Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a mai fiatalokkal?

Mi történt a mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben gyakran gondolokodom el ezen, de egy ma feltett kérdés kiverte nálam a biztosítékot.

Leszögezem nem a kioktatás célom, én is a "fiatalok" táborát erősítem a 23 évemmel.

De...

egyszerűen elkesesrít amit a fiatalok művelnek.

Nincs olyan nap, hogy ne jelenne meg az "ugye nem vagyok terhes" c kérdés.. és mindezt 13-14 évesen amikor jobb esetben is még csak kamaszodik az ember... Arra van eszük, hogy szexuális életet éljenek, de " a gumit elfelejtettük", mert a biológia óra helyett máshol kóricált a drága.. Mi meg bőszen osztogatjuk a tanácsokat, ahelyett, hogy a gyerek az anyját kérdezné, de hát ez mostanában a fene nagy függetlenség mellett ugye ciki.. Már a fél világ tud a bajról, a mama meg csak pislog...


Lehet én vagyok régimódi, de egyet tudok, hogy a családomra mindig számíthatok.Én sem voltam apáca, de a szüleim bízt(n)ak bennem, hogy ott voltam ahol mondtam, és tudtam, hogy a szex mivel jár és mit tegyek ha baj van..


Én ha anno vmit szerettem volna, diákmunkát vállaltam. Itt meg egyebet sem"hallok" mint hogy a szüleim nem adnak erre meg erre, a munka szót egyik sem ejti..


Nekem még volt gyerekkorom, 16 évesen nem az abortuszon meg együttjáráson gondolkodtam és vszínű a szüleim sem hagyták volna..


Ma a gyereknek ugye jogai vannak és mi van a kötelezettségekkel?? Azok csak 1990 körül léteztek utoljára??


Elfogadotta vált, hogy taknyos tizenévesek nőket ku*vázzanak le az utcán, egymást pedig agyonverik rongyos 2000Ft-ért...


Hova tartunk??? Az egy dolog, hogy ha nem ölnek meg szaros 2000Ft-ért a nyugdíjamat már úgyse lesz aki kitermelje, de akkor is...


Én gondolom rosszul???


2008. dec. 28. 23:12
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
Hát... Ha pl mindenki irtózna a szextől, csak az öregek nem, akkor meg már azon kapnátok fel a vizet, hogy nem csinálunk gyereket... Jólvan én sem támogatom a korai szexet, de ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy megutáljanak titeket... Én mindig is tiszteltem és tisztelem is az idősebbeket, és a mi iskolánkban is az emberek 60%-a normális... Én sokszor b@romkodok, de ez hozzátartozik a korombeliekhez. Amit meg az írást illeti: Majd felnőtt korukban szépen elszégyellik magukat, mivel nem tudnak írni...
2010. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!