Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 51/95 anonim ***** válasza:
89%

49


Mi a jó válasz? :D én úgy tudom, sok cigány nő az àgyban is alávetett, de nyilván itt sem lehet általánosítani.

dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
92%
Átlag cigányoknál dolgozik a nő is, meg rendelnek kaját is, (most a dolgozó nemsokgyerekesekről beszélek) A nagyongazdagoknál otthon van az asszony, és igen főznie is kell. Jól és sokat, mert nagy a rokonság. Mindenben az urára és a fiára, férfirokonokra kell(!)hallgatnia. Nemtudom melyik műsorban Bódi Margó kérdezte hogy jó e az a ruha ami rajta van, a fia(!) mondta hogy vegyen fel rá valamit inkább. Még a ruhába is beleszólnak. Ez is egy sima rövidujjú volt.
dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
90%
Irtónagy szégyennek számítana a családja körében, ha nemtud az asszony sokat és jól főzni. Majd az anyós betanít. Ha neked ez kell.
dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy miből olyan gazdagok azt nem tudom
dec. 8. 19:17
 55/95 anonim ***** válasza:
90%

"Mondjuk hogy miből olyan gazdagok azt nem tudom"


Provokatív okokból írtad ki a kérdést?

dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:
#55 nem! Most mi a baj ezzel hogy írtam hogy nem tudom miből gazdagok? Tényleg nem tudom!!
dec. 8. 21:48
 57/95 anonim ***** válasza:
77%
Mennyé csákh odá! Ádnák neked gázdágságotboldogságot!! 🤣
dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:
#57 rohanok! 😘Te vagy az Rikim?!
dec. 8. 22:04
 59/95 anonim ***** válasza:
77%
Mennyé, ád neked a Princhá, meg mindegyik. À
dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:
#59 Princhát nem ismerek csak Princót te fijú!
dec. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!