Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
61%

Rossz ezt így kimondani, de sajnos egy idő után az emberek megunják egymást. Nincs örök szerelem, max. végtelen türelem és tisztelet a másik iránt. Nem vagy vonzó már a férjednek valószínűleg és nem akar veled szexuális kapcsolatot kezdeni, inkább csak azt, hogy legyenek gyereki egy olyan nőtől akitől elképzelte, hogy lesz.

Nem mondom, hogy te is ilyen vagy, de sok anyuka hihetetlen igénytelen lesz a szülés után. Mackónadrág, zsíros haj, nem igyekszenek leadni a felesleget, inkább gurulnak, semmi smink, babahányásos felsők, szóval gusztustalanná válik a nő és csodálkozik, hogy a férj már nem kívánja és nem tartja vonzónak.

Tényleg nem azért írtam, mert te ilyen vagy, mert fogalmam sem lehet róla, hogy hogy nézel ki, csak annyi ilyen nőt látok és elvagyok borzadva. :S

Akkor sok nő természetileg is megváltozik, pl. idegesebb, nem foglalkozik annyit a férjével (amit a pasi igazából megérthetne mivel ő is vállalt áldozatokat a babáért elvileg). De persze gondolom a te férjedben is megváltozott valami, amit nem vall be. :(

2010. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
81%

Na tessek. lehet megfelelni a kovetelmenyeknek. legyel jo anya, legyel szexi, legyel olyan mint regen, legyel hazitunder, ja hogy meg gyereket is varsz, na hat az mar igazan semmiseg, egy tokeletes no mindezt siman hozza. A papanak lehetnek elvarasai mert o diktal es osztja az eszt. A kis feleseg meg konyorogjon ha ha egy kis simogatast akar.


Bocs minden rendes ferjtol aki nem ilyen, de ez itt szerintem biztositekkivero kategoria.

2010. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

Próbálkozom,de pocakosan sajnos nem szerencsés minit felvenni,pontosabban inkább gusztustalan.Még a munkahelyére is vittem neki finomságokat,vagy gyógyszert,amikor kellett,pedig nincs jogsim,úgyhogy 30 perc buszozás után gyalogoltam még 2*3 km-t.pocakkal.

Próbáltam a gyertyafényes vacsit,megmosogattam a hátát,hátha azt mondja,hogy csobbanjak be mellé,de nem.

De hogy lehetnék olyan,mint régen,amikor jobbra-balra mentünk,élveztük az életet,mindent megvehettünk,amit csak akartunk,rengeteget költöttem magamra,és jól éreztem magam a bőrömben,nyílván ettől voltam olyan-amilyen.De ő nem akar menni sehová,mert fáradt,visszatérve a gyerek témára én előre szóltam neki,hogy minden más lesz,én is,és bevállalja-e vagy nem.Bevállalta.....

Ja,és mert őneki most per pill.nem stimmel valami a kapcsolatunkban,akkor már egyből bánthat mindenért?

Minden este sírásig baszo**gat.

2010. okt. 3. 19:14
 14/65 anonim ***** válasza:
62%
Hát én a helyedben azért nem tűrném hogy b*szogasson. Mondom, szerintem az a baja, hogy terhes vagy és így szexuálisan nem kíván, ami egyébként egy tényleg érthető ok lenne, de ezt nem így kellene közölni. Miért nem szólsz neki vissza???
2010. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
93%

Olyan szomoru ilyeneket olvasni. A kedves papanak perpillanat a tenyeren kellen hordoznia teged. Lehet lepontozni, de az en parom akkor is odabujik hozzam ha hullafaradt de tudja hogy szeretnek vele lenni. Pedig nem vagyok mar huszeves roppanos husu csirke es ket gyerek utan vagyunk. en ugyanezt megadom neki, viszont soha nem kovetelozunk. Ez csak igy mukodik. De egy ferfinak kutya kotelessege a felesegere odafigyelni, plane ha ez az asszony a lelket is kiteszi erte es vica versa.


Az ilyen alakok szoktak par ev mulva nagyon nyusziteni, amikor a feleseg besokall es elvalik, aztan lehet fizetni a gyerektartast.

2010. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

Nekem mindíg azt mondta,hogy szerinte egy férjnek szexi az,ha várandós a felesége,és az valamiért meghitt is.Tehát én úgy tudom,hogy ez tetszik neki,gondolom nem ez a baj.

Ha tudnám,hogy rakjak fel képet magamról,megtenném.Már csak azért is,mert az első terh. alatt 48-ról, 84 rehíztam,és most így nézek ki.Nem vagyok igénytelen,mindent megteszek neki hogy tessek,de nem.Lehet,hogy van valakije,és őt kezdte el szeretni?(de nem akarok kombinálni)

2010. okt. 3. 19:24
 17/65 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy ezt mondta, én meg azt mondom a szülés nem fáj, de dunsztom sincs, mert nem szültem még és nem is fogok, csak láttam már ilyet :) Vagy az első terhességednél más volt?
2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
88%

Ja és a kép: felmész a kepfeltoltes.hu-ra, ott fel tudod tölteni a képet és kapsz róla egy linket, amit ide be tudsz másolni.

Lehet hogy a súlyfelesleggel van gondja, azért most duplaannyi a súlyod. Cukrod rendben? Egyébként nyugi, szülés után le fog rólad száguldani :)

2010. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Az elsőnél mindent megtett nekem,ezért furcsa.És az első gyerekkel is az elején,sokszor már könyörögni kellett neki,hogy hadd öltöztessem,vagy etessem én.Megkívántam a jégkrémet,hallottam,hogy csilingel az utcába a bizonyos fagyisautó,mire 2-t pislogtam,egy szál papucsba,mezítláb rohant a HÓBA ,hogy hozzon nekem.Most már azért is sokszor szólni kell neki,hogy ját5szon a gyerekkel,de nem,mert ő fáradt.

Az első terhességemet,és az utána lévő fél évet szinte szünet nélkül szexeltük végig.

Ezt szerettem volna most is.Meg azért ahhoz,hogy kacér legyek,olyannak kell a férfinak is lennie,nem?

2010. okt. 3. 19:29
 20/65 A kérdező kommentje:
19:27-nek,most nem vagyok 60 kg sem az első terh.-nél voltam annyi amennyi,csak meg szeretném mutatni,hogy milyen vagyok,és eldönthetitek,hogy törődök-e magammal,(főleg,hogy ennyit leadtam/nem).
2010. okt. 3. 19:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!