Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 31/93 anonim ***** válasza:
81%
És miért írtál ki erről kérdést? Rossz a lelkiismereted amiatt, hogy most néhány hónapig nem dolgozol? Mert ha nem, akkor miért foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak?
2022. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
34%
Az oké, hogy gyerekeket kell eltartani, de FELNŐTT nőket, az igencsak gáz.
2022. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
60%
Nem, általában KETTEN a családfenntartók. Csak van aki szeret minden terhet a csávójára nyomni, míg ő otthon vakarássza.
2022. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező : 👉 na ezekről beszéltem 32# 33# irigyek, gonoszak stb


Le-se- sz@rni ezeket! Éld nyugodt szívvel és SZABADON az életedet!

2022. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
68%

"32# 33# irigyek, gonoszak stb"

A 32.-ben mi a gonosz vagy irigy?

2022. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
59%
Kinek mi, én nem bírnám otthon vakarni a seggem, nem ezt a példát láttam a szüleimtől sem. Anyám nem volt velem otthon gyes-en, családi pótlékot sem igényeltek, mert jómódban éltünk. Nekem büntetés lenne ennyi ideig otthon lenni, becsavarodnék.
2022. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
76%
Ez jó, az elején azt írtam, hogy nem ők akadtak ki ok nélkül, hanem te, de itt a gyakorin mindenki nagyon kiakadt. Nincs abban semmi borzasztó, ha valaki egy megterhelő munka után pihen egy kicsit, főleg, ha nem a megélhetése múlna rajta. Legalább nem ég ki. Én szeretem a munkámat, de néha nagyon idegesít, és ha újat keresnék, biztos úgy intézném, hogy legyen a kettő között egy kis időm. Mondjuk inkább csak 1-2 hónap, de az jó lenne. Itt meg mindenki nagyon féltékeny, mert valaki megengedheti magának, hogy lazítson kicsit, és nem hal közben éhen.
2022. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem vagyok féltékeny speciel....
2022. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
57%
hát persze hogy van gyerek -.-"
2022. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
87%

,, jajj majdcsak találsz nemsokára stb." Ez nem kiakadás, biztatás.


Szerencsére, írtál ki kérdést, így lett olyan aki kiakadt, hogy miért nem dolgozol. Mindenki jól járt van min mérgelődnie vagy örömködnie. Neked, hogy végre valaki kiakadt, más meg ki adhatja egy idegen emberen a feszültségét.


Szuper :D

2022. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!