Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/166 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a gyerekeket úgy általában, mert a legtöbb szülő alkalmatlan a nevelésre. De azért vannak kivételek és velük jól el tudok lenni, de én magam nem vállalnám be, hogy erre tegyem fel az életemet. Sokan vannak még így. Sokkal jobb időben felmérni ezt, mint bevállalni a gyereket, akit utána szrul nevel valaki.
2022. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/166 anonim ***** válasza:
100%

Na, most biztos megköveznek, de akkor is ez a feltételezésem bizonyul igaznak.


Gyereket van aki akar, van aki nem.Ettől független a gyerekeket általánosságban senki nem szereti, inkább semlegesen állnak hozzájuk.A saját gyerek, a rokon gyerek az teljesen más.Őket azért szereti az ember, mert a rokona, ismeri, és nem azért mert gyerek.


Ugyanígy a saját/rokon gyerek sírását/hisztijét elviseli az ember gond nélkül, de a másét nem igazán, az idegesítő, nem kívántos dolog.

Ez ennyire egyszerű.


A "felnőtteket", "fiatalokat", "öregeket" sem szereti senki, mint csoportot.Embereket szeretünk.Rokonokat, családtagokat, barátokat, ismerősöket.A többi ember semleges.

2022. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/166 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, annyiban cáfolnálak meg, bár ez is személy és családfüggő. Mi sosem szerettük apámmal nővérem gyerekét. Egy elkényeztetett kis akarnok volt, apámat egyszer megütötte, rám is tett megjegyzéseket, és természetesen még a nővérem volt felháborodva ha megszóltuk. Most 17 éves, évismétlése lesz, mert megbukott négy tárgyból. Évek óta nem volt nálunk, kimaradozik estére, akarnok, és semmit sem csinál. Egy ilyen "gyereket" nem lehet szeretni, még ha rokon is.
2022. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/166 anonim ***** válasza:
100%

#53 Ó, hát persze.Egyéni variációk lehetnek, ha tényleg egy kis "szörnyeteg" a rokon gyerek.De ugye "szörnyeteg" szülők és nagyszülők is léteznek.Nyilván őket nem fogják szeretni, csak megtűrik a családban.

Általánosságban írtam csak.

2022. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/166 anonim ***** válasza:
77%
Ez a gyerek rászolgált az utálatunkra, de nővérem is hogy megutáltatta velünk. Elvárta a 10-20 ezres kis cipőket is babakorában, mikor tudjuk hogy havonta kinövi egy baba a cipőket. Mikor ezt szóvá tettem, hogy ez pénzkidobás és pofátlanság, még én voltam a szar. Apám azóta nem bír rá nézni mióta megütötte. Ha fel is jött nagy kegyesen, csak a telefont nyomkodta. Akkor inkább ne jöjjön. Észre se veszik az ilyen vérmomzik, hogy megutáltatják a gyereküket a rokonsággal.
2022. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/166 anonim ***** válasza:
90%

Én is rühellem a sok kis neveletlen férget. Ennek ellenére barátnőm gyerekére bármikor vigyáznék, egy halk, visszafogott, cuki kislány, aki ha ezer csokit ajánlanak neki, akkor is egyet vesz el és az idő nagy részében édesen rajzolgat vagy gyöngyöt fűz a sarokban. Értelmesen lehet vele csinálni dolgokat, ért a nemből, nem tombol, nem fetreng a taknyában hörögve, soha semmimet nem tette tönkre... Ilyen gyerekeket én is imádok. A többséget viszont felrúgnám a fogyatékos anyjával együtt, akinek a szeme sem rebben, ha idegenek dolgait baszogatja vagy beleeszik a kajájukba.


Az ilyen csoportokban általában arról szoktak írni, mikor egy nagyranőtt sperma nem tudja, hogy hol a helye és az anyja úgy tesz, mintha vak lenne. Tudom, mert én is benne vagyok néhányban.



Nem is a gyerekeket utálom jobban belegondolva, hanem a fasz szüleiket, akiknek a munkája véget ért a kihordássl.

2022. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/166 anonim ***** válasza:
80%

A jól nevelt, vagány (nem bunkó!) gyerekeket még el is tudom viselni. De az ordibáló, affektáló, hisztiseket, neveletleneket nem bírom.


Mellettünk van egy bölcsi meg ovi. Sétáltattam a kutyámat (egy yorkie), és elkezdett utánunk jönni egy kb. 2-3 éves kölyök. Vihogott, futott a kutya után. A kutyám utálja a gyerekeket, fél tőlük. Komolyan mondom, nem bírtam már hova gyors léptekkel menni, mert szó szerint utánunk jött a kölyök, az anyja vihogva a nyomában. Meguntam, felkaptam a kutyát, megfordultam, majd megkérdeztem a vér momzit hogy nem-e bánja, ha felképelem a kölykét. Hát nem veszi észre hogy menekülünk maguk elöl???? Vigye a kutyám közeléből a gyerekét. Még ő volt felháborodva....

2022. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/166 anonim ***** válasza:
18%

Vérmami?

Te egy beteg ember vagy.

Ki örülne ha megutnéd a gyerekét. Vérmami vagy te is ha belerúgnék a büdös kis p.nyaló kutyádba?

De ismertem is ilyet parasztot, azt mondta nem tehet róla hogy utálja a gyerekeket. Ő kutyás.

Na úgy ott hagyta a "szeretett" kutyáját az anyjánál mint a sz@rt. Csak arra kellett a kutya hogy legyen egy lény ami őrá hallgat meg lesi minden szavát meg nyaldossa a talpát, egy gyerek meg ugye nem ilyen.

Érezte belülről hogy nem jó ember, de azért hogy annak érezze magát, kellett egy kutya mert most az a divat. Meg ne legyen már feltűnő hogy ő képtelen a szeretetre. "De ha a kuty@kat képes szeretni akkor nem is olyan beteg ember". Dehogynem.... Nulla felelősséggel. Egy gyereket nem hagyhatott volna ott az anyjánál. Kutya való az ilyeneknek, nem gyerek. És nem felnőtt élet.

2022. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/166 anonim ***** válasza:
18%

Meg hogy merik amúgy kölköknek nevezni meg neveletlennek más gyerekét.

Az a gyerek legalább még kicsi és azért neveletlen.

Te viszont felnőtt vagy és mégis neveletlen kölök.

Jelolgesse be a felfuvalkodott hólyag fejedet 10 macska vénasszony korodban, de már most is az vagy gondolom. Legalábbis koravén.

Pasid se legyen, vegyél egy kutyát, van nyelve.

2022. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/166 anonim ***** válasza:
20%

Van aki meg rendesen budösnek nevezi a gyerekeket meg a pelenkásokat.

Hát a kutyád amikor a kakás valagát nyalja, utána a képedet, az milyen gusztustalan.

A macskás embereknek meg 3 méterről érezni azt az igazi macska "hugyszarkaja" szagot.

Nem vagyunk egyformák.

Én pl a kutya macska szagtól ájuldozok, de a "tiszta" illatokat meg imádom.

Az én házamba pl kutya nem teszi soha a lábát, Volt rokon aki jött és hozta a büdös németjuhászát, napokig szellőztettünk szőnyeget tisztítottunk hogy eltünjön az a rettenetes bűz. De a gazdája is olyan szagú volt.

2022. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!