Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális fiú vagyok....

Homoszexuális fiú vagyok. Szeretnék saját gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a párom, vele nem élünk együtt, nekünk nem lehet közös gyerekünk. A lányokkal nem tudok kijönni és egyáltalán nem vonzanak. Az átlagnál jobb egzisztenciám van, tudom, ez fontos a nőknek, semmi akadálya nem lenne saját gyereknek, egyszerűen "csak" az, hogy nincs méhem.
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én a megoldást Nálad egy dologban látom. Elveszel egy nőt, születik egy (vagy több) gyereketek, aztán elválsz tőle, és a gyerekeidhez lesz láthatási jogod. Etikátlan ugyan, de jelenleg itt M-O-n számotokra nincs más megoldás.
2010. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
Igazad van, erről ennyit :):):)
2010. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, provokálni akarsz-e, vagy komolyan kérdezed-e ezt az egészet.

Nem utálom a melegeket, de nekik nem kéne gyereket nevelniük. Ez nem normális. Élettársi kapcsolat oké, de házasság és gyerek nem.

2010. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

Szerintem értékesek a válaszok, mert azt hiszem őszinték így névtelenül. Akik elküldenének jó messzire, még lehet, igazuk is van, csak félek, máshol is ugyanilyenek az emberek.(Nem fogadja el mindenki.)


Részemről szó nincs arról, hogy ki akarom sajátítani a gyereket. Tudom, mennyire kötődik (jogosan) egy nő saját testéből fejlődő újszülöttjéhez - vagyis el tudom képzelni. Nem várom, hogy egy "köszönömért" szüljön, vagy mert "dobok egy tizest". Sajnos ahogy tapasztaltam (itt is), vannak, akik visszaélnek ezzel. Nem fogok soha átélni egy szülést, nem fogom tudni, az milyen fájdalmas, de nem kell túlzásokba esni a szenvedés, lemondás, kínok témájában. Kockázatos is a dolog. Aki folyton ezen hisztizik, az ne szüljön. Mégis megszületünk valahogy mindannyian.

Közösen is nevelhetnénk, vagy mint ahogy sok-sok elvált pár.

Azért akarok saját gyereket, amiért bárki más. Te miért nem örökbe fogadsz? Hogy ne zökkenjen a mondat amikor megkérdezem a szülői értekezleten: Szereti-e a _gyermekem_ a technika órát? Hogy találgathassa a családom, kire hasonlít az orra, a kislábujja, a (biológiai) anyjára vagy (biológiai)apjára. Hadd ne soroljam, miért.

Egyáltalán nem szeretnék összeveszni az anyával, és ezért is jó minél több dolgot előre tisztázni. Nem szeretnék tartásdíjat fizetni, mert az azt jelenti, az anya kisajátította. Közösen szeretném felnevelni, nő-férfi aktív részvételével. A gyerek felé lehet jó kapcsolatunk, ha egymás iránt barátságnál nem is lehet több. Milliónyi ilyen vagy rosszabb heteroszexuális "család" van.

C'est la vie.

2010. dec. 27. 01:20
 45/70 anonim ***** válasza:
55%

23.46-os vagyok.

Eltekintve attól, hogy se primitívnek se prolinak nem tartom magam, csak mert nem támogatok egy ilyen ötletet....

és még mindig nem értem, miért lesz valaki "nem proli" és "intelligens", ha meleg...

Ellenben nem képes felfogni, hogy nem véletlen, hogy két azonos nemű élőlény nem hoz létre utódokat, de mindegy...


Mégis, hogy képzelted?

Azt írod, saját gyereket akarsz. Ehhez pedig KELL egy nő, aki gyereket szül neked.

Hogy akarod megvalósítani? "Felcsinálod"?

Ebben az esetben tuti, hogy nem egy aktusra lesz szükség, sőt akár hónapok is lehetnek. El fogja hinni a barátod, hogy hónapokig csak a cél érdekében kefélgetsz egy lányt, nem élvezetből?

Vagy kivered és leadod a cuccost nála naponta egy kémcsőben?

Esetleg mesterséges megtermékenyítést akarsz? Akkor kösd fel a gatyádat, mert nincs kizárva, hogy csak házastársaknak engedélyezik, és max. 5-öt (vagy már csak hármat?) támogat a TB, utána fizetheted zsebből. Simán rámegy egy ház ára.


Ki fogja felnevelni, ki lesz otthon a babával?

Vagy egy nőnek fizetsz, hogy megszülje, egynek meg hogy felnevelje helyetted? És akkor mitől lesz saját?


Egyetlen legális lehetőséged, hogy egy nőt teherbe ejtesz, apasági nyilatkozatot csinálsz, ő megszüli, lemond róla, te pedig vállalod, hogy neveled.

De még mindig ott a lehetőség, hogy a csajnak sokkal jövedelmezőbb megoldás, ha gyerektartást kér, és nem adja oda neked a babát.


Ahogy le van írva: egy nő nem olyan, mint a csokiautomata, hogy bedobsz egy százast, kijön a csoki, és akkor az a csoki csak a tied. Sokkal nagyobb dolog egy gyereket kihordani, mint gondolnád. A kicsivel jobb anyagi helyzet kevés ahhoz, hogy te ezt megfizethesd bárkinek.


Egyébként külföldön sincs garantálva, hogy mosolyogva, tárt karokkal fogadnak egy ilyen vegyes családot, és a gyereket nem fogják bántani.

2010. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy vannak rossz házasságok, mégis fontos, hogy egy nő és egy férfi legyen a gyerek mellett. Nem egészséges az, ha az egyik fél az egynemű kapcsolatban kénytelen felvenni a másik nem szerepét. Nagyon sokat fogják bántani a gyereket a társai, igaz, feleslegesen, mert nem ő alakította a helyzetet úgy, ahogy.
2010. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
45%

Külföldön sem nézik ám ezt jó szemmel, pl. Angliában volt már nem is egy eset arra, hogy meleg szülőkkel - férfi és női párokkal egyaránt - finoman közölték, hogy az adott suliba nem járhat a gyerek.


Mondom, én nem utálom a melegeket, de ne vállalhassanak gyereket. Ennyi.

2010. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
49%
ha nem zavar a bőrszín, akkor érdeklődj a cigányoknál... egy karton cigiért 2-őt is szül neked...EZT KOMOLYAN mondom ... :D rájöttem hogy jobban utállom a cigányokat a b.ziknál...
2010. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
33%
Zoleeee, ez talált!:D
2010. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
25%

"23.46-os vagyok.

Eltekintve attól, hogy se primitívnek se prolinak nem tartom magam, csak mert nem támogatok egy ilyen ötletet....

és még mindig nem értem, miért lesz valaki "nem proli" és "intelligens", ha meleg.."


Igazad van, inkább hülye vagy. Szerintem senki nem kíváncsi a hülye, értelmetlen véleményedre, elvégre agyad szál se.

2010. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!