Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
68%
Megsúgom, az intelligencia és az trágár szóhasználat nem függ össze.
2010. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
55%
Dehogynem.
2010. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
70%
Nem, egyáltalán nem. A leginkább felszabadult értelmes, okos emberek szoktak káromkodni. Akik pedig tökéletesnek, okosnak akarnak látszani, na ők olyan szavakat használnak, aminek a jelentéséről vagy csak nagy vonalakban, vagy egyáltalán nincs fogalmuk. Ügyelnek a megnyilvánulásaikra, csak épp ettől nevetségesek.
2010. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de aki primitív prolinak nevez valakit, mert nem preferálja, hogy melegek gyereket neveljenek, az nálam nem számít valami intelligensnek.

A kérdezőt pedig nem értem.

A férfiaknak egy csak egy magömlés. Semmivel sem másabb, mint az összes többi magömlésük.

Aztán onnantól semmi dolguk, amíg a gyerek megszületik, akkor lesz "apa", amikor először kézbe veszi. Nem mindegy, hogy az saját, vagy örökbefogadott?

2010. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, primitív proli,csak mert konzervatív? Ezek szerint én is primitív vagyok és még proli is, mert nem tartom helyesnek a melegek gyerekvállalását.
2010. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Értelmezd a válaszomat. Nem írtam semmi olyat, hogy primitív lenne az, aki nem ért egyet az azonos neműek gyerekvállalásával. Tudod, lehet, hogy még oda kellett volna írnom, hogy azokra gondolok, akik trágár stílusban fogalmazzák meg a válaszukat és sértegetik a kérdezőt, de azt hittem, nem veszed így magadra. Különben meg nem értem, hogy miért pont az én válaszomba kell egyből belekötni. Ha egy hetero véleménye különbözik a tiédtől, nem reagálsz rá rögtön, de megjelenik egy leszbi, aki szintén gyereket akar majd egyszer és rögtön fennakadsz egy fél mondatán, amit még értelmezni sem tudsz. Jellemző.
2010. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
73%

Közölted, hogy itt rengeteg primitív proli van és nem tudnak érdemben tanácsot adni. Ez megalapozatlan.

Utána primitív prolinak nevezted, mert használta a b*zi szót. Hol jön ehhez a proli könyörgöm? A primitív még érthető, de a proli.

Ezek után joggal vette magára..

Ja és még valami: külföldön is meg fogja kérdezni a gyerek, hogy neki miért nincs anyukája és apukája, miért különbözik a többiektől, ha nem tett semmit. Sem neked, sem annak a szerencsétlen gyereknek nem kívánom ezt az érzést. Ha én gyereket akarnék, akkor neki a legjobbat akarnám, mert ő az első, nem a vágyaim. Ez jellemzi a jó szülőt többek között.

2010. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
50%

Ide ne írj, itt nem tudnak érdemben tanácsot adni, meg amúgy is rengeteg primitív proli van ezen az oldalon.


VESSZŐ, MEG AMÚGY IS. Azon felül, hogy nem tudnak érdemben tanácsot adni, még primitívekkel is tele van az oldal (akik trágárul irkálnak, sértegetnek). Nem tehetek arról, ha nem tudjátok elfogadni a másik véleményét, főleg, ha az egy nem hetero ember.

2010. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én is ezt írtam.

A fene nem vette volna észre a válaszodat, ha nem fűztél volna bele sértést és utána nem sértegetted volna az utánad válaszolót. Ezt ráfogadhatod arra, hogy biztos azért, mert nem vagy hetero, holott simán csak a sértésre kaptál reakciót. Ennél a kérdésnél amúgy sem volt trágárkodás, nézz be a szexualitás kategóriába, ott van, itt közel sem, szóval teljességgel értelmetlen volt.

2010. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
Igazán nevetséges, hogy azt sem tudod, mit írsz, csak összevissza kötözködsz. Hidegen hagy a válaszod, megírtam a kérdezőnek, amit akartam és intelligensebb vagyok annál, hogy egy ilyen összevisszasággal vitatkozzam:)
2010. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!