Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy ha megházasodik az egyenlő a boldogsággal? Papír nélkül nem lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 A kérdező kommentje:

ma 23:36


Ok!Most már látom hogy rosszul tettem fel a kérdést!

Igazából nekem ezekkel a csicsákkal van a főbb bajom.

Azt hiszik hogy ezentúl ilyen színes lesz az élet,mert nekik most olyan szép esküvőük volt!Csak aztán elszál a rózsaszín köd,akkor már tipli van a legtöbb embernél és az adatok ezt igazolják!A problémákat megoldani nem tudják,hanem menekül,mert már nincs meg a csicsa micsa varázsa!

2011. febr. 8. 23:43
 22/155 anonim ***** válasza:
86%
"Kitartanál a férjed mellett egy vájogházban is?" Nem, kedves kérdező. Két dolog miatt sem. Az egyik hogy az anyagi életünk csak akkor változhatna meg, ha egyszer tényleg piros hó esne. Mi már nem 20 évesek vagyunk, akik most kezdik építeni a jövőjüket. A másik nyomós indokom pedig hogy én a férj vagyok.
2011. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 anonim ***** válasza:
81%
szerintem meg tök mindegy h van e papír vagy nincs. a kapcsolatot az nem befolyásolja. ha papírral tönkre megy egy kapcsolat 5 év múlva, papír nélkül is tönkre menne....
2011. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/155 anonim ***** válasza:
75%

oh és:

képmutatás valakit lehurrogni mert lázasan készül az esküvőjére...

ha a készülődéstől boldog hát legyen

mindenkinek vannak fel fellobbanó szenvedélyei

2011. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/155 A kérdező kommentje:

mindenkinek vannak fel fellobbanó szenvedélyei


Pontossan azért is vállnak el,mert csak fellobbanó szenvedély!

2011. febr. 8. 23:50
 26/155 A kérdező kommentje:

ma 23:43


Bocsi hogy leasszonyoztalak!:)

2011. febr. 8. 23:51
 27/155 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, nem tudhattad.
2011. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/155 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés provokatív, csak a veszekedést akarod gerjeszteni, fogadd el más érzéseit, te lány akarsz maradni, pasival és két gyerekkel is, rendben, fogadd el, hogy más nem, másnak a házasság többről szól mint egy papírról.


Szeretné, ha az esküvője külsőségekben is tökéletes lenne, ez neked miért baj, ettől még nem lesz kevésbé szerelmes a vőlegényébe, hogy szeretne gyönyörű, nem két tanús esküvőt.

Elárulom a szüleimnek 26 éve hetedhét országra szólóan nagyon jó lagzija volt, nem volt arany színű terem, de igazi falusi lagzi volt, nagyon jó hangulatban, ahol voltak koszorúslányok is, (igaz mindegyik a saját maga által választott ruhában), szokások, hagyományok is meg lettek tartva. 26 év után is BOLDOG házasok.

2011. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/155 anonim ***** válasza:
83%

Jah és a házasság az ember életének egyik legnagyobb ünnepe, nagyobb mint az összes szülinap, névnap, ballagás, miért olyan nagy gond, ha valaki szeretné méltó képen megünnepelni és élvezi a készülődést. A mai hiper-super modern világban az emberek mindent felrúgnak ami a régieknek fontos volt.


Én ezt a kérdést csupán más emberek elítélésének és kekeckedésnek érzem.

2011. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/155 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azt nem értem, miért nem tudják egyesek elfogadni, hogy egyesek össze szeretnének házasodni? Miért ez a rosszindulat? Tisztelet a kivételnek!


Egyébként meg a házasságkötéssel egy jogi és (ha nincs szerződés) vagyoni közösség jön létre, tehát nem csak egy szimpla papírról van szó, hanem olyan dologról, ami mindenképpen hatással lesz az ember további életére.


Vannak, akik ezt jónak látják és vállalják, vannak akik jobban meg szeretnék őrizni az önállóságukat és nem vállalják.


Nincs ebben semmi különös. Hagy döntse el mindenki, mit szeretne, ne mások mondják már meg, ki mitől legyen boldog!

2011. febr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!