Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább az utolsó.De nem azért vagyunk egy pár,hogy az ilyenen átsegítsük egymást?Neki is rossz ez az egész,nekem is..Mire jó ez?

Amúgy most kezdett el dolgozni egy benzinkúton,mert ok nélkül(legalábbis nem kötötte az orromra) eljött az előző munkahelyéről,csak ezt találta.De én erről nem tehetek....

2010. okt. 3. 23:28
 52/65 anonim ***** válasza:
95%
Eddig csak azt mondtad le,hogy mi az,amit Ő elvár tőled.Neked nincsenek elvárásaid? Ő most is olyan kívülről és belülről is,mint amikor megismerkedtetek? Nem hiszem.Ezt jobb lenne vele is közölni,hogy nőjjön fel,ez már nem az agglegény élete,ahol a csajozás,utazgatás a központ,hanem már van gyerek,akiknek szülők kellenek és nem két kiöregedett tini.A lángoló szerelem pedig elmúlik,ne is várja,hogy minden olyan lesz életetek végéig,mint az első csóknál.Jobb,ha szembe néz a rideg valósággal.Ha pedig kisajnálta magát,amiért nem tudja visszahozni a múltat,akkor itt az ideje,hogy a jelent építse,különben egy szép nap arra fog felébredni,hogy nem lesztek ott és akkor végképp megtudja,hogy milyen az a sivár élet.
2010. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
92%
Abból következően, ahogy -az általad leírtak szerint- a terhességeid alatt viselkedik veled, meg kell kérdeznem: terveztétek a második gyereket? Akarta ő is, vagy inkább csak te, vagy csak így alakult?
2010. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
83%

23.23-as vagyok megint

Ezek alapján az eltávolodás valahol régebben kezdődött, mert azért minden ok nélkül eljönni?! Szerintem lehet kirúgták, vagy valami ok nélkül nem mész el egy munkahelyről. Szerintem lehet van benne egy jó adag kisebbségi komplexus, hogy csak ezt találta.

A helyedben én azt csinálnám, hogy megpróbálnék kommunikálni vele, hogy mondja ki, mi bántja igazán, mert a felesége vagy, így segíthetsz és hogy nagyon bánt, amit csinál. Esetleg hozz fel pár régi kedves emléket, amikor nagyon boldogok voltatok.

Ha úgy alakul kérdezz rá, van-e más valaki is a képben, mert ez sem árt tisztázni és kérd meg, hogy legyen őszinte, tiszteljen legalább ennyire, mert a gyermekei anyja vagy.

De a felesleges konfliktust kerüld! Próbálj neki segíteni, mert ha ő rendben lesz, akkor neked is jó lesz.

Tudom, nem egyszerű, de mégiscsak a gyerekek apja és én úgy érzem, ezzel lehet többet teszel, mintha elkezdenél nem törődni vele, mert akkor lehet, hogy a helyzet csak elmérgesedik.

Majd írd mi volt mindenképpen!KITARTÁS!

2010. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen az történt, hogy kiszeretett belőled. Megesik az ilyesmi, ha túl korán bevállal az ember két gyereket. Négy éve vagytok együtt: mások még csak az eljegyzést terv ezgetik, vagy esetleg az esküvőt, nemhogy már a második gyereket várják...

Szerintem elkapkodtátok ezt a családalapítósdit, nem ismertétek meg kellően a másikat, ez lett a vége.

Azt viszont nem értem, miért mentegeted magatokat olyannal, hogy "sírva könyörgött, hogy szüljek neki gyereket". Ha te nem akarsz gyereket szülni, akkor nem szülsz gyereket, erre téged senki sem kötelezhet az égvilágon. Úgyhogy ebben benne voltál te is vastagon. Egyszerűen nemet kellett volna mondani, de nem tetted. Most meg játszod a mártírt...

Pedig hidd el, hogy ezek a dolgok kijöttek volna a gyerekek nélkül is. Így viszont duplán súlyosbítod a saját és a gyerekeid helyzetét is.

2010. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon bocsi és nagyon sajnállak, csodálom hogy még senki nem jött rá, de ez sajna úgy hangzik, mintha egy másik nő lenne a dologban......... sajnálom....nem szívesen írok ilyet egy várandós anuykának, de az a pasas tud ilyen könyörtelenül bunkó lenni aki mögött egy nő áll. Csak ezzel a szemét viselkedéssel és a Te hibáztatásoddal tud elmenekülni a bűntudatától. Depresziós és elmeroggyant. Viszont ilyenkor kQrvára utálom azt a bizonyos 3.-at. Egy biztos a választott Társad nem ép egy IQ és EQ titán. Sajnállak..... nem tudom mit lehetne tenni, de válaszút elé érkeztetek. A kapcsolat megmentéséhez két ember kell, bár a párterápiára egyedül is elmehet valaki, talán úgy is segit, használható praktikus tanácsot ot többet kaphatsz mint itt az alkalmi lélekbúvároktól( engem is beleértve:):):) ). Azért írom ezt, mert nagyon könnyű azt mondani, hogy jobb két gyerekkel egyedül mint hazug kapcsolatban, de lehet hogy a tanácsadó még egyiket sem próbálta.Egy biztos két ( vagy több) gyerekkel még ép családban sem könnyű nem hogy egyedül a mai világban. Lehet, hogy a kapcsolatototok végérvényes beéréséhez az a feladat, hogy ezt az áldatlan helyzetet meg tudjátok oldani. Drukkolok nagyon, de biztos ( minden tünet meg van hozzá) hogy belépett egy harmadik. ...sajnálom..... a férfiak ilyen gerintelenek a harmadikok pedig ilyen gátlástalanok tudnak lenni alkalom szüli a tolvajt alapon.
2010. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Végig olvastam a hozzászólásokat a kommentjeidet is és sajnos nekem is az a véleményem itt másik nő van a dologban,biztos a benzinkuton össze szedett valakit.Vagy koleganőt vagy vmi kuncsaftot,mert legjobb védekezés a támadás elvén müködik a kedves férjed.Téged piszkál közben az ő fején van vaj.Ültesd le és add elő mint aki biztos a dolgában:halottam van valakid -láttak vele!Vajon mit lép rá?Ettől rosszabb,megalázóbb helyzetbe már nem igen kerülhetsz de legalább nem magadat eszed az ő hülye beszólásain.Ne legyél ilyen nyuszi!Házasok vagytok?
2010. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

csal a pasi.........

sajnálom. tipikus indokolatlan bűntudatkeltés, önbizalomletörés, mert bűntudata van, és inkább azt akarja, hogy te dobd ki, ne őrá háruljon a felelősség, amiért lelép egy más nővel. ez egy ismert, tipikus viselkedés a megcsaló részéről.

sajnálom és ne haragudj... de ez az igazság.


egy dolog maradt: minél előbb szembesítsd, és tisztázzátok őszintén, ki, merre, hova, meddig, márcsak a te és a babáid érdekében is.

2010. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
93%

utolsó vagyok...


ja, és el nem tudom képzelni, hogy az a nyomorult pasi miért fordul más nőhöz... amikor mindent megadsz neki, és női szemmel is gyönyörű, ritka szexi alakú nő vagy... aki ezt nem tudja értékelni, az azt se érdemli meg, hogy a híd alatt magányosan öregedjen meg


azt hiszem, valóban az lehetett, hogy egyrészt anyává váltál, másrészt kezdted kiszolgálni, így teljesen megváltozott az a szereped, amit annak idején izgatónak látott benned. tehát elaltattad a vadászösztönét... egy másik (független, kacér) nő pedig felkeltette.


el nem tudom képzelni, miért nem tudja értékelni a szeretetet, családot, gyönyörű babáját, gyönyörű feleségét... sajnálom és nem értem... :(((

2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem biztos hogy nő van a dologban,hanem egy sokkal aljasabb dolog.Írtad,hogy nincs senkid,akihez mehetnél,ha szétmentek.És ezt ő nagyon jól tudja,ezért mer ilyeneket megengedni magának.Figyi,túl sokat kényeztetted.

Hagyd abba a s.egge nyalását,attól csak rosszabb lesz.Úgy érzi,hatalma van feletted,bármit megtehet veled.Rögtön felejtsd el,hogy te rontottál el valamit.Kezdd el szépen visszaépíteni az önbizalmadat,mert enélkül semmi sem fog változni.Már elég nagy a gyerek,fogd meg,és menjetek el otthonról minden nap,mihelyt hazajön a drágalátos,és jó sokáig ne menjetek haza.Vagy add ki az útját.Ha elmegy,még az is jobb,mintha tovább kínlódsz,de valószínűbb,hogy megszeppen és elhallgat.Ne felejtsd el,AZÉRT VISELKEDIK ÍGY,MERT TUDJA,HOGY KI VAGY SZOLGÁLTATVA NEKI,ÉS NINCS HOVA MENNED.NE VISELKEDJ ALÁZATOSAN,HA KELL,ZSAROLD MEG A GYEREKEKKEL.hA SZERETI ŐKET,ÉSZHEZ TÉR.

2010. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!