Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
3%

sztem ne örökíts tovább a hibás génjeidet -.-

minek egy újabb homár? úgyis épp elég van

milyen példát lát majd? hogy másoknak van apu, anyu, neki meg 2 apja?

miért szúrnál ki szegénnyel, hogy ne kapjon rendes nevelést?

mindenki ki fogja utálni a suliban, mert máshogy fog viselkedni mint az átlag

nem kéne 1 ártatlan gyerek életét tönkretenni

2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
40%

"sztem ne örökíts tovább a hibás génjeidet, minek egy újabb homár?"


te se nagyon tudod, hogy működik az öröklődés, igaz ?

2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de csak olyan megoldások vannak, amik vagy

- törvénybe ütköznek

- jó erkölcsbe (kocsiért cserébe egy gyerek egy idegen nőtől)

- nem ütköznek semmibe (nőnemű haverod szül neked gyerkőcöt) de így is lesz: rosszallás, lenézés, cikizés, stb. És ennek nagy része a gyereket is érintené a suliban, oviban, bárhol.


Én nagyon sajnállak de tegyetek le róla, legalábbis itt nálunk mindenképp. A kedves meleg pár nevel egy gyerkőcöt ez amolyan amerikai vígjáték vagy vígjáték sorozat tökéletes témája, de nálunk, a való életben sajnos nem így van.

2011. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Lány ismerősöm a következőt tette. Leszbikus lány pár egyik tagja szült egy fiú pár egyik tagjának. ("Home Made" mesterséges megtermékenyítés.) Ettől kezdve négyen törődtek a gyerekkel, aki azóta is egészséges (normális, bár tudom ezt sokan nem tudják elképzelni) és véletlenül sem meleg! Lassan tinédzserkorba ér és érdekes módon senki sem szekálja, hogy nincsenek "rendes" szülei, talán mert a fele sulinak nincsen apja... Igaz, ez nem Magyarországon történt, hanem egy nálunk is konzervatívabb, még inkább homofób beállítottságú helyen, mégis túlélték a közvélemény haragját.

Azért van egy szépséghibája a történetnek. A "donor" egyszer csak ráunt az apaságra. Ettől függetlenül támogatja a gyermeket, amit nem minden heteró vállalna.

2011. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
12%

Nem olvastam végig minden választ, szóval bocsi, ha ismétlek valakit, de tudomásom szerint Isten Ádámot és Évát teremtett, nem Ádámot és Bélát!

Még az alsóbbrendűnek mondott állatok is tudják a helyüket az életben, ha egy állítólag felvilágosodott ember nem, akkor kösse fel magát, vagy legalább bújjon el a világ elől, de semmiképp ne rontsa sem a világot, sem a közízlést, pláne nem egy ártatlan kisgyerek lelkét!

Ha homár vagy, legyél, de ne hirdesd.

2011. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon, de nagyon ostoba vagy. És aluliskolázott is, ugyanis tudhatnád, hogy a saját nemhez való vonzódást nem akarattal csinálja az ember, az benne van valakiben és kész, hibás gén, stb., még kutatják ezerrel mi lehet az oka. Az, hogy erre te jössz az állatokkal, hogy még azok is tudják hol a helyük, jajjjj. Erre mondanak két mondást, a finomabb ez:

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

És egy durvább verzió:

Buta vagy édes fiam, mint a sár.

2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
78%
Az állatokra kicsit kitérve, a vizslák kifejezetten melegek. Az én fiú spánielemre is bukott már pár kan.
2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Aki olyan buta,hogy még azt sem tudja mi a homoszexualitás az minek ír ide?

"Ne legyél az".

Te meg ne legyél heteró te idióta.Szólj ha rájöttél hogyan oldottad megxDD


Ezek a mit lát a gyerek,meg mi lesz vele,stb,ezek az emberek szerintem semmit nem foglalkoznak a gyerekükkel.

De ha lát is vmi a gyereked a te dolgod neki elmagyarázni a dolgokat,de ahhoz tájékozódni is kellene,nem csak enni,inni,szarni,---de sokan csak ösztönlényként élik le azt a kis primitív életüket,szaporodtam címszóval:D

2013. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:

most komolyan miért nem lehet békén hagyni szegény embert ?csak egy kérdést tett fel vagy nem errevaló ez az oldal?

Hol marad itt a tisztelet?

2014. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
csak szólok, hogy Magyarországon egyedülállóként (azaz jogilag egyedülállónak kell lenni) is lehet valaki nevelőszülő, illetve örökbefogadó szülő. az nem számít, hogy az illető személynek mi a párkapcsolati preferenciája, heteró vagy meleg vagy bi vagy mittomén. természetesen nem csettintésre megy, hanem hosszú folyamat, képzéssel, felkészítéssel és várólistával, sorokkal, de nem kivitelezhetetlen - ismerek is kapásból két meleg srácot, akik örökbefogadtak. így.
2014. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!