Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/166 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodj már le, 58-59-60-as. Szerinted ha a kutyás kommentelő kutyája megijed, és odakap a kisgyereknek, mi lett volna az anyuka reakciója?

A) „Elnézést, nem gondoltam bele, hogy esetleg azért megy arrébb, mert fél a kutyája a gyerekektől. Többet nem engedem oda a gyerekemt. Gyere, Marcika, bekötöm a sebedet.”

B) „Idióta kutyás p|csa, hogy mered? Fel foglak jelenteni, megveretlek a férjemmel, az ügyvédem elaltattatja a dögödet!”

2022. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/166 anonim ***** válasza:
5%

Mindenki aki kritizálja meg neveletlennek titulálja a gyerekeket az szüljön magának és neveljen különb gyereket. Vagy "kölyköt"?

Bocsi én meg felrughatom a kis szardarab haszontalan büdös dögödet?

Te vérmama. Ugye hogy nem...

Amúgy meg nem kell mindenkinek szeretni a gyerekeket, csak annyi eszed lenne hogy eltitkolnád.

A te kutyád meg összeszarja a hintatereket meg ahol éppen eszébe jut.

2022. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/166 anonim ***** válasza:
92%
Boldogsággal tölt el, hogy az agymosottak vannak lepontozva, akiknek a gyerek istennek számít. Végre kezdünk elérni egy normális korba ismét.
2022. máj. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/166 anonim ***** válasza:
15%
64, nem. Csak az összes itt gyülekezik. Az életben szerencsére nincs ennyi.
2022. máj. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/166 anonim ***** válasza:
100%

neveletlennek - hát igen, és NEM azért neveletlen mert kicsi, hanem mert a szülők nagy ívben tojnak rá.


Hogyne, a saját félöcsém olyan neveletlen volt, hogy időnként nagy kedvem lett volna szájon vágni, mert az undorító stílusától a bicska kinyílt a zsebemben.

Vagy amikor tízévesen különb hisztit kivágott egy semmiségen, mint a nyolcéves unokahúgom.


Miért? Mert anyukája szrt a nevelésébe, és jaj, cuki gyerek, engedjünk meg neki mindent - csak mi kapunk agyvérzést tőle.

2022. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/166 anonim ***** válasza:
84%
Szüljön magának és neveljen különb gyereket. - persze, szüljek. Te hülye vagy? Nyilván.
2022. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/166 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy durvábbat: tanár vagyok, szeretem a gyerekeket, de saját a világért sem kellene.

Borzasztóan fárasztó napi 8-4ig is, amit nem bánok, szeretem a munkám. De hogy nonstop ez menjen otthon is, brrr.

Más gyerekeit lepasszolhatom a munkaidő után (rokongyerekeket meg pár óra után), a saját meg 18 évig ott van. Nem kicsit más.

2022. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/166 anonim ***** válasza:
92%

Az igen, 58-59-60-as elmeroggyant..... A kölyköknek az a szerencséje hogy a kutyám nem harap. De már ha futna a kölyök felénk, elordítom magam hogy "veszett a kutya!!!" vagy " morog és harap", látnotok kéne hogy futnak elfele :)))


És amúgy 61-es, a B változat lenne, szerintem még a rendőröket is rám hívná mert megharapta a kölykét a kutyám. Mondjuk addig élnének...

2022. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/166 anonim ***** válasza:
100%
62-es, a kutyám után feltakarítok, zacsival felveszem a kutyaxart, én viszont láttam olyat hogy hősmami a bokorba szaratta a kölykét, az eredményt meg otthagyták. Kedvem lett volna a fejüket belenyomni.
2022. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/166 anonim ***** válasza:
11%

Akik ennyire gyűlölik a gyerekeket, azok hogyan tudnak normális kapcsolatot kialakítani? Vagy ha betöltik a 18-at, elmúlik ez?

Különösen nőktől iszonyú ez az utálat.

2022. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!