Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 11/95 anonim ***** válasza:
82%
Főznek bizony, és nem is akárhogy. Nagyon igényesek, mind a minőségre, mind a mennyiségre. Ajánlom figyelmedbe a Bódi Margó ízvilága sorozatot a TvPaprikán.
dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
62%
Vándéglőü es finomvíz aranyeső családfádra
dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
90%
Megmondta Popper peter annak idején hogy a legaljább rétegek fognak példaképek lenni
dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
97%
Ráadásul az ilyen gazdag romák nagyon megnézik a hozományt is. Szóval ha nem vagy velük egy szinten az anyagiakban, a szülők nem fognak repesni, hogy bármilyen formában a családba kerülj. Sanszos, hogy csak valami fel nem vállalt kis laza barátnőcske lehetnél.
dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az a kérdésed hogy a pasi neked is mindent megvenne amit kitalálsz, meg lenne- e saját bejárónőd..úgyis azt csinálsz amit akarsz de nehezen szabadulsz tőlük pláne gyerekkel
dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
93%
dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz te oda beházasodni. Ott az asszonynak kuss a neve, mos főz, takarít, gyereket nevel. Ennyire tartják. Másra nem.
dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 A kérdező kommentje:
#14 egyébként lehet. Tehát arra gondolsz hogy szerető??
dec. 7. 19:01
 19/95 A kérdező kommentje:
#16 az komoly. Edina el lett küldve a picsába
dec. 7. 19:02
 20/95 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy talált be engem. Lehet van egy pár romás külső jegyem és azért. Pl hosszú göndör hajam van picit romás szemek. Mikor találkozok vele az utcába mindig mondja Azta de szép vagy, mesebeli világi vagyok.
dec. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!