Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 41/93 anonim ***** válasza:
76%
5# veled alapból így beszél a partnered, hogy takarodj? Vagy te beszélsz így vele? Mindegy, de ez így nem élet! Hidd el nekem, a legalja ez már, senkinek nem kell így élnie! Vagy mi az amiért azt gondolod a kérdezőnek ezt mondja a majd a férje?
2022. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, saját privát dolga a dolog.
2022. márc. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
26%
Mert sokaknak furcsa az ingyenélés
2022. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig dolgoztam 20 éves koromtól max akkor nem mikor gyerekek születtek ott 1-2 év kihagyás ,illetve 2019 től volt egy 1 éves kihagyás mert stresszes és nehéz munkám miatt beteg lettem utána meg tervbe volt külföldre költözünk illetve gyerekeim iskolába indítása kísérése ,akkor már férjem külföldön dolgozott így én már nem kerestem új munkahelyet 2020 van külföldre költöztünk így most itt dolgozók.

De rólam mindenki tudta hogy nem keresek munkát utána mert külföldre akkarunk költözni.illetve külföldön várt egy munkaszerződés 2020tol.

Nem azt kell mondani hogy munkát keresel hanem hogy most fel évig pihensz mert sok stressz volt munkahelyeden piheni szeretnél.

2022. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
73%

43# Ez a másik kedvencem :"Mert sokaknak furcsa az ingyenélés"


Mi az hogy ingyenélés?

Milyen ótvar, elmaradott szöveg ez.


Gondolkodott bárki is aki ezt szajkózza, hogy a föld és rajta az élőlények úgy vannak gyárilag megteremtve, hogy mindenféle, reggeltől műszak végéig tartó rabszolga meló nélkül is képes lenne megélni az ember?

Csak az ember többet, kényelmet, esetleg luxust akár, ezért dolgozik.


Akkor az emberi lényen kívül a többi lény a földön mind INGYENÉLŐ 😂😲


Azért mert mondjuk a kérdező nem jár be egy munkahelyre, akkor ő már egy naplopó és szégyellje magát?

Vajon ő otthon nem látja el az igényes létfenntartáshoz szükséges tennivalókat mint Pl. főz, mos, takarít?

A férje megteremti a többi igényükre való pénz.

Akkor ugyan MIÉRT kellene neki valahova bejárni dolgozni?

Ja, mert hogy az "úgy szokás" vagy mert esetleg elvárják tőle az ilyen irigy, gonosz picsogók akik itt beszólogatnak neki egy bizonyára sz@r munkahellyel a hátterükben és ha megtehetnék, akkor napokig otthon döglenének de mivel esélyük sincs rá, ezért irigységből belekötnek azokba, akiknek jobb az életük mint nekik...


Senkinek semmi de semmi köze nincs ahhoz hogy a másik ember dolgozik-e vagy hogy a férjükkel, családjukkal miből tartják fenn magukat. Mindaddig amíg nincs bűncselekmény.


Márpedig ez nem az.

2022. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, mert gondolom amit megeszik azt nem vadássza az erdőben hanem a férfi pénzéből veszik tehát kitartják és ingyenélő, haszna 0 a társadalomra nézve.


És nagyon bebuktad, jó a munkahelyem, és nem lennék soha se ingyenélő haszontalan, se kitartott.


Bár megértem ha valakinek többre nem futja mint a férjénél sír zsebpénzért.

2022. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
68%
46 Te nagyon buta ember vagy.
2022. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, nyugodj már le. Te szégyelled, hogy nem dolgozol, hidd el, a kutyát nem érdekli, aki meg ezért megszól, le kell szarni. Én júniusban mondtam fel a munkahelyemen, de én tudtam, hogy szeptembertől kezdek máshol, így június-július-augisztus tervezetten otthon voltam. Aki beszólsz volna elmeséltem volna, milyen volt az egészségi állapotom (konkrétan kb a talp feldobás előtti állapot) a felmondás előtt évi 300 túlórával, 12 órázással, éjszakázással és egy rakat megalázással, nőként. Marha jól kipihentem magam, de senkit nem érdekelt. Pihend ki magad őszig, aztán keress mást, ha akarsz, de nem kell erről kérdést írni, FŐLEG ide, ahova a legalja jár. Ha többet életedben nem dolgozol, senkit nem érdekel, a legtöbben csak a saját nyomoruk miatt ugatnak, hogy jaj bezzeg én.
2022. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
28%
Ostoba emberek tartanak el másokat. 😂😂
2022. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
86%
De gondolom este leülsz a tévé elé te ostoba proli és nézed az egyes népbutító műsorokat, az nem zavar, hogy az úgynevezett sztárokat is te tartod el az adódból, de ha valaki fél évig nem dolgozik, akkor neked kevesebb lesz a kenyér, vagy mivan? Mondjál te is fel, legyen hozzá merszed, aztán fogd be a szád.
2022. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!