Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 61/95 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki úgy hülye, ahogy tud, de a lóf@5znak is van vége.
dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
100%

Nekem munkatársam származik gazdag családból, bár, hogy miből lett pénzük, az számomra kérdéses, mert amit ő mond, azzal nem lehet meggazdagodni, de lelke rajta :D

Náluk az anyja intéz mindent. A gyerekek közel a negyvenhez is otthon laknak, ráadásul az unokák is és az anyja nyakába szakad minden... Főzés, mosás, takarítás (minden szobában!!!), unokák orvoshoz vitele, még abban az esetben is, ha azoknak a szülei otthon vannak, mert így szokás. Az, hogy ezért cserébe milyen hangnemben beszélnek vele, inkább hagyjuk is... Egyszer volt szerencsém hallani, ahogy telefonban adta a nő a feladatokat az anyjának és ha valamire nemet mondott, mert nem fért volna bele a napjába vagy éppen fodrászhoz volt időpontja és nem akarta lemondani, a lány mocskolni kezdte, mert kinek akar férjes asszonyként annyira tetszeni? Hozzátenném, a csaj a délutánokat szoliban, műkörmösnél, fodrásznál és ilyen-olyan szépészeti beavatkozásokon tölti :D

Ahogy én láttam, a gazdag roma családokban az a szokás, hogy a nők otthon vannak és megcsinálnak mindent, a lányok is arra készülnek, hogy olyan férfihoz menjenek feleségül, aki mellett nem kell dolgozniuk és aki majd pénzeli őket és a méregdrága szépészeti cuccaikat.

Szóval, innen nézve, ha bekerülsz egy ilyen helyre, esélyesen nem kell majd dolgoznod, de így sem lesz megállásod, otthon kell lenned, mindent a párod alá tenned, hogy neki csak annyi legyen a dolga, hogy munka után odaüljön a tiszta házban a megterített asztalhoz. Ezzel szerintem egyébként nincs probléma, a romák, akik jól élnek, szeretnek igényesek lenni önmagukra és a környezetükre is, ami egy nagyon pozitív dolog :) Csak nem mindenki szeret úgy élni, hogy folyamatosan mást szolgál ki.

dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elnézőbbek azzal, aki szép. A roma nőknek az az egyik dolguk, hogy szépek legyenek az uruk kedvéért a nap minden egyes percében. A másik pedig az, hogy vezessék a háztartást. Én nem láttam még olyan roma családot, ahova járt volna bejárónő... Ahogy levettem a válaszaidból, a srác egyelőre csak bókol neked, de mivel gazdag a családja, te már fontolgatod, hogy leállsz vele, de ha lesz is házasság, eszed ágában sem áll otthon bármit is csinálni, továbbra is azzal lennél elfoglalva, hogy jól nézz ki. Hát, ha a fiú ebbe bele is menne, a családja nem engedné és gondolom, a srác otthon lakik. Náluk sokat számít a rokonság véleménye, egy olyan nőt feleségül venni, aki voltaképp csak szép, de más semmi, nem hiszem, hogy értékelendő dolog.
dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
87%

Aki cigók közé szeretne keveredni, az meg is érdemli.

És nem is értem, hogy mi vonzó bennük egy teljesen más kultúrával rendelkező embernek. A 99%-uk semmi más csak primitív élősködő, akik úgy szaporítják magukat mint a poloskák az dolgozó emberek adójára. Ha annyi huszasom lenne, mint ahányszor hallottam már a szájukból, hogy dolgozzon csak a hülye magyar, életem végéig vígan megélnék.

dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem veszi észre, hogy kamu?
dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:
#65 nem veszed észre hogy igaz? Vagy mi fáj hogy segítenek nekem??!
dec. 9. 09:12
 67/95 anonim ***** válasza:
89%
Mitől igaz? :D :D akik segíteni próbáltak, azoknak semmit mem reagáltál.
dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:
#67 talán mert nincs rá időm.
dec. 9. 09:53
 69/95 A kérdező kommentje:
#63 és aki esetleg magyar mint én azt befogadnák?
dec. 9. 09:53
 70/95 anonim ***** válasza:
100%
#69 Nagy valószínűséggel nem fogadnának be. Megvan a saját kultúrájuk, tisztelik és őrzik a hagyományaikat. Ez a jómódú réteg egyébként rendkívül igényes mindenben, patika rend és tisztaság van náluk, de bejárónő az nincs. Családszeretők, összetartók, mindenben segítik egymást.
dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!