Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Legalább jobb kedved lett :):):)
2010. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

Igen,de ettől sajna a problémánk nem oldódott meg.

Én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot.Mondtam a páromnak,hogy annyira szeretem,ha elmúlik a nagy lángolós szerelem,én akkor is vele akarom leélni az életem,mert olyan rendes.De ez az érzés egyre halványabb.

Nekem nincsenek szüleim,igazából rokonaim sem,akikhez mehetnék,vagy akikre számíthatok,tehát egyedül vagyok teljesen.Kicsit félek,hogy mi lesz...Hiszen én hiába teszek meg bármit, ha ő már nem akarja.

Tegnap azt mondta,hogy azt akarja olyan legyek,mint régen,a mostani "énemmel", nem képes,és nam akar hosszú távon együtt lenni.

De ő mehet tovább,élhet,mint marci hevesen,de én kinek kellek majd két gyerekkel?

2010. okt. 3. 20:02
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez érthető, hogy azzal nem vagy kisegítve, hogy mások szépnek látank. Többször írtad, hogy a régi énedet szeretné. Mi az amit hiányol? Ha a bulizós énedet hiányolja, akkor ha intelligens, felfogja, hogy egy lassan két gyerekes anyuka már nem lesz soha ugyanolyan. Vagy mit hiányol pontosan? Elmondta már, vagy csak általánosságban mondja ezeket?


Ja, szerintem ha otthagy, akkor simán találsz 2 gyerekkel is magadnak párt, hiszen egy szép, fiatal, kívánatos, nőies anyuka vagy. :)

2010. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
95%
Valóban fontos lenne tudni, mi az, ami a régi énedben megvolt és most nincs meg. Egyébként nem látja, hogy fájdalmat okoz, amikor sírsz? Ha esetleg elbújva sírnál ne tedd, sírj előtte, hátha észreveszi magát.
2010. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt o igy nyiltan megmondta, akkor en biztos nem kapaloznek erte. Te kb. harom ferfit kaphatsz minden ujjadra ha akarod, olyat is, aki a gyerekeidet is imadna.
2010. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

Nem tudja konkrétan,csak a régi énemet.Kérdeztem tőle,ha ő nem tudja,én honnan tudhatnám?De neki már minden baja van, ami velem kapcsolatos,az nem, jó.Azt mondta,hogy idegesítem.

Pedig mindent megteszek neki,házimunkát távolról sem ismeri,csak annyit kérek tőle(meg is mondtam neki),hogy foglalkozzon egy-egy órát velem,meg a gyerekkel,amikor itthon van.

De mitől lehet az,hogy nem akar velem együtt lenni?Hiszen csupasz vagyok mindenhol,vannak ötleteim bizonyos dolgokban,nem engedem el magam előtte (nem fingok,csak akkor böfögök,ha nagyon muszály,wc-re is csak akkor megyek el,ha nincs itthon),nehogy kiábránduljon belőlem.

Nem tudom,hol hibáztam ekkorát.Persze nekem is vannak rossz napjaim,de kinek nem?

2010. okt. 3. 20:17
 37/65 anonim ***** válasza:
89%

Na figyelj rám. menj el a postára és adj fel magadnak egy táviratot, hogy pl "Piri gyere rögtön, anyád nagyon beteg" vagy valami hasonlót. Azután amikor megjön a távirat, akkor vegyél vonatjegyet bárhová, ahol olyan ismerősöd él, akinél tudsz maradni pár napot. Azt ne válaszold, hogy nincsen ilyen, mert azt nem fogom elhinni.


Most jön a lényeg. A telefonodat felejtsd otthon a pénztárcáddal együtt, ez FONTOS! szóval sebtében elutazol és ott hagyod a kis finnyás párodat LEGALÁBB 1 hétre a gyerekkel!!


Azután megjössz szépen és támadhatatlan leszel, meglátod imádni fog, amikor végre meglát. A 1,5 éves gyerek csodát tud ám tenni egy férfivel!

2010. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a baj,hogy ha egy nő szül egy gyereket,akkor a férfi,aki mellette van,már nem a NŐT látja benne,hanem egy anyát.Én biztosan elküldeném a jó büdös francba... Azért elég durva,amit leírtál.
2010. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam a képeidet,ahogy visszaolvastam a kommenteket.Hát,ha minden anyuka,illetve kismama így nézne ki,akkor a férfiak nem mennének félre... Hogy a Te párodnak mi a baja,azt csak ő tudja... Jó lenne,ha megosztaná végre Veled is!De én csak annyit üzenek Neked,hogy legyél magadra büszke,mert egy helyes csaj vagy és nagyon jó az alakod! 28/N
2010. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
95%
Annyira sajnálom, hogy nekem kell leírnom, de kérdező sajnos valamit elrontott. Az általa feltett képek 2007.01.07.-én kerültek merevlemezre kiírásra, ami azt jelenti, hogy legkésőbben 2006-ban készülhettek...Sajnos.
2010. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!