Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva azon ha egy nő pár hónapig nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, mert nagyon stresszes volt. Kapok 3 hónapra munkanélkülit, de ha tovább itthon maradok se bánom. Férjem se bánja, mert jól keres. Mégis ha bárhol feljön, hogy nem dolgozok egyből mondják jajj majdcsak találsz nemsokára stb.

#Munka, munkanélküli,
2022. márc. 2. 18:05
 61/93 anonim ***** válasza:
30%
Én csak azt nem értem, hogy nem unja halálra magát ennyi ideig itthon. Én is megtehetném hogy ne tanuljak és dolgozzak, de nekem kell a társaság és hogy csináljak valamit. Mellesleg lesz egy nagyon jó diplomám.
2022. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
87%
61# Nem unja. Nem vagyunk egyformák.
2022. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
18%
Jó türelme lehet akkor meg idegei.
2022. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
60%
Mindent ingyen kap, neki csak az a dolga kogy kidobja a gyereket a kertbe/ játszóra/ nagyszülőkhöz üvölteni, ő meg fészbukkozik meg telesírja a netet milyen nehéz ÉdesAnyának lenni. Esküszöm szinte már irigylem :D
2022. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
91%
64# ott ülsz a nappalija sarkában és élőben tudósítasz, vagy ez most csak egy kis acsarkodás?
2022. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
83%

Ééééés a nagy háborgás és okoskodás közepette senkinek nem jutott eszébe egyéb alternatíva a "nem munkába járásra" minthogy a kérdező (a munkába nem járó) heverészik egész nap a szabadidejében (lopása a napnak) pedig akadnak rendkívül hasznos, fáradságos és termékeny tevékenységek is mint például : háziállatok, vetemény, élelmiszerek házi termelése és tartósítás a család részére stb. szóval pl otthon készül a sajt, terem a tyúk alatt a tojás vagy a paradicsom kint a kertben= mindezekkel pénzt spórolva meg és közben DOLGOZIK ÁM A NÉMBER 😜


Kicsit logikusabban kellene gondolkodni.... HALADNI A KORRAL

2022. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
58%
Biztos ezeket csinálja a kérdező, így sorban egymás után. Mekkora hülye vagy :D
2022. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
87%

66 és ha nem érlel sajtot a némber, hanem egész nap néz ki az ablakon? Vadidegen gyks minősíti, mintha neki bármit is javítana vagy rontana a kérdező a helyzetén.

Sok irigy kutya aki nem dönthet ebben a kérdésben! Aki meg dönthet, mert felveti a pénz és megy, annak is mi köze van ide? Ő úgy érzi jól magát. Más meg az ablakban egész nap.

2022. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy ha a kérdező vagy más hozzászóló kiakad, akkor nem kell ilyen kérdést kiírni. Megtartja magának.
2022. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
33%
Munkatársam még támogatta is a feleségét, hogy a nemszeretem, nehéz munkáját hagyja ott. 3 évig nem dolgozott, munkakeresés helyett fűvel-fával csalta. Állandóan kimaradozott, "barátnőkkel" járt bulizni, ő meg elhitte, és fizette. Aztán mikor rájött, és elváltak, mindent vitt az asszonyka. Mi mondtuk, ne hagyjon rá mindent, de ő bízott benne. Még a számlájához is hozzáfért. Mielőtt elment, azt is lenullázta. Rohadtul megszívta. Többet nem nősül, azt mondja. Ilyen is van. Mi sajnáljuk, mert egy nagyon okos, penge munkatárs, de férjnek igazi balek volt. Imádta a nőt. Hiába mondtuk, ne bízz benne, fanatikusan védte. Ráfaragott.
2022. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!