. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!