Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
64%

szerintem keress egy leszbikus nőt, aki szintén gyereket akar, és ha el tudnátok képzelni, hogy közösen neveljétek fel a gyereketeket, akkor hozzátok össze valahogy, akkor is, ha nem vonzódtok egymáshoz, és legyen mindkettőtöknek szeretője. neki nő, neked férfi.

ha pedig végképp nem tudnál együtt élni egy nővel, akkor ebben az esetben is beszéld meg egy leszbikus nővel, hogy házasodjatok össze, fogadjatok örökbe 2 gyereket, majd váljatok el, aztán egyik gyerek a tiétek lesz a férfi pároddal, másik meg a nőé.

2010. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdező kommentje:

Saját gyereket szeretnék, örökbefogadás nem érdekel. Próbálkoztam leszbikus lányt keresni, de kevesen vannak és aki van, annak nem kellek vagy nem akar gyereket vagy saját magának akar apa nélkül. Próbálkoztam heteroszexuális lánnyokkal, de általában vagy nem engedné át (saját magának akarná) vagy túl sokmindent kellene cserébe adni (pl. egy lakást), vagy nem kellek neki. Nekem semmi bajom, nem vagyok "buz1s", normálisnak tartom magam, sőt. Tanácstalan vagyok."

Bazzz....+++!!!


Mit vártál, majd köszönöm szépenért szül neked valaki egy gyereket???

Végiggondoltad te ezt???

Nem csak a te saját gyereked lenne az a baba, hanem az anyjáé is!! Tudod te, milyen érzés 40 hétig hordani a szíved alatt egy gyereket?

Minden gondolatod körülötte forog, hogy a lehető legjobb esélyt megadd neki, nincs kávé, nincs még egy rohadt fejfájáscsillapító se, nehogy ártson neki, és azt is megeszi, amit utál, mert "abban van a vitamin". Rengeteg költséggel jár, vitaminok szedése, (ami nem kötelező persze), két hetente-havonta dokihoz járni, megpiszkálnak minden irányból, aminek egy része korántsem kellemes. Nem beszélve a szülésért elkért összegekről.


Kilenc hónapig érzi, hogy kapcsolatban van egy kis élettel, amit már akkor szeret, amikor még meg sem mozdult.

A teste megváltozik, csíkok jelennek meg, megváltozik a mell, itt-ott egy kis narancsbőr, visszerek... de kit érdekel, ha a gyerekét várja...? Na már most, ő nem a saját gyerekét várja, hanem a tiédet...


Aztán jön a legjobb része: a szülés!

El se tudod képzelni, de komolyan. Próbáld ki: kérd meg a barátod, hogy rúgjon tökön. De nem ám csak egyszer, hanem eleinte 10 percenként, aztán a végén folyamatosan rugdosson, egyre erősebben (a végén alkalmazzatok lovat), 12 órán keresztül.


Plusz a kockázat, hogy esetleg bármilyen komplikáció lép fel. Nem kell, hogy lúgot itassanak vele, vagy császározzák, esetleg kivegyék a méhét.. elég, ha csak kiderül, hogy terhességi cukorbetegsége van, ami egy életen át megmaradhat, nem feltétlen szűnik meg a szüléssel, de a terhesség nélkül még 20 évig nem jönne képbe.


Aztán kínok között megszült gyermekét megmutatják, és hiába szakad meg a szíve, ha belehal, akkor is oda kell adnia valakinek.

És hiába szült, soha nem lesz anya...


Ember, szerinted ennek mekkora ára van? Dobsz egy tízest, és mehet??


Tudod mit, ne akarj gyereket. Aki szerint gyereket kihordani, megszülni, és odaadni valakinek ilyen kis semmiség, az ne akarjon gyereket.


Rengeteg gyerektelen hetero pár él boldogan, és ők sem akarnak örökbefogadni, sajátjuk pedig ugyanúgy nem lehet, mert a természet közbeszólt. És mégis képesek boldogan élni.

Ráadásul a többieknek igazuk van abban is, hogy a ti gyereketek folyamatos bántásoknak lenne kitéve, sokat szenvedne valamiért, amiről ő nem tehet.


Ha nem akarsz örökbefogadni, ne tedd. De akarj saját gyereket, mert a természet már csak ilyen köcsög homofób: anyja is lenne, aki nőnemű, és amíg te csak ellősz egy patront, addig a munka dandárja rá maradna.


:S

2010. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Nemrég volt egy sajtótájékoztató, amit az Inter Alia alapítvány tartott, azonos nemű szülőkről.

Két kiadványuk van, az egyik egy interjúkötet, a másik egy jogi elemzés.

Olvasd el őket! Rögzítik a jelenlegi állapotokat, benne vannak a lehetőségek. Igaz, az interjúkötetben csak három férfiről van szó - mert Magyarországon az ún. szivárványcsaládok között nem beszélhetünk sok férfiról.


[link]

[ [link] ]


Szerintem a legjárhatóbb út, ha besegítetek egy egyedülálló nő ismerősötöknek. Vagy egy leszbikus párral együtt [bár mindenki másképp fogja ezt fel, de azért akad, aki úgy érzi, hogy az apának mindig részt kell vennie a gyermek életében] lesztek szülők - nem kell ehhez összeköltözni vagy "heteró párokat kialakítani", végülis egyéne válogatja.

Barátkozz, barátkozzatok nőkkel, párokkal. Szerintem a Labrisz sem üt le titeket, ha írtok a Fórumba, vagy megkérdezitek őket, hogy beszélgetnétek gyermekvállalásról.


Minden jót.

2010. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
6%
Magyarországon nem lehetséges. Ha mégis kijátszod a szabályokat akkor biztosan lesz, aki felnyom a gyámügynél. A helyedben nem próbálkoznék.Nem a te érdekeid az elsők, hanem a gyerek érdekei, nem hinném, hogy jót tenne neki az iskolai b*szogatás és a gyámügy sem.
2010. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
80%

Szia,

Én egy leszbikus nő vagyok. Most vagyok 24 éves, egy olyan 3 év múlva már szeretnék gyereket, de előbb még megfelelő egzisztenciát szeretnék magam körül. Van barátnőm is, aki most 30 éves, ő nem akar szülni, nem olyan típus, ezért ha lesz donor és összejön, akkor én fogom világra hozni a babát. Magyarországon nem tolerálják sem a homoszexualitást, sem az azonos neműek gyerekvállalását, úgyhogy csak azt tudom javasolni, hogy költözzetek külföldre, egy liberálisabb országba, ahol nem kell attól tartanotok, hogy ismeretlenek pokolra küldenek. Sajnálatos dolog, de ez van. Ide ne írj, itt nem tudnak érdemben tanácsot adni, meg amúgy is rengeteg primitív proli van ezen az oldalon. Menjetek el a barátoddal egy tanácsadóhoz, a neten biztos vannak fent ilyen tanácsadók elérhetőségei. Kitartás, sok erőt kívánok Nektek!

2010. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
70%
Jaj hát ezek szerint te is primitív proli vagy, ha a b*zi szót használod. Nem baj, végül is a hozzád hasonlókból van több, nem nagyon lógsz ki a sorból:)
2010. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
82%

Tanuljuk már meg a szavak jelentését :)

Nekem van meleg ismerősöm, érdekes, nincs női ruhában, senki sem tudja, hogy meleg, nem akar házasodni, és nem akar gyereket, mivel nem nőbe szerelmes, hanem férfibe, akitől biológiailag nem lehet gyereke. A gyerek pedig, mint tudjuk a szerelem gyümölcse.

Ja és esze ágában sincs megsértődni a b*zi szón, ő azt mondja, hogy ha megsértődne az lenne divatos :) Kilógnál a sorból, ha nem vetted volna a szívedre :)

2010. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
Illetve aki tudja, az is véletlen jött rá, én is véletlenül láttam meg, hogy férfi jön le a lakásából.
2010. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
80%

Olvastam a válaszokat.

Khm... ha lenne méhed, és nő lennél: te mennyiért vállalnád, hogy kihordasz egy gyereket, megszülöd, és a saját gyereked (aki sokkal inkább a húsod és véred a szüléskor, mint az apáé) odaadod, és soha többé nem látod?

Csak azért kérdem, mert nekem egy palota se lenne elég ezért, nem hogy egy lakás...


Miért akarsz saját gyereket?

Mi lesz, ha a párod nem fogja szeretni a te gyereked, akihez neki semmi köze?

Mi van, ha a gyerek anyja később igényt tart a gyerekre mégis, te meg fizetsz egy frankó kis gyerektartást?


Tudod te egyáltalán, mit jelent, hogy "saját gyerek"?

Mit gondolsz, ha otthon maradsz a babával GYES-en, hogy fog alakulni a fényes egzisztenciád? Mit fognak szólni a munkahelyeden, visszavesznek egyáltalán?

Kisgyerekes anyaként is kész tortúra állást keresni, hát még ilyen esetben.


Azt meg kikérem magamnak, hogy valaki azért prolizzon, meg primitívezzen, mert nem tapsikolok ájult örömmel, hogy csinálj valakinek gyereket, aztán vedd el tőle, mert neked saját játékszer kell.

Csak gondolkodom. Ez ilyen hülye proli szokás.

2010. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én nem vettem a szívemre, mert nem nekem írták, de valahogy nem kedvelem a primitív beszédet és ez a b*zi szó nem a legintelligensebb szó a magyar köznyelvben:)
2010. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!