Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 11/93 anonim ***** válasza:
32%

mert munkakerülő vagy

ha ennyire nem akarsz dolgozni, legyél főállású anya

2022. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem gáz. Neked se tesz jót. Keress mást akkor, amit szeretsz. Utazzatok többet, vegyetek jobb házat stb. Később ez visszaüt, még ha most jó ötletnek is tűnik, hiába pici a gyerek.

És a férjed szemében is haszonleső leszel kicsit, ha nem is mondja. Persze ha válni akarsz pár év múlva, akkor ez mindegy.

2022. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 A kérdező kommentje:
Ha főállású anya akarnák lenni akkor lenne vagy 3 gyerekem. Én nem írtam hogy nem szeretek dolgozni meg nem akarok sose, ősztől akarok keresni.
2022. márc. 2. 18:46
 14/93 A kérdező kommentje:
10 évet dolgoztam, hogy lennék munkakerülő, istenem..
2022. márc. 2. 18:47
 15/93 A kérdező kommentje:
2 éve vettük a házat és az egészet felújitottuk. Hogy jön ehhez, hogy vegyünk új házat?
2022. márc. 2. 18:49
 16/93 A kérdező kommentje:
Több nőt is ismerek akik gyerek után nem is mentek vissza dolgozni mégsem hagyta el őket a férjük
2022. márc. 2. 18:50
 17/93 anonim ***** válasza:
69%
Ja, értem. Vártad, hogy majd irigyelnek és nem megfelelő reakciókat kaptál. Hm, van ez így. :)
2022. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nem jogos a kiakadásod, mert rosszul tálalod a dolgokat "Nincs munkám!" és csak vigasztalni próbálnak.

Nem lenne egyszerűbb, ha megmondanád, hogy

"Úgy döntöttünk a Józsival, hogy itthon maradok őszig - vagy még tovább - majd a körülmények eldöntik"

Slussz!

Nem kell ezt túlragozni, vagy szégyellni, a ti dolgotok!

2022. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudják, hogy neked ez nem szenvedés és biztatnak, vigasztalnak.:)
2022. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:
Biztos én vagyok az egyetlen nő aki nem dolgozik..
2022. márc. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!