Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim válasza:
22%
Hát én nőként is tuti hogy félre lépnék! :)
2009. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 anonim ***** válasza:
47%
Bocs de ha nöként is félre lépnél akkor nem kell házasságot kötni, vagy mi értelme van ?? Csak a férj pénze? Vagy a biztonság? Lakás ? Itt a kérdés a jo házzasság titka, bocsi .
2009. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/137 anonim ***** válasza:
91%
Azért lépnél félre mert egy szánalmas,sz.rt se érő, utolsó ro.adék vagy!Sajnálom de elszakadt a cérna!Ne merj más férfiak nevébe beszélni mert én imádom a feleségem és soha nem csalnám meg!Mondhatod nyugodtan hogy ez hazugság meg hogy csak nem akarom hogy kiderüljön!!!!!!!!!!Ti nők ha úgy érzitek hogy megbízhattok a párotokba mert szeret akkor nyugodtan.Nem kell ilyen f.szkalapokra hallgatni!
2009. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/137 anonim ***** válasza:
33%
Szia én férfi vagyok.Nem még nem csalt meg a feleségem.Amit irtam azt tapasztalat alapján irtam!Nagyon sok munkahelyen dolgoztam márt ,és higgyétek el egy olyan kollégát sem tudok megnevezni aki nem lépet volna fére!
2009. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 anonim ***** válasza:
83%
16.43-as,tökéletesen igazad van! de sok megkeseredett emberke van itt.... :))))
2009. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/137 anonim ***** válasza:
30%
16:44esnek!Nem csalt meg a feleséged??????Akkor hazudik!!!!!!!!!!!!!Ahogy ti mondjátok a nőknek is a változatosság!
2009. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
30%
Ja és nagyon sokan a munkahelyükön szexeltek!Persze lehet azt mondani ,hogy nem csaltad meg mint az elöttem iro is!De az ilyenek hazudnak!Ha tudnátok amikor nincs veletek a párotok miket csinál!Pl:a munkahelyen
2009. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek Melody-val. Én is 26 vagyok a férjem pedig 40. Előttem minden nőjét megcsalta. Aztán összejöttünk és akkor még egy igazi "hülyegyerek" voltam, ő meg már férfi. És mégis én a "hülyegyerek" megmutattam neki, hogy igen meg tud egyetlen nőtől kapni mindent. És hogy mivel? Hát azzal, hogy őszintén szeretem. Nem a pénzéért kell, és nem csak akkor jó, amikor épp oké minden. Sokkal többett kapott tőlem érzelmileg az együtt töltött 4év alatt mint az exétől 8év alatt. Kiálltam mellette, ha kellett kihúztam a kakiból és nem csak akkor voltam kedves vele, amikor jól mentek a dolgok. 40évesen előszőr van olyan nő az életében, akinek segít. Igen, van, hogy hazaérek a melóból és ő úgy vár, hogy kimosott, kiporszívózott, felmosott és megfőzött. Ezt előttem senkinek nem csinálta meg. Esténként csak úgy hajlandó elaludni, ha hozzábújok, és az éjszaka folyamán sokszor van, hogy csak úgy megfogja a kezem álmában vagy megpuszil. Csak dolgozni jár és itthon van. Tudom, hogy nem csal meg, mert megteszek neki mindent (az ágyban is) és mert még sosem érezte magát annyira biztonságban, mint velem.

Nem tudom miért kell leszólni azokat, akik boldog házasságban élnek. Nem irigykedni kéne, hanem rendbehozni a saját életeteket! És igen, vannak olyan kapcsolatok amiben képes megváltozni egy férfi és természetesen egy nő is. Mi mindketten alkalmazkodtunk a másikhoz! Én picit felnőttem hozzá, ő meg "lehülyült" hozzám. És olyan jó látni ahogy nevet a bolondságaimon:-) Imádom és ő is engem! Akinek meg ez b@ssza a csőrét, tehet egy szivességet!

2009. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
44%
ÁLlj egy nö más megint mint egy férfi!A nök az érzelmekre alapoznak.Mig a férfiak tudnak érzelmek nélkül is szexelni!Csupán csak a változatosság kedvéjért!
2009. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 anonim ***** válasza:
87%
32 éves vagyok,és 16éve vagyok a férjemmel,19évesen mentem hozzá.megnéztem hogy kihez.akármilyen hihetetlen a 16 év alatt mégsoha,mondom SOHA még nem veszekedtünk!nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk,egymás elfogadása,tisztelete,szeretete,minden rosszban-jóban mellette állása.és akármit írtok,TUDOM hogy nem csalt meg,észrevenném. na,a megkeseredett irigy emberkék pontozhatnak lefele,akkor is ez így marad... :D
2009. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!