Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 21/95 anonim ***** válasza:
97%
Hízeleg..de úgy látszik neked ez kell.
dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 A kérdező kommentje:
És egy szép nővel nem bánnak máshogy? Mármint nem elnézőbbek? Mert a magyaroknál én azt vettem észre hogy a szép lányokkal elnézőbbek
dec. 7. 19:08
 23/95 anonim ***** válasza:
93%
Te most tényleg azért akarsz oda beházasodni, hogy ne kelljen dolgoznod, meg mindent a picshád alá toljanak? Gáspár Győzőék meg mindenek, csak nem jól szituáltak, ráadásul elhízottak.
dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 A kérdező kommentje:
#23 dehogy nem azért. Ő nyomul rám nem én ő rá
dec. 7. 19:17
 25/95 anonim ***** válasza:
97%

Nem elnézőbbek😂 a nő náluk mindig ugyanazon a szinten van. CSELÉD.

Azt is a férfi dönti el, milyen betétet, vagy tampont vesz neked, ha menstruálsz. Ennyirenincs beleszólása egy nőnek semmibe.

dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 A kérdező kommentje:
#25 de honnan tudjátok hogy ez minden családnál így van?
dec. 7. 19:22
 27/95 anonim ***** válasza:
97%
Mert a rendes romáknál a nő nem nő, hanem eszköz. Arra kell, hogy legyen főtt kaja, tiszta ruha, tiszta ház, szex, de semmibe sem lehet beleszólása.
dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
21%

26


Nincs minden családnál így. Nekem a sógorom cigány, és nem ilyen. A többiek meg túltolják.

dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
96%

#26 Mert általánosítanak.

Nekem a kollégáim között is vannak cigány nők, szociális területen, nem egyformák a kapcsolataik sem, de mind jófej.


Viszont ha csak azért fordult meg a fejedben, mert jóképű, és gazdag, akkor te személyesen (nem az összes fiatal lány, esetleg egy részük, de nem mind) nagyon felszínes vagy.

dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 A kérdező kommentje:
#30 ezt kikérem a saját magam nevében is és a cigányok nevében is! Hogy mersz te így beszélni akárkiről is?? Te vagy undorító hogy ilyeneket írsz de nagyon sajnállak biztos nem valami jó életed van.
dec. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!