Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a kislányom első...

Ma van a kislányom első szülinapja és az öcsém (aki velünk lakik) elmegy randira egy még ismeretlen lánnyal. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A tortavágásnál sem lesz itt,mert neki fontosabb egy randi egy idegen lánnyal.Nektek is rosszul esne?
2011. ápr. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem önző, majd felköszönti később. Én nő vagyok , de ha randim lenne arra nem mennék, nem a testvérem gyerekének a születésnapjára, ami egy kicsi gyereknek sem nagy élmény, főleg egy felnőtt férfinek. És ha ez a lány csak ekkor ér rá, mert ő is dolgozik? Mi van ha később ő lesz a felesége? Sosem lehet tudni. Az az önzőség, ha a megjelenést elvárod, nem pedig megtiszteltetésnek veszed, ha elmegy.
2011. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
83%

önző? miiivan???

26 éves, mikor keressen párt, ha nem most?

az egy éves kisgyerek meg úgysem emlékszik majd rá később, h mi volt, és úgysem fogja emiatt utálni a nagybátyját.


mindannyian ki fogjátok bírni, hogy nem lesz ott.

ha mondjuk apukátok 50. szülinapját hagyná ki a csajozás miatt, akkor én is rápirítanék.


képzeld, az én apám se az első, se a 22. szülinapomon nem volt ott, még egy lapot sem küldött. akkor most írjak ki kérdést, és várjam az egybehangzó bégetést, h mekkora szemét faterom van? :D

2011. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút nem önző, csak éli az életét. Nekem az esett rosszul, hogy a húgom nem volt ott A kislányom óvodai ballagásán, mert éppen lakásfelújítottak, és rá 1 évre a fimén sem volt ott, mert 7 hónapos terhes volt. Kicsit rosszul esett, de ez van (messze laknak, és sem ettől-sem attól, nem tudtak jönni) Felvettük kamerával, és elküldtük neki a neten. Így ő sem maradt le semmiről. Ezt te is megtehetnéd. Felveszed az űbernagy eseményt, és megmutatod neki.
2011. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

Egy 26 éves kamasz??nem is tudtam...kac kac


MÉGEGYSZER MEGEMLÍTEM A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT HOGY NEM A KISLÁNYNAK FONTOS EZ AZ ESEMÉNY HISZ NEM FOG EMLÉKSZNI RÁ HANEM A CSALÁDNAK!


Mindenki itt lesz az egész család,ritkán jövünk össze de most majdnem mindenki itt lesz erre az öcsém elmegy egy ISMERETLEN lánnyal...több mint 300 napja van az évben hogy randizzon de neki pont ma kell,pedig előre tudta hogy szülinap lesz...!



Akinek a szülinap jópofizás az önmagát minősíti.


És...nem vagyok házisárkány de azért köszönöm ezt a szép pozítív jelzőt így ismeretlenül is,nagyon bátor vagy.

2011. ápr. 8. 11:41
 45/59 anonim ***** válasza:
71%

Most meg a családod háta mögé bujsz, gratulálok.


A lényeg az hogy neked van családod, az OK, de ha az öcséd is próbál családot alapítani(a randizás ezt szolgálja) nem a tiédben tapsikol akkor már egyből önző.

2011. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
8%

Előző:

A család alatt nem a férjére, stb. gondolt, hanem valószínűen a saját családjukra, akik az öccsének is ugyanolyan rokonai, mint neki.

Az öccse velük él, nem "nem ér rá elmenni hozzájuk".

De tényleg. Randizni lehetett volna tegnap is, holnap is, sőt, még ma este is lehetne, azt a pár órát kibírhatná 26 éves felnőtt férfi létére. Vagy legalább az elejét, aztán mehetne a dolgára.

Na mind1, ez az én véleményem.

2011. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

11:52!


Pontosan erről van szó!


Család alatt értem,apa,anya,nagyszülők,keresztszülők,barátok...

2011. ápr. 8. 11:55
 48/59 anonim ***** válasza:
73%

De akkor a kérdésben miért a kislányod születésnapja és miért a tortavágás szerepel?

Miért nem az, hogy "nagy nehezen összejött a család, az öcsém meg nem ér rá?"

Ez már kicsit önmosdatásnak tűnik.


A családdal milyen gyakran találkoztok amúgy? Messze laknak?

2011. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

A szülinapban a tortavágás a lényeg nem?!


Külföldön lakik anyum meg a férje(a második).

2011. ápr. 8. 12:02
 50/59 anonim ***** válasza:
12%

"De akkor a kérdésben miért a kislányod születésnapja és miért a tortavágás szerepel?"

Gondolom, mert ennek okán rendeznek összejövetelt.

Én csak abból tudok kiindulni, nekünk is nagyon nagy a családunk, és nagyon ritkán van, hogy mindannyian együtt vagyunk (mostanában egyáltalán nincs ilyen, de ebbe nem mennék bele).

Sokan nekiestek a kérdezőnek, szerintem nem értettétek. Nem az a baj, hogy 1 személlyel több, vagy kevesebb, hanem a család szempontjából is fontos esemény, ami tényleg csak 1x van, a testvére lehetne kicsit rugalmasabb, a válaszolók meg együttérzőbbek.

2011. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!