Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor beszélje meg a pasijával, hogy csinálja fel, szülni akar neki gyereket.


... na ugye!


A többit meg látom, el se olvastad. Mivel a saját spermája nem fog vándorbottal útra kelni egy nő petesejtjéhez, azokat össze kell valakinek "boronálni".


.... de hát annyira, annyira okos vagy, hogy erre már van egy Nobel-díj gyanús ötleted, nem igaz?

2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
82%

Kedveseim,


mi volna, ha hagynátok a pcsába az offolást? Írjatok privát e-mailt egymásnak, ne itt spammeljetek. A rosseb se kíváncsi rá, ahogy osztjátok egymást.


Kedves kérdező: remélem, sikerül, és egyszer majd nevelhettek gyereket. Semmi kára nem lesz abból, hogy két férfi neveli.

2010. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
spermabank?
2011. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
42%
nézz be a vonat alá, ott irja a választ a kérdésedre...
2011. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
19%
Majd a gyerek találgat, hogy kire hasonlít? Szerintem az a kisebb probléma. Normális nő nem fog gyereket szülni neked, selejttől szeretnél babát?Annyi édes árva van, próbáljátok valahogy meg, nagyon hálás lesz.
2011. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de valahol az elején valaki azt írta, hogy homoszexuális pár Magyarországon nem fogadhat örökbe gyereket. Nos akkor, kérdem én, az utcánkban lakó leszbi párnak hogy a büdös életbe adták örökbe a gyereket?!
2011. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Én úgy tudom, hogy ha homoszexuális pár fogad örökbe gyereket,akkor nem ismerik el a pár mindkét tagját törvényes szülőnek. Legalábbis tavaly májusban, amikor ezzel kapcsolatban készítettem projektmunkát, én ezt az információt találtam.
2011. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Na, itt le is van írva: [link]
2011. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy leginkább örökbe fogadnák egyet, őt is tudnám sajátomként szeretni. Akármilyen hatással is lehetnénk a szexuálpszichológiai fejlődésére és szociális elhelyezkedésére, az árvaháznál mindenképp jobb.
2011. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
És ha örökbe fogadtok egyet?
2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!