Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 81/95 anonim ***** válasza:
84%
Ja meg szánalmas troll is vagy. D
dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
84%

Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



Muahahahaha😂😂😂😂😂

dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
83%
Év vicce. Győző mindig kövér volt, de mára Bea asszony is elhízott. Teljesen sonkás az arca.
dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 A kérdező kommentje:
#93 láttál már dagadt romákat?! Na Győzőék nem azok
dec. 10. 16:24
 85/95 anonim ***** válasza:
100%
Láttam. Ők is azok, csak nem annyira.
dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:
#85 így ahogy mondod
dec. 10. 16:49
 87/95 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha pl szét megy a két pár és a nő nem dolgozott. Na akkor mi lesz vele?? Mert már nem tartja el senki abban a pillanatban
dec. 10. 16:53
 88/95 A kérdező kommentje:
Egyébként ma is találkoztam vele az utcában és mondta hogy menjünk el vacsorázni majd. Nem tudtam neki válaszolni sajnos.
dec. 10. 17:53
 89/95 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges bármit is írni neked. Elvakít a pénz. Majd megtudod ha beházasodsz.
dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
76%
89-nél a pont. Miért nem tudtàl neki válaszolni?
dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!