Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
89%

Amiért sírva könyörög az már ok, hogy tényleg megszüld a gyereket? Sokkal alaposabban ki kellett volna ismerni és sokkal több időt kellett volna eltölteni vele együtt gyerek előtt.

Nem tudom, hogy most mit csinálj.

2010. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Szia! Történt valami új fejlemény? Sikerült jobb belátásra bírnod a párod?
2010. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Sajna igazából nem történt semmi.Próbálok vele leülni beszéni,elég sokszor,de általában sírással,és veszekedéssel végződik.Most szerinte az a baj,hogy túl érzékeny vagyok a terhesség miatt.De mit tehetnék?

Próbáltam a szexi fehérneműt is,persze csak annyira,amennyire a pocakomhoz illik,de az sem jött be,mert azt mondta,hogy nem tud rajtam eligazodni,nem tudja,mit várok el tőle az ágyban.Elmondtam,per. pill. mire vágyok,veszekedtünk,és aludtunk reggelig.

Nem tudom,mit tehetnék még?

Én sokszor(mert tudom,hogy tényleg sokat dolgozik),a nappaliba viszem neki a kaját,hogy kényelmesen ehessen.Tegnap este mondtam neki,hogy ennék valamit.Erre csak annyit mondott,hogy ő is megcsinálja magának a kaját,nekem is meg kell saját magamnak,különben meg nincs semmi a tv-be,mennyünk aludni.Persze,hogy elsírtam magam,nem azért,mert nem hozott nekem kaját,mert nekem is van két kezem,meg két lábam,csak az egész szitu esett rosszul.Ha nem lennék terhes,akkor is elsírtam volna magam,amilyen hangon beszélt velem.

Tehát nem változott semmi,most már abból is veszekedés van,hogy néha megkérem,hogy fürdesse le a gyereket,vagy mosogasson el.Nem teszi meg,pedig 6 hós terhesen akkora hasam van,hogy mindenki azt kérdezi,hogy ugye már bármikor jöhet a baba?Nem beszélve arról,hogy elég nagy vesetágulatom van,pihennem kéne.Szóval,ennyi,nem tudom mit tehetnék?Én értem,hogy sokat dolgozik,értem,hogy a nők dolga a házimunka,de ennyi segítség,meg egy kis kedvesség jól esne.

Más hogy csinálja ezeket a dolgokat?

Lehet,hogy én várok el túl sokat?

Nem akarom egyedül nevelni a gyerekeimet,szerető párt szeretnék,ha tehetnék még valamit,megtenném.!!!

2010. okt. 22. 08:57
 64/65 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz. Ez egy bunkó.

Ráadásul rád hárítja a felelősséget, hogy minden miattad van, ürügyet teremt, hogy hibáztathasson.

2010. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Hát ez egy tapló, és szerintem már nem is szeret, ezért semmit nem tudsz vele csinálni. Ha így viselkedik, lehet soha nem is szeretett.

Én amikor terhes voltam, a párom szinte mindent megcsinált nekem, kábé körbe rajongott, hogy nehogy valami bajom legyen. Az, hogy a saját gyerekével nem foglalkozik, és ilyen bunkó stílusban válaszol mindenre, azt egyszerűen nem tudom felfogni. Hatalmas tapló kötsög, hogy egy kismamával így viselkedik, de az a baj, hogy aki ilyen szinten lelkiismeretlenül és érzéketlenül bánik egy emberrel, azzal nem tudsz mit csinálni, mert egy érzéketlen zombi.

2010. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!