Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a kislányom első...

Ma van a kislányom első szülinapja és az öcsém (aki velünk lakik) elmegy randira egy még ismeretlen lánnyal. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A tortavágásnál sem lesz itt,mert neki fontosabb egy randi egy idegen lánnyal.Nektek is rosszul esne?
2011. ápr. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem beszélj vele,h.jöjjön el a leánykával a szülinapi ünnepségre ami ilyen csöppségnél úgysem tart sokáig és utána mehetnek a dolgukra!Igy senki lelkivilága nem sérül nagyon!Boldog szülinapot a csöppnek! :)
2011. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
95%

Hát én ezen nem akadnék ki. A te lányod nem az övé. Az én szülinapomról a keresztszüleim totál elfeledkeztek, az édesapám meg általában dolgozik, szóval nemhogy a tortavágásnál nincs ott, de egész nap nem szoktam látni. Felhív telefonon és ennyi.

Mellesleg ha meg még pici a gyerek nem fogja érézkelni, hogy 1 személy hiányzik. Szerintem ezt csak te fújod fel, neked fontos, nem a gyereknek.

2011. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Nem csak randira megy kisokos,dolgozik is...:-)

Nekem azért furcsa hogy ennyire nem vagytok családcentrikusak.Fontosabb egy idegen mint a saját "véred"?!

Randizni jó esetben bármikor lehet de a kislányomnak csak 1 első szülinapja van!


A többiek akik ünnepelünk majd megkérdezik hogy hol van a nagybácsi?randizik...pffff...

2011. ápr. 8. 09:40
 14/59 A kérdező kommentje:
26 éves!
2011. ápr. 8. 09:41
 15/59 anonim ***** válasza:
31%
9:32 nek!Milyen alapszabályról beszélsz?Ja tényleg a fiúknál az önzőség tényleg alapszabály!Tisztelet a kivételnek!!!!
2011. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
93%

már bocsi, de egy 1 éves kisbabában nem hiszem hogy olyan mély lelki nyomot hagyna, ha az egyik rokona kicsit később köszönti fel. meg értem én, hogy neked nagy esemény, de azért te is beláthatod, hogy kivülállóként azért ez nem akkora party másoknak:)

L25

2011. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
92%

Igazából az a "helyes" válasz,amit te annak gondolsz? hozzászólásaidból az jött le...Azt ugye tudod,hogy a kislányod tökre nem fogja fel,hogy miről is van szó,emlékezni,meg pláne nem fog rá....TE is ugyanolyan önző vagy(a te logikád szerint),ha úgy veszed,mint ő,mert nem a lányodnak tesz jót ezzel,hanem Neked...

Nekem az a válasz tetszett egyébként,aki azt írta,hogy tökjó,hogy gyereked van,és neked ő a legfontosabb,mástól viszont ne várd el,hogy neki is az legyen...Öcséd is szereti az unokahúgát,nyilván,de neki is van saját élete...Biztos vagyok benne,hogy nem akadnék ki ilyen hülyeségért az öcsémre,felköszönti máskor és viszlát...

Ja,és mielőtt beszólnál,hogy majd,ha gyerekem lesz...én is anyuka vagyok és úgy írom ezeket a dolgokat...

24/N

2011. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
91%

"Fontosabb egy idegen mint a saját "véred"?!"


Ez nem egy idegen, hanem egy lány :) Egy lány pedig egy fiúnak nagyon sokmindennél fontosabb. A kislányod tortavágásánál mindenképp.


Kérdezd már meg a férjed mit csinálna az öcséd helyében! Ha nem papucs úgyis elmagyarázza...

2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
95%
családcentrikus vagyok. Sőt nagyon is az vagyok. De akkor se kényszerítheted és nem háborodhatsz fel ezen. Szerintem is neked fontos a dolog.
2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
84%

09:40es vagyok.

Ha meg még csak 1 éves akkor meg totál nem fog neki feltűnni. De ha ennyire zavar rakd másnapra. Tudod, ez is beletartozik a család fogalmába, hogy kompromisszum képesek vagyunk.

Pl: nagymamám szülinapján nem értem rá (szintén randi) amit elmondtam a nagyinak, mire ő: jó akkor kerítünk másik napot, amikor itt vagy. Megkérdeztük a családban, hogy 2 nappal korábban jó e mindenkinek (persze apu akkor se volt ott, de mi ezen már nem csodálkozunk :D). És láss csodát a nagyi nem lett depis mert el kellett tolni a szülinapját.

Az meg hogy ki mennyire családcentrikus...szerintem ne egy szülinaphoz való hozzáállásból vonj le következtetést.

2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!