Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Htb-k eltartott feleségektöl...

Htb-k eltartott feleségektöl kérdem. Nektek menyit ad a férjetek egy hónapban? Nekem kb 100ezret 4 részletben és nehéz kijönni belöle. Ti mennyiböl jöttök ki? és nem érzitek megalázónak hogy nem vehettek ki annyit amennyi kell a bankbol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
44%

Hát én nem érezném megalázónak, ha havi 100e Ft-ot kapnék a semmiért.

Magadat alázod és blamálod, ha kitartott vagy és a pasidat alázod, ha követelődzöl.

2011. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
Nem tudom érthetö volt e hogy mi házasok vagyunk. A házasságban elvileg mindennek közösnek kellene lenni.
2011. jan. 3. 10:34
 33/74 anonim ***** válasza:
36%

hát nekem az fura..

az oki hogy valaki eltartott lesz de minek plusz pénzt adni neki?!

azért pofátlanság hogy nem dolgozik semmit és várja a pénzt

2011. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
47%
Vártam itt a végkifejletet, azért nem válaszoltam előbb! Te tudod mi vagy a férjednek a rabszolgája, aki még gyereket is vállalt ettől az embertől. Havi 100 ezer forintot csöpögtet neked, holott te a háttérben,mint írtad robotolsz neki.Na erről ennyit!
2011. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes válaszok születtek :D

Én valamilyen szinten mindegyikkel egyetértek, de érdemleges választ akkor lehet adni, ha tudjuk hogy apuka a maradék pénzt a lotyóira költi, kaszinóban szórja el, vagy a gyereknek rakja félre későbbre, hogy ne akkor kelljen bánni hogy anyuci ruhára meg krémekre költötte a pénzt...

2011. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
75%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:25

He-he-he...

A kérdés az volt, hogy lehet kijönni havi 100 ezer kosztpénzből.

Erre az remek válasz, hogy "nagyon jól, bár nekem lenne ennyi fizetésem".

Az más téma, ha neked, meg pár embernek ez a válasz nem tetszik.


Akkor menjen el egy fórumra, és nyisson nyavalygós topikot otthonülő feleségeknek, akik nem tudnak kijönni havi 100-ból.


Kérdező: ha hiszed, ha nem, a normál munkaidőben dolgozó nőknek is el kell látni a háztartást, a gyereket: horrible dictu akár több gyereket is!, a nagymamát, az anyóst, stb.

Sőt, kapaszkodj: van, aki még tanul is mellette, nekem meg van egy akkora kertem, amit másnak bejárni sok lenne, nem hogy megművelni. .... csak ugye a mi családunknak összesen nem jut heti 25 ezer a megélhetésre.

Mivel mindenkinek 24 órából áll egy nap, így azt gondolom, hogy ha te ennyire fárasztónak tartod a napi munkádat, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

Négy lakást mutogatsz: óóó, te szegény... gondolom naponta 20-30 vevő érdeklődik mostanában az ingatlanok iránt... :D


Ez a sajnáltatósdi nem jött be.

KAPD ÖSSZE MAGAD!!!

Ugyanis ha terhes vagy, akkor sajna nem sokára kismama leszel: tehát örülsz, ha alszol három órát, és el tudsz menni naponta kétszer pisilni + mindazt meg kell tenned, amit most is.

Hogy fogod bírni?

2011. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
64%

Nos szóval összegezzük: Állapotos vagy, mintha főiskolára is járnál (most nem olvasom újra) és otthon álomháztartást vezetsz (értem a férjed részére). Itt inkább az a kérdés, hogy ő mit kezd a többi pénzzel. Mert ha nem muszáj, nem értem miért kellene dolgoznod. Anyukám is dolgozott háztartás mellett, de szívesebben maradt volna otthon, mert állandóan csúszott a háztartás és ránk sem volt elég ideje. Sztem ülj le a férjeddel és mondd meg, hogy szeretnél egy kis emelést, mert az neki sem lenne jó, ha dolgozni mennél, de ez így Neked nem elég.

AMúgy nem értem, miért feltételezi mindenki, hogy minimálbéres lenne, ha dolgozna? ha a férje ilyen jól keres, akkor vszínű van megfelelő ismeretsége egy jobb álláshoz. Sztem senkit sem kell megvetni, aki nem vágyik a karrierre, hanem inkább a családnak szenteli az életét.

2011. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
73%

Bocsánat, de azt azért megjegyezném, hogy nem láttam még olyan nőt, aki nyolcórás munka mellett is annyit foglalkozik a gyerekével és olyan minőségben, mint egy háztartásbeli.

Oké, hogy munka mellett is el lehet látni egy háztartást úgy-ahogy, de ahhoz, hogy valóban jó legyen, igenis teljes ember kell.

Nem értem, miért kéne a kérdezőnek elmenni dolgozni minimálbérért, ha így meg tudja tenni, hogy a fárjánek egy olyan hátteret nyújt, ami támogatja. Valószínűleg így még sokkal jobban is jönnek ki.

Csak sokaknak a látóköre nem terjed túl azon, hogy "több jövedelme van, mint a minimálbér, tehát utáljuk". Elég szomorú.

2011. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
70%
Én is kb. ennyit kapok egy hónapba, igaz mellette én otthonról dolgozom. Amit a párom ad,abból élelmiszert,tisztítószert, tisztálkodó szereket vásárolok és befizetem a számlákat. Hó végén általában marad 10-20.000 Ft, ezt visszaadom neki,ő pedig a közös bankszámlára teszi. Az én keresetemből telik fodrászra, kozmetikusra,illetve ebből tankoljuk az autót,amit többnyire én használok,mert ő a cégessel közlekedik. Az én fizumból is marad, ez változó,de átlagban 30.000 Ft,ez is megy a bankszámlára. Egy év alatt sikerült 500.000-et félre tenni,aminek nagyon örülök,mert hamarosan babát szeretnénk.
2011. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
46%

10.41-es vagyok.


Bocs, de nem mi kezdtük úgy a kérdést, hogy "kitartott feleségek, htb-k.."

Tehát: ő tekinti magát kitartott feleségnek, innentől nem tudom, miről vitatkozzunk.

Szerintem sokan vannak otthon kisbabával, a GYES-GYED nevetséges, tehát bőven mondhatjuk, hogy a férjük tartja el a családot, mégsem úgy nevezik meg magukat, hogy "kitartott feleség".

Gondolom, vállalta, hogy kitartott feleség lesz egy milliomos férj mellett, akkor meg ne sírjon. A kérdés arról szól, hogy keveselli a pénzt, amit kap. Nem arról, hogy nem tetszik neki a pozíciója.

:D

Remélem, érthetően fogalmaztam.

2011. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!