Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
47%
Ne is haragudj meg de tőled milyen példát látna egy gyerek? Azt h a homoszexualitás jó és helyes dolog? Egyáltalán nem, nekem mondhat akárki akármit nem normális. Ha ezt az életutat választottad akkor viseld el azt h nem lehet gyereked! Én egy ilyen embernek biztos nem adnék gyereket!!! Egy gyerek megérdemli h normális családban nőjön fel, ANYA és APA jelenlétében, nem két apával vagy két anyával.
2010. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 20. 33. MINDEN MELEG EGY HETERO KAPCSOLAT GYÜMÖLCSE, vagyis van apa és anyamodell. Na, akkor most mi van?


Nekem van meleg ismerősöm, nagyon jó fej, és bármikor szülnék neki béranyaként, mert tudom, hogy jó apja lenne. Ahogy az élettársa is. Jöhet a lepontozás, állok elébe!!!!

2010. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
44%
Mondj le a gyerekvállalásról.
2010. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
Saját gyereket szeretnék, örökbefogadás nem érdekel. Próbálkoztam leszbikus lányt keresni, de kevesen vannak és aki van, annak nem kellek vagy nem akar gyereket vagy saját magának akar apa nélkül. Próbálkoztam heteroszexuális lánnyokkal, de általában vagy nem engedné át (saját magának akarná) vagy túl sokmindent kellene cserébe adni (pl. egy lakást), vagy nem kellek neki. Nekem semmi bajom, nem vagyok "buz1s", normálisnak tartom magam, sőt. Tanácstalan vagyok.
2010. dec. 26. 20:44
 15/70 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem örökbe fogadással próbálkozz. :)

Mellesleg nem értek egyet azokkal, akik elítélik homoszexualitást. Ez ellen nem lehet mit tenni, az ember nem önkényesen választja nemi identitását. És emiatt nem lesz senki se több, se kevesebb. Elítélni a másságáért valakit az emberiség egyik legundorítóbb sajátossága, és az ember azt hinné, hogy fejlődött annyit társadalmunk (ha már a Holdon járunk, és lassan már olyan telefonjaink lesznek, amik már helyettünk sz@rnak), hogy együtt él ezekkel az emberekkel, elfogadja őket. De nem. Mindenki makacsul ragaszkodik a normákhoz, és aki egy kicsit is eltér a tömegtől, azt kővel dobálják. Természetesen nem pártolom az olyanokat, mint melegfelvonulás, a felesleges figyelemfelhívást, és provokációt, de ettől még ők is emberek! Tessék felnőni, elfogadni, és nem ujjal mutogatni a másikra, mint az óvodában!

Tudom, most nagyon sokan le fognak pontozni, de nem igazán érdekel, pusztán a véleményemet fejtettem ki. :)

2010. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
45%
Nekem semmi bajom a homoszexualitással, de ahhoz honnan veszi bárki is a jogot, hogy egy gyerekért, egy ÉLŐ EMBERI LÉNYÉRT cserébe házat, pénzt stb. adjon vagy épp kérjen?
2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
77%
Előző, te is előitéletes vagy a magyarokkal szemben.
2010. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim válasza:
72%

Na akkor ott van az amelyik lakást kér cserébe!

Azt mondtad van pénzed.

2010. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
82%

20:33


ezt az "életutat" nem választani szokták...

2010. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Keress egy béranyát és irány románia. Bár asszem ez esetben ugye petesejtet is adnia kellene...

2010. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!