Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
89%

Hát, akkor passzolom :( Akkor talán besértődött valami piti dolgon és most így hozza a tudtodra hogy sajnáltassa magát. A férfiak ilyenek, ha náthásak akkor is a hattyú halálát játsszák el.

én nem gondolnék rögtön megcsalásra, azért ez egy elég komoly feltételezés ahhoz, hogy minden erre utaló jel nélkül gondoljunk rá. Én a helyedben komolyan kifaggatnám, hogy mi a fő problémája. Azt írtad nem csak a szex, hanem b*szogat is. Ha kell az ő módszereit használd, ameddig nem tisztázza mi a baja nincs vacsora. 2 napon belül elmondja :)

2010. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


Talán ezeken a képeken látszik az alakom,itt már terhes voltam a másodikkal.Tényleg igénytelen vagyok?Őszintén!

2010. okt. 3. 19:36
 23/65 anonim ***** válasza:
88%

Nem, valószínűleg nem ezzel van a baj. Bár a pasiknál sosem lehet tudni... :S

Nincs valami segítséged a gyerekhez? Hogy egy kicsit ellehess magaddal és újra kacér lehess.

2010. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen el tudom képzelni, hogy másik nő van a dologban, de ez nem biztos.

Elég mélyen benne vagytok már a kapcsolatban, és leraktatok olyan alapokat (pl a két gyerek), ami mellett nehéz a szakítás, de ha így megy tovább együttmaradnotok sem könnyű. Az első kérdés, hogy mindketten akarjátok-e továbbépíteni a közös jövőt. Ha nem, akkor gáz van, de még mindig jobb egyedülálló anyaként nevelni két gyereket, mint egy hazug kapcsolatban élni. Ha viszont igen, akkor dolgoznotok kell rajta. Nem lesz olyan magától, mint régen, de még lehet egy nagyszerű párkapcsolatotok (házasságotok?). Az biztos, hogy kettőtökön áll a dolog, és valószinűleg neked kell megtenned az első lépést. Nem azért, mert te vagy a hunyó, hanem mert neked adok tanácsot. A párodnak azt írnám, hogy neki kell kezdeményeznie, de inkább mindketten lépjetek, minthogy egymásra vártok.

Hogy mit tehetnél? Pl. találj módot rá, hogy megdicsérd valamiért mindennap. Valami biztosan van, amit nagyon tisztelsz benne. Dicsérd meg őszintén érte. Valami elismerést minden nap adj neki. Elképzelhetetlen, hogy ne örüljön neki, és máris találtál egy vonalat, ami mentén újraépíthetitek a kapcsolatot. Az is működhet, ha megkérdezed, hogy mit tehetsz érte. Türelmesen megvárod a válaszát, és megteszed, amit kér.

Vehettek igénybe külső segítséget. Rengeteg pár küzd azzal a problémával, hogy egyben akarnák tartani a kapcsolatuk, de valami akadályozza. A témának vannak szakértői, és rengeteg könyvet írtak róla. Felkereshettek erre a területre specializálódott pszichológust. Elolvashattok klassz könyveket: Florance Littauer - Személyiségünk rejtett tartalékai; Gary Chapman - Five love languages (magyarul a kissé megtévesztő "A szerelem pszichológiája" címmel jelent meg); de a Mars és Vénusz sorozat is mind erről szól. Ezek klassz könyvek, és ha elolvasod azokat (pláne, ha mindketten elolvassátok), áttörés lehet a kapcsolatotokban.Az is sokat segít, ha sokat vagytok olyan emberek társaságában, akik hasonló problémával küzdenek, vagy már megoldották. Erre is van lehetőség. Tudok személyesen tippet adni, ha írsz privátot, bár könnyen lehet, hogy elsőre nem fog lelkesíteni.

Segíthet, ha felvesztek valamilyen új szokást; új hobbit, amit mindketten élveztek. Elindíthattok egy közös vállalkozást. Ha őszintén tudtok küzdeni egy közös célért, az nagyon összehozhat titeket.

2010. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és még 30-nak sem nézel ki :) Én szépnek látlak és meg nem mondanám, hogy szültél :) Úgy gondolom semmi probléma a külsőddel, biztosan nem ez a gondja a párodnak. Én nő vagyok, szóval őszintén megmondanám ha bármi rosszat látnék de semmi, inkább a vidámságot látom rajtad, hogy várandósan is élsz, nem bezárkózol, hanem folytatod a napi rutinod :)Ez nagyon pozitív dolog :)
2010. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon-nagyon csinos vagy es ha 10 kiloval tobb lennel, meg akkor is csinos lennel, a ferjed meg egy hulye ha nem akar veled lenni. ha megadod a cimet, szivesen elmagyarazom neki
2010. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a feltöltött képeket, baromi jó csaj vagy!
2010. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én feleségem lennél, nem irtad volna ezt a kérdést, az tuti..... Nagyon szép vagy és cseppet sem igénytelen:)
2010. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a külsőddel van a gondja. Gyönyörű vagy, terhesen is csodaszép alakkal, bőrrel. Le a kalappal!
2010. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket ,már rég hallottam ilyeneket,de nem azért tettem fel a képet,hogy dícsőítessem magam.Az egyik válaszoló írta,az igénytelenséget,csak tudni akartam,hogy idegenek szerint én az vagyok-e.De mitagadás,dagad a májam:)
2010. okt. 3. 19:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!