Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan dolgoznátok fel?...

Ezt hogyan dolgoznátok fel? Hogyan bírkózzak meg vele? Hogyan mondjam el az egyetlen testvéremnek?

Figyelt kérdés

Édesanyámat 2018 májusában szólította magához az Úr. Nagyon szép család voltunk, jól éltünk, szerettük egymást, keresztényi életet éltünk, voltak nehézségek, de mindig olyan könnyen túljutottunk.

Anyuciról 2018 januárjában kiderült, hogy rosszindulatú daganat van mindkét petefészkén. Műteni a kora miatt kockázatos volt, kemót/ sugarat kapott, de hamar legyengült, s feladta, konkrétan 4 hónap alatt elvitte, fel se fogtam, csak szenvedtem mélységesen, mert rengeteg mindent köszönhettem neki egész életemben, a csillagot lehozta volna azért, hogy én boldog lehessek az életben.

Apával még régebben berendeztek egy szép nyaralót maguknak, viszont most, hogy mindketten elmentek a tesómmal úgy osztozkodtunk, hogy az lesz az övé, hogy a családjával nagyobb házba tudjanak költözni. Elkezdtem neki segíteni az utolsó kipakolásokban, mikor a véletlen folytán a ruháik között találtam egy nagyon régi orvosi leletet, aminek az apróbetűsében állt 2 időpont, köztük 3 év volt, s ezekben az időpontokban anyunak abortusza volt. Ezen időpontokban én is meg testvérem is 10 felett voltunk, de le van írva kb. úgy, hogy a betegen már Materként hajtottak végre 2 darab Abortus artecifialist, valamint xy időpontban Fractionalt abrasio ( méhkaparás a net szerint) beavatkozás során menesztett graviditas ( net szerint várandósság) történt. Állapot: hólyagcsíra után, a másik kettő meg 10 hetes körül feltételezhetően.

Mindez akkor, mikor mi 10en évesek voltunk.

Mit csináljak? Édesapám, akivel mintaházasságuk volt állítólag, ő még anyu előtt meghalt. Ez valahonnan egy kitépett orvosi lelet volt, amin az ő neve van meg a születési dátuma, a kora.

Nagyon sok nőgyógyászati gondja volt mindig, időskorában is járt rendszeresen rákszűrésre, a klimax időszakában volt, hogy azt hitte meg fog halni olyan rosszul volt, sőt miómával még műtötték is egyszer.

Nem tudom, azt tudom, hogy most az életem egy nagy kérdőjel, nem tudom mit tegyek, elmondjam e valakinek, mert a feleségemnek se merem, az ey sógornőjével meg konkrétan legjobb barátnők voltak.

A Jóisten megbüntetne azért, ha most nagy nyomozósdiba kezdenék?

Nagyon szépen kérem, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek segítsenek, nem akarok családi perpatvart, viszont nem akarok hazugságban se élni.



2022. márc. 7. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 anonim ***** válasza:
94%
Én komolyan nem értem a problémát itt, mit kell nyomozni? Mi nyomaszt? Anyukád nem akart több gyereket, nagy dolog.
2022. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/137 anonim ***** válasza:
96%
Hát én komolyan mondom még mindig nem értem, mit kell ennyit lovagolni anyud magánéletén? Nyilván nem apud volt az első szerelme. Ha előttetek nem akart gyereket valaki mástól, az is teljesen rendben van.
2022. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 A kérdező kommentje:

És az a férfi utána ide vissza költözött Budapestre, nem messze lakott tőlünk.

Apa erről biztos nem tudhatott, ő volt az az ember, akinek ami a szívén az a száján, semmit nem tudott magában tartani, egy szív lélek ember volt, sose tudta letagadni mikor szomorú vagy boldog...😪

2022. márc. 7. 21:15
 24/137 anonim ***** válasza:
94%
Mi közöd van hozzá, ha volt is azzal a másik pasival? Anyud már meghalt. Hagyd békében nyugodni! Ha ez után akarsz nyomozni, valóban ájtatosságot érzek abban, hogy a nyitókérdésedben a "Jóistenre" hivatkozol.
2022. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
97%

Te szet akarod ezt a baromira bizalmas informaciot kurtolni a rokonsagnak? Normalis vagy? Kapjal mar eszbe!


Tesodnak mondd el, meg esetleg a felesegednek, ha annyira akarod, egyebkent meg eszedbe ne jusson ezt hirdetni boldog-boldogtalannak.

Volt abortusza, oke, es? Maganugy! Mit akarsz meg errol tudni?

Bizony, hogy nincs es nem is volt kozod hozza korabban sem, hiaba vagy a fia.

2022. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 A kérdező kommentje:
23-as. Akkor volt 2 abortusza is, mikor mi 10en évesek voltuk. Ezt leírtam a kérdésben is már, akkor én már kamasz fiú voltam....
2022. márc. 7. 21:17
 27/137 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt apud nyilván nem fogja a tizenéves gyerekeinek mesélni, ha anyuddal közösen hoztak egy ilyen (nehéz) döntést, hiába "ami a szívén az a száján".

Ha meg anyud esetlegesen (!) megcsalta apudat, engedd el, ez a múlt, már mindketten meghaltak, hagyd őket békében nyugodni.

2022. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
91%

De ez mar csak spekulacio. Attol meg, hogy apad elott masba volt szerelmes, nem tortenik tragedia. Oke, tudom, nalatok vallaskarosultaknal ez mashogy megy, meg szuzen mentek ferjhez es mittudomen, de elmondom neked, hogy nem bun az; ha az embernek tobb parja volt elete soran.

Es attol meg, hogy a kozeletekben el, ez nem azt jelenti, hogy volt is valami koztuk. Miert jelentene azt? Az ember mar nyugodtan nem elhet ott, ahol akar? :D

O te jo eg.

2022. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 A kérdező kommentje:

26-os nem akarom. Egy szóval nem mondtam, csak utána járnék, ennyi.

13 és 16 éves voltam, mikor az abortuszai voltak és én ebből semmit nem érzékeltem akkor, mintha mi se történt volna..

2022. márc. 7. 21:21
 30/137 anonim ***** válasza:
97%
Még jó, hogy semmit nem érzékeltél belőle, mert semmi közöd nem volt hozzá.
2022. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!