Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 A kérdező kommentje:
*nőknek bocsánat, el írtam!
dec. 7. 17:33
 2/95 anonim ***** válasza:
94%
MENEKÜLJ! A cigány addig kedves, amíg meg nem kap, aztán nagyon hamar el fog csattanni az első pofon. EZ nem rasszizmus, ez élettapasztalat.
dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
93%
Te abból a sok pénzből nőként semmit nem fogsz látni. Ugyanúgy egész nap a konyhában a helyed, akármilyen gazdagság van. Még ha a takarításra van is alkalmazott, a romák azt nagyon komolyan veszik, hogy a konyhában csak az asszony tevékenykedhet. Természetesen ilyen kajarendelgetés meg ilyenek pedig pont, hogy minél nagyobb a gazdagság, annál kizártabb. Ott ez egy dicsőség a nőnek, hogy az ő főztjét eszi mindenki, és el is várják, hogy erre büszke legyen. És ha pl. elvisz esetleg valami menő helyre nyaralni, ott is főznöd kell rá, meg mosnod, és az egész nyaralást töltheted házimunkával.
dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
98%
Igen, a gazdagoknál is így van. Kulcsár Edina, Gáspár Bea? Senki nem jár hozzájuk takarítani, még egy asztalhoz sem ülhetnek a férfiakkal. Annyi a dolga Edinának is, hogy kiszolgálja a férfiakat majd vissza takarodjon a konyhába.
dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
68%
Kő alatt élsz ? Nem nézed a hiradót kékfényt ? Arab és minden színes törzsi babonas magamutogató alja idióta nyomoronc . Elhizott nem elhizott ... Ennyi a difi neked . Normális inteligens igényes szoba sem áll velük ahogy sittessel prolival alesszel kábszeressel nemhogy alájuk egybe fekszik. Azbigazság a tenyek le van kódolva előitéletbe gyanakvásba fajgyűlöletbe .
dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
93%
Az ő gondolkodásuk szerint az egy durva sértés, megalázás a nőnek, ha bejárónő csinálja meg azt, ami az ő dolga. (Persze az nem megalázó, ha a ház ura lekever neki egy hatalmas nyaklevest, mert a feleség az ő tulajdona, azt csinál vele, amit akar).
dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
Értem! Pedig lattam nagyon gazdag romáknál hogy minden nap posztolja a nő hogy valami menő drága étteremben esznek.
dec. 7. 18:02
 8/95 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hogy cigánnnyal hogy lehet jól járni? Amit ad visszakér, az ajandekot megbánja, visszakéri legkisebb vitánál es mindig lenyom mások előtt mert kisebbségi érzése van. Majd mindenből kiforgat . Szava nem szó. Szereti a drámát a cécót, folyton kötekedik. Ez az alap azert a neve cigónia
dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:

De most itt nem csak a főzést értem hanem takarítás. Bejáró nő jön takarítani. Az sem elképzelhető?


Meg ennek a fiúnak a családjába a nők nagyon kis cica babák egyszer hallottam hogy mondja a férfinek: de nekem Kilian parfümöt vegyél!!

dec. 7. 18:04
 10/95 anonim ***** válasza:
88%
Benned is van beütés másképp nem vonzódnál hozza es nem lennel ilyen rátarti, hogy drága vendeglő meg gucci meg stb csak a rongyrázásra figyelsz es kerulöd a munkát
dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!