Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki "besavanyod...

Miért van mindenki "besavanyodva"?

Figyelt kérdés
Szilveszter lesz, ezért több ismerősünket felhívtuk telefonon, hogy ráérnek-e 31.-én, mert ha igen, akkor együtt tölthetnénk az év utolsó estéjét. Az egyik régi barátnőm és az ő élettársa, hát, ők csak egy szolid vacsorára gondoltak, aztán pihennek... egy másik közelebbi ismerősünk és annak férje, hát, ők már évek óta otthon tv-znek, mert a 3 éves gyereket ugye nem lehet ám rábízni egyetlen estére az egyik nagymamára például. Mind, akikről beszélek, bőven 30 év alatt vannak, és én is 26 éves vagyok, van egy 9 hós kisfiam, mégis úgy érzem, nem bennünk van a hiba a párommal. Mi még fiatalnak érezzük magunkat ahhoz, hogy egy szilveszter estét otthon töltsünk tv nézéssel. Attól, hogy gyerekünk van, aki a szemünk fénye, még nem vagyunk 50-60 évesek... sem nyaralni, sem strandon nem voltunk idén... még tavaly sem, sem azelőtt. Egész évben nem is nagyon megyünk sehová sem. Nem jár nekünk egyetlen este?! Mindenki olyan magának való... vagy tényleg bennünk lenne a hiba?
2008. dec. 30. 17:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló! Igazad van. Én mondjuk úgy is tervezem, hgoy ha a fiam nagyobb lesz, akkor már a szilvesztereket meg a baráti összejöveteleket vele együtt bonyolítom le, csak hát még egy éves csak, a társaságban pedig rajta kívül egy gyerek van, de az már 4 éves. De majd ha nagyobb akkor lehet, hogy ez nem lesz gond, csak nálunk sajnos tényleg nincs több gyerek, ahol van, azok nem annyira barátok, csak ismerősök. Én fiatalon szültem (na jó, nem tiniként), a barátaim meg nem szeretnének ennyi idősen még babát.
2009. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jó kérdést tettél fel!Igenis besavanyodottak,unlmasa,irigyek az emberek!És ahogy a lepontozásból kiderül,sajnálják,ha nekünk bulisoknak jó.Mer mi iganis jól érezzük magunkat,igenis táncolunk más pasikkal,iszunk,cigizünk.Nálam ez havonta 1-2 alkalommal fordul elő.Emellett tisztességes anya,feleség vagyok.A férjem is beszélget,táncol más nőkkel.És?Mindenki vágyik erre,de nem meri megtenni.Aztán itt vannak a kérdések,hogy miért más a férjem,mikor a haverokkal van?Ill. miért kell neki más nő?Hát ezért!Bulizni,picit flörtölni kell,csak mértékkel!


A környezetemben élő (főleg nők)irigyek,mikor látják az új ruhám,az új parfümöm,és mondom,a szombati bulira vettem.Egyikük mondta is,hogy ő is menne ilyen helyre,de kivel,hova és hogy néz ki,stb


Ebben a szar országben legalább ez éltessen!

2009. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
86%
Örülök, hogy vannak még ilyen anyukák :)
2009. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
71%

Még jobban le lettem pontozva, mert rámutattam arra, hogy az összes választ lepontozták, melyben az áll, hogy egy szülő is elmehet időnként szórakozni, és a gyereknek se jó, ha a szülei vágynának erre, de nem mennek.

Ez csak megerősíti azt a nézetemet, hogy egyesek frusztráltak.

Mások pocskondiázáse helyett inkább el kéne azon agyalni, hogy egy életünk van.

Meg azon, hogy ha olyan jó az, ahogy én csinálom, akkor nem fáj, ha más meg másképp csinálja.

Annak szokott ennyire fájni, aki a lelke mélyén elégedetlen az életével.

2009. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
95%

Az az igazság, hogy én is mennék szívesen, de sajnos nincs miből, nincs kivel, és nincs hova...:(

Sajnos amióta gyerekem született és családom lett, elmaradtak a barátaim. 4 éve elköltöztünk, ott se nagyon sikerült barátokat szereznem, mert sajnos az ottaniak meg begubóznak... Próbáltam kisgyerekesekkel is ismerkedni nem sok sikerrel. :(


Szóval nekem ez a gondom. Anyum dolgozik, anyós nem szívesen vállalja be hosszútávra a gyerekeket, nem is nagyon vannak el vele, úgyhogy ...ez van.:(

2009. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!