Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
81%
Egy Fuji Finepix A610-el lőtték.
2010. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
84%
te ezeket honnan tudod kedves utolsó?
2010. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz,most augusztusban készültek,akkor léptem a negyeddik hónapban.Akkor valami nem stimm,2006-ban még nem volt gyerekem sem,sőt ,digitális fényképezőgépem sem,ami igaz, finepix a610-es.
2010. okt. 3. 21:46
 44/65 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne tegyél túlzottan a férjed kedvére.Tisztában van vele,hogy te mindig ott vagy neki,és ezt nem tudja értékelni.Szerintem éreztesd vele egy kicsit azt,hogy mi lenne ővele,ha nem lennél mellette.Tehát hanyagold el.Meglátod észhez tér.Szerintem is utazz el valakihez,hogy érezze hiányzol neki.Nagyon nehéz most neked,sajnállak,igazán.A férjed örülhetne a szép családjának.Nem tud értékelni benneteket.
2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nincs jól beállítva a fényképezőtők dátuma? Nem értek az ilyesmihez, de mi is hasonlóan jártunk, elemcsere után kapkodva állítottunk dátumot és egy egész sorozatunk a nyaralásból 2003 május valahanyadikai dátummal lett ellőve :=( Fogalmunk sincs, hogy hogyan lehetne korrigálni, ez van.
2010. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Az lehetséges,én soha nem állítom be a dátumot,akkor ez a gond,de ezt hol láttad,én soha nem is figyeltem.
2010. okt. 3. 22:25
 47/65 A kérdező kommentje:

Jó ötlet lenne elmenni egy pár napra,csak az a baj, hogy minden másnap dolgozik(ált.) 16 órába,nincs szabija,nem tudna a gyerekkel lenni,pedig szívesen elmennék egy pár napra,aztán kiderülne,hogy mi a szitu.hiányzok-e, vagy nem.

Az elhanyagolás is jó ötlrt,azt hiszem,azzal kezdem majd.Holnap úgyis mennem kell vásárolni,majd nem főzök,itthon hagyom,aztán leshet.Pont azt szoktam neki emlegetni, hogy az apjáról vehetne példát,aki 3 műszakba dolgozik,főz magára,takarít,kimossa a saját ruháit,meg maszekolni is eljár.Még sincs semmi baja.Neki meg kinyalom a fenekét és nem jó semmi.Azt hiszem,ezt ki fogom próbálni......Remélem nem szúrom el még jobban a dolgokat.

2010. okt. 3. 22:30
 48/65 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy szexuálisan taszítják a terhes nők, talán van valami komplexusa.
2010. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Nem tudom,most jött haza,annyit mondott,hogy szia,bement lefeküdni,és magára csukta az ajtót.Semmi jele annak,hogy érdekelném,vagy egy kicsit is megbánta volna azt,amit mondott,vagy tett.Nem is kérdezte meg hogy vagyok,nagyon rosszul esett.Ennyire számítok neki.....Az elején írta nekem valaki,hogy ez egy döglődő kapcsolat.Lehet,hogy igaza van,de marha nehéz.
2010. okt. 3. 22:50
 50/65 anonim ***** válasza:
88%
Én most tuti rányitnám az ajtót. Mit dolgozik? Lehet, hogy valamilyen munkahelyi gondja van, és azt vetíti ki rád vagy pedig most döbbent rá, hogy nem tini és megroppant egy kicsit a felelősségtől, hogy Úristen mindjárt két gyerekes, begyöpösödött apuka leszek.
2010. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!