Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a kislányom első...

Ma van a kislányom első szülinapja és az öcsém (aki velünk lakik) elmegy randira egy még ismeretlen lánnyal. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A tortavágásnál sem lesz itt,mert neki fontosabb egy randi egy idegen lánnyal.Nektek is rosszul esne?
2011. ápr. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
85%

Igen felfújod az egészet kedves kérdező, hagyd, hogy testvéred a saját belátása szerint tegyen s nem a te elvárásaid szerint.

Nincs azzal semmi baj, ha inkább randizni megy, én nem venném ennyire szívre a dolgot, valószínű, hogy úgy gondolja még millió alkalma lesz köszöntgetni a lányod. Szerintem ha nem a te lányodról lenne szó, hanem pl a nővéred lányáról eszedbe sem jutott volna feltenni ezt a kérdést. Fontos dolog a születésnap, de ez túlzás, hogy így felfújod, hagyd, hogy éljen

2011. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező:

1. Biztos, hogy egy önző ember vagy!

2. Egy évben nem 300 hanem 364-365 nap van.

3. Lehet hogy a lány pont most ér rá.

4. Tedd magad az ő helyébe(te mit tennél?)

5. Fogadd el, hogy mindenkinek más a fontos.

6. Nem gondoltál arra, hogy szívesebben tölti az ídelyét egy lány társaságába mint több idősebb ember közt?

2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
87%
Ja és még valami, szüleitek akik külföldön élnek és ott lesznek nem hinném hogy a tortavágás után egyből hazautaznak. Ráér velük holnap is beszélgetni nyugodtabb körülmények közt.
2011. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
79%
Máskor sem köszönti fel a kislányt? Mondjuk előtte vagy utána való napon. Én az öcs helyében elmennék a randira, és 1-2 nappal később személyesen vinnék valami ajándékot a kislányodnak egy-két kedves szó keretében!
2011. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
88%

Akkor kicsit kiakadhatsz ha majd az esküvőjére nem megy el a lányodnak mert randija lesz, na de egy éves szülinap miatt. Szánalmasan önző vagy.

A testvérednek társ kell, nő kell, gondolom nem lehet neki könnyű veled lakni, látja hogy a férjeddel jól meg vagytok, talán ő is erre vágyik, így a nő az első.

Lehet hogy már hetek óta nem volt nővel és ma sikerül , na gondolkodj már.

2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyukádék külföldről jönnek, akkor 1-2 napot csak maradnak nem csak a szülinapra jönnek, tehát velük úgyis tud talizni, a többiek gondolom nem laknak túl messze pl nagymama, ha meg a 6. nagynénit nem látja az meg nem akkora probléma.
2011. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
47%
egy 26 éves érett ember. hadd éljen már saját életet. szerintem a picilánynak dupla élvezet lesz mert 2x lesz megköszöntve egyszer ti egyszer meg öcséd. szerintem azt a gyerekek jobban értékelik mintha egyszerre kéne befogadnia sok ajándékot.
2012. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
74%
Hát, jóhogy nem már elszalaszt egy nagy lehetőséget az életéből, a te gyereked szülinapja miatt..Gondolkozz ne csak gyereket gyárts!
2013. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
16%
Illett volna meghívni a barátnőt, ha már összetartoznak, így a család is megismerné, meg a testvér is ott lenne a buliban....
2019. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!