Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 51/93 anonim ***** válasza:
41%

1.

Nem vagyok proli.

2.

Nem nézek tévét.

3.

Van pénzem és nem hagyom magam kihasználni. Ja, te meg igen, hagyod, hogy a nyakadon éljenek, oké, ez a te gondod, de ne kös már bele a másikba, azért, mert van véleményem, ami reális. Te balek. 😂😂

2022. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
82%
Hát tényleg a legalja ember jár erre néhány hozzászólást olvasva...
2022. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
87%

51.Ennyi menőség mellett kár hogy félanalfabéta maradtál.

Tudom, tudom, nem járhattál iskolába mert hamar munkába kellett állnod....


... ne kös már bele a másikba....

2022. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
11%

#53

Te beszélsz? És igen, 18 éves koromban kezdtem el dolgozni, de meg is lett a gyümölcse. 🙂 Van házam, 2 prémium kategóriás autóm van. 🙂

2022. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy akkor az isten császára, ha ide kell feljönnöd dicsekedni. Ja nem.
2022. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
16%
Nem dicsekedni akarok, csak közöltem veled, hogy mi a pálya. 🙂
2022. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
95%

Én 40 év munkaviszony után mentem nyugdíjba. Ebben jóformán szinte nem is volt betegállomány, mert szerencsére nem voltam beteges.

Jószerivel nem ismertem mást, csak a munkát orrvérzésig.

Ennek ellenére baromira örültem volna, ha a férjem keres annyit, hogy eltartsa a családot olyan formában, hogy nekem ne kelljen dolgozni járni és idegbeteg, elnyűtt felmosórongyként megélnem a mindennapokat.

Attól egy percig nem éreztem volna magam kevesebbnek, ha az én feladatom lett volna az otthon és a család, a békés, rendezett hátország megteremtése a férj és a gyerekek számára. Ami, ha forintosítjuk, felér két átlagos fizetéssel is manapság.

Szóval anélkül, hogy "cselédkomplexusom", vagy "kitartott nő" tévképzetem lenne, én kicsit irigylem, de valójában teljesen rendben lévőnek tartom, ha egy család megengedheti magának, hogy a feleség, az anya otthon maradjon és a család rendezett életét biztosítja.

Bár mindenütt így lehetne!

2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
61%
Maradj otthon ha akarsz,a te döntésed.Ebbe a férjeden kivűl senki se szólhat bele.DE,az is igaz hogy ennek a nagyobb része lustaság.Kifogás ezért-azért mert.Egy felnőtt embernek illik megállni a lábán.De ez csak az én véleményem.
2022. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igazad van,lustizz amennyi jólesik.Én is azt csinálom és teljesen jó elvagyok.Minek munka ha nem kötelező??Nincs már kmk.Délelőtt alszok egyfolytában mert nincs itthon senki..tök jó.Délután 2 felé hazaér muter a melóból.Elkezdek ordítozni hogy miért nincs kész a kaja.Így elkezdi csinálni,de nem fáradt mert ez a kötelessége.Közben mondom neki hogy milyen fárasztó napom volt,úgyhogy ne nagyon kérjen meg semmire.Hat óra felé fater is beállít a melóból.Őt is leordítom,mindíg meccset nézne este,mikor tudja hogy kezdődik az exatlon.Pedig tudja hogy van egy rendszer amitől nem térhet el a saját lakásában.Amúgy is egy tévénk van mert nem hajlandóak túlórázni.De hát nem én kértem hogy megszülessek nem???45f
2022. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
94%

Én egy éve vagyok itthon. A párom sokat keres. Én keresek melót, interjúra is járok. Mégis kiakadnak. Örököltem földeket, házakat, erdőrészt(nagyszülők kulákok voltak mindkét oldalon, egyke vagyok.) bérbe vannak adva a földek, házrészt most adom el.


Szerintem irigyek, hogy nem gályázol. Én is írtam már ki ezt a kérdést elhordtek mindennek.

2022. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!