Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 71/95 A kérdező kommentje:
#70 én azt jól látom hogy a menyeiket nagyon szeretik. Akkor ha estleg beházasodik a fiúk akkor a fiú családja nagyon jóban van a lány családjával. Össze jár mindeki családja mindenkivel.
dec. 9. 10:26
 72/95 anonim ***** válasza:
91%
Oké, majd gyere vissza sírni is, hogy becsicskultál és nem tudsz menekülni.
dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 A kérdező kommentje:
#72 hozzád meg ki szólt? 🫤
dec. 9. 11:09
 74/95 anonim ***** válasza:
91%
Ideális áldozat fajta vagy, eriggy dógodra
dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:
#74 na mesélj miért?
dec. 9. 11:21
 76/95 anonim ***** válasza:
90%
Rajtad úgysem lehet segíteni, majd ráébredsz a kc szolgálatában.
dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:
#76 rajtad se nagyon lehet segíteni mert nem vagy boldog ember. Sajnállak picinyem. Olyan vagy mint egy el hervadt virág 🥀🫤😌. Nincs ki meg öntözze?
dec. 9. 11:36
 78/95 anonim ***** válasza:
90%

Ha Gáspár Győző az ideál neked, akkor próbáld ki minden következményével együtt. De utána ne ríjjál ha kiderül, hogy csak látszólag olyan nagy a tökéletesség náluk. A stílusod alapján egyébként odaillő vagy közéjük.

A szüleid viszont okosak. Lesz még elég bajuk veled, főleg ha odacsődíted a min. 40 fős társaságot a nyakukba. Hallgathatják, szagolhatják őket. Meg az ízléstelen, harsány parfümöket is, amik jellemzőek rájuk.

dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
88%
Boldog ember azt mondja... :D Remélem te legalább boldog vagy, valami maradjon neked is :D
dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
100%

68


Mert mit csinálsz? Egész nap itt vagy, és màs hülye kérdéseket van időd feltenni.

dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!