Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/166 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, én nem ordítottam random mert örültem valaminek, egy gombóc fagyinak sem vinnyogtam. Engem még neveltek a szüleim.
2022. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/166 anonim ***** válasza:
82%

Az én lányom nem idegesíti az embereket pedig tudja magát produkálni.

Választékosan beszél, mindent meg tud magyarázni és nagyon közvetlen. Olyanokat mondanak hogy jajj de cuki, meg mosolyognak rá. Óvónénik is szeretik, pedig akaratos gyerek.

Egyébként ha nem viselkedik szépen és rászólok, akkor annál jobban csinálja. Ha figyelmen kívül hagyom a hisztijét akkor abbahagyja, és nagy szemekkel figyel engem.

2022. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/166 anonim ***** válasza:
82%
81, ennyire vissza tudsz emlékezni a gyerekkorodra?
2022. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/166 anonim ***** válasza:
92%
Attól még, hogy tudom, hogy mi az oka az ordításnak, kvára idegesítő. Ahogy a csecsemőnek is tudom, hogy azért sír egesz ejszaka, mert fáradt, fáj a hasa, egyeb baja van. Attól még kvára nem jó hallgatni. Max elviseled, de ne mondd már, hogy neked az kifejezetten jó érzés a hatodik órája hallgatni egyfolytában.
2022. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/166 anonim ***** válasza:
76%
83-as, igen képzeld el. Velem étterembe is el lehetett menni, nem rohangáltam össze vissza mint egy barom, anyám vitt nekem filctollat meg színezőt, és színeztem míg nem jött ki a kaja. Nem ordítottam hogy hol a kaja???!!!
2022. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/166 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy nem kifejezett öröm hallgatni a gyerek sírást.

De gyilkos indulatokat se vált ki belőlem, mint egyes gyerekellenesekből.

2022. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/166 anonim ***** válasza:
73%
#84 egy szoval se mondtam hogy engem ne idegesitene. de ezert verszemet kapni egyszeruen idiotasag
2022. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/166 anonim ***** válasza:
72%
Én csöndes gyerek voltam, nem mertem sehol hangoskodni vagy rendetlenkedni. Ennek az volt az oka hogy anyámtól féltem. Akik szigorúan voltak nevelve, azok nem ütik verik a gyerekeiket, jobb szülők akarnak lenni. Ennek pedig ez az eredménye, ilyenek a mai gyerekek. Látom néha én is hogy egy gyerek összerezzen ha szól az anyja, csöndes, jó gyerek. Volt olyan osztálytársam aki egy 4es osztályzat után kék foltokkal a karján jött be másnap a suliba. Akik utálják a gyerekeket, azokat nagyon sajnálom. Nem tudom mi lehet a lelkükben, számomra teljesen elképzelhetetlen az ilyen indulatok oka.
2022. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/166 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell sajnálni minket. Nem mindenkinek kötelező szeretni őket. Én nyomós okok miatt nem szülök. Nem csak a szeretet hiánya miatt, hanem mert én nőttem fel olyan körülmények között, hogy ha felhúznám magam, biztos elkalapálnám a gyereket. Most ez kinek lenne jó? Se nekem, se neki. Kössön ki intézetben én meg a börtönben? Van amikor fel kell ismerni, hogy igen, nekem nem való gyerek. Sok anyának és apának csúfolt valami is elgondolkodhatott volna ezen mielőtt megcsinálja azt a gyereket.
2022. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/166 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező szeretni őket, de ez a gyűlölet sem vall egészséges lelkivilágra. Legalábbis aki békében van önmagával, az másokkal is.
2022. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!