Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/166 anonim ***** válasza:
81%
#88 én meg magamtól voltam csöndes típus, felnőttként is introvertált vagyok, és tököm kivan attól a nézettől, hogy egy gyerek vagy egész nap ordít, mint a hülye, vagy biztosan terrorizálják otthon és minden nap agyonverik.
2022. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/166 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem már az durva, hogy vannak gyerekellenes csoportok. Ha valaki nem akar gyereket, rendben. Az ő döntése. Na de GYEREKELLENES csoport??? Hogy lehetnek egészséges lelkületű embereknek ELLENSÉGEI a gyerekek? Aztán egyszer majd megtámadják őket? Vagy a szüleiket?

Hát mivé lett a világ?

2022. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/166 anonim ***** válasza:
100%
#92 nem hiszem hogy gyerekellenesek azok a csoportok, de a vermamiknak nem tunik fel a kulobseg a mentes es az ellenes kozott
2022. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/166 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amiket itt olvastam a gyerekek "elviselhetetlenségéről", az már nincs ettől messze.

Bár beszélhetnénk a másik oldal "fanatizmusáról" is, akik annyira rá vannak görcsölve a gyerekre, hogy már az ovulációjuk utáni 4-5. napon terhességi teszteket végeznek.

Újra csak megkérdezném, hát mivé lett a világ???

Hová lettek a normális emberek?

2022. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/166 anonim ***** válasza:
100%

Há mivé lett a világ, má támadják a gyerekeket, lassan vadászengedély lesz rájuk, jajaj, nemlehet kimenni az utcára, jajajj már félni kell hová fajult ez a világ jajaj!


Még mindig csak annyi történt, hogy vannak, akik nem bírják a kölyköket. Deal with it.

2022. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/166 anonim ***** válasza:
13%
Rendben, csak tartsák meg maguknak a véleményüket, vagy fejezzék ki kulturált formában, és ne uszítsanak ellenük, mert nem a gyerekek elviselhetetlenek objektíve, hanem csak egyesek véleménye az, hogy nem tudják/akarják őket elviselni.
2022. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/166 anonim ***** válasza:
100%

Külön Facebook csoportokban vannak a gyerekmentesek, mi ebben a durva? Nem vagyok benne ilyenben, de ahogy néztem kb vicces(nek szánt) mémek vannak benne a gyerekmentes életről. Nem nagy cucc.

Ennyi erővel te is tartsd meg magadnak a véleményed, és ne uszíts a gyerekmentesek ellen, mert objektíve sokkal kevesebb vizet zavarnak, mint a gyerekek. Ha nem lépsz be a facebook csoportjukba, nem is tudsz a létezésükről. Ennyi terük lehessen már.

2022. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/166 anonim ***** válasza:
100%
Te akadtál ki a gyerekellenes szón. Semmi más nem történt, sem uszítás, sem fröcsögés, egy kibszott szóra volt az a reakciód, hogy hova fajult a világ.
2022. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/166 anonim ***** válasza:
36%

98: akkor te nem olvastad végig a kommenteket!

Már az is durva, hogy gyerek helyett "kölyök", sőt "kölök", meg "pulya", ahogy hivatkoznak rájuk. De a többi különösen gusztustalan:

"őrjöngő kis szerencsétlenek"

"fetreng a taknyában hörögve"

"rühellem a sok kis neveletlen férget"

"felrúgnám a fogyatékos anyjával együtt"

Szerinted ez nem fröcsögés???

A 68-as konkrétan halállal fenyegetőzik!!!

2022. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/166 anonim ***** válasza:
100%

Ájjá má le, ősanya.

Talán a gyerekek mint olyan, értéket képviselnek, akiket egy szóval sem lehet illetni?

Pulya, kölyök, szerencsétlen, kölök, ráadásul ezek nem is szitokszavak.

Fogd fel, mindenki azt mond rájuk, amit akar. Ahogyan te is a gyerektelenekre. Ez van, a szavak még mindnig nem büntetendő kategória..

2022. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!