Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag cigányoknál a...

Nagyon gazdag cigányoknál a nőknem ugyan úgy mosni, főzni, takarítani kell?

Figyelt kérdés

Udvarol nekem egy fiú, nagyon gazdag romák az utcánkban laknak. Csak el borzaszt hogy náluk a nők főznek,mosnak, takarítanak.


Meg adta a facebookját és láttam hogy jó nagy a család, jóban vannak a menyekkel meg mindeki mindenkivel. Minden hónapba járnak nyaralni. Viszont ezeknél a gazdag romáknál nem bejáró nő jár? Vagy ilyesmi? Mert ugye a magyaroknál általában igen.


A szüleim nagyon ellenzik de jó képű a srác. Elég jól néz ki a családja is nem azok az elhízott cigányok hanem inkább ilyen modernebbek vagy hogy mondjam jól szituáltak. Oláh cigányok de nem olyanok mint pl a kis grofóék. Olyanok mint pl a Gáspár Győzőék. Tehát nem ezek az elhízottak.



A kérdésem nem rasszizmusból írtam ki csak nem tudom mit csináljak.



dec. 7. 17:32
 41/95 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van oka. Sokat van egyedül és nem szereti. Náluk nem az aranyeső hullott és elő kell teremteni hónapról hónapra a költségeket. Ez az oka.
dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
11%

#40

Benne van a génjeiben.

Egyébként pffujj cigányok! Hozzá nem érnék egyhez sem. A kiírthatatlan testszagukról nem is beszélve, ami jellemző rájuk.

dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
76%
Hiába ír bárki, bármit. Ezt Te fogod megtapasztalni. Aztán majd idővel azon gondolkozol majd, hogy vajon megérte-e....
dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor kezdj vele, ha fel tudod venni a versenyt az asszonyaikkal a konyhában, meg egyáltalán a háztartásban. Ha úgy érzed, hogy bármikor képes lennél 10-15 főre megfőzni egy legalább háromfogásos ebédet, akkor csak rajta.
dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
89%

Látom írhatunk neked bármit. Akkor sok boldogságot.

Neked kell eldöntened,hogy a személyi szabadságot,vagy a jólétet választod. Majd rájössz,hogy a pénz nem minden.

dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
96%

Most akkor romák vagy cigányok? Ráadásul azon belül is van több fajt, beás, gábor, oláh... A gábor cigányok ha jól tudom ruházatban hagyománytisztelőbbek többségében (ők szoktak azokban a nagyon bő, virágos szoknyákban, kendőkben, férfiak kalapban stb járni).

Ismerek egy cigány családot, ők ugyan nem járnak ilyen ruhákban, gazdagok is. De az asszony főz (nem is akárhogyan!), látja el a családot. Náluk szégyen, ha az asszony nem tud főzni, már a lányokat is erre nevelik, hogy tudni kell sütni-főzni. Ott a lány 15 éves, neki is már tudnia kell. Hiába jár divatosan, vannak nagyon jó cuccai, nyaralnak stb de bizony otthon főz mint a kisangyal. Amúgy ők normálisak, nem balhésok (kicsit hangosak, de alapjáraton a beszédük is), de a nő vezeti a háztartást, a férfi a családfenntartó. Ott bizony meleg ételt kell tennie az asztalra, de magától teszi, mert ő így szocializálódott, hogy az "asszony dolog". Neki furcsa, hogy nálunk pl a férjem is főz. A lányuk is ebben nő fel, tanul, bulizik, mindent csinál amit akármelyik tinilány, de főznie is megkellett tanulni, ugyan úgy az asszonyok közt van a konyhában, pláne ha vendégek mennek és sok a munka.

dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen jellegű pc-ség már nem divat:)
dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 A kérdező kommentje:
#46 oláh cigányok
dec. 8. 10:56
 49/95 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi lennék hogy esetleg milyenek az ágyban valaki tudja? Ott is uralják a nőt?
dec. 8. 11:04
 50/95 anonim ***** válasza:
79%

Én cigány férfi vagyok. Abszolút nem igaz minden ciganyra, amiket fent írtok...

Ez a baj, mindenkit egy kalap alá vesztek, és aki mégse olyan, magyarazkodhat fölöslegesen. Bár az én környezetemben ismernek, vele együtt tisztelnek, a munkám, a beszédem, illetve a viselkedesem miatt.

dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!