Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a kislányom első...

Ma van a kislányom első szülinapja és az öcsém (aki velünk lakik) elmegy randira egy még ismeretlen lánnyal. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A tortavágásnál sem lesz itt,mert neki fontosabb egy randi egy idegen lánnyal.Nektek is rosszul esne?
2011. ápr. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Nem a kislánynak lesz fontos természetesen ez a szülinap hanem azoknak akik őt szeretik,azok mind egybegyülnek(jó esetben)ezen a szép emlékezetes napon!


Igen,nekem megvan a véleményem határozottan csak kíváncsi voltam hogy más hogyan látja ezt...

2011. ápr. 8. 09:49
 22/59 anonim ***** válasza:
89%
Mi ebből nem szoktunk nagy dolgot csinálni, sőt van h. késöbb tartjuk mint amikor van.Sőt inkább az van nálunk h. megkérdezzük attól aki nem lesz otthon h. felvághatjuk e a tortát, vagy várjuk meg.Ez amúgy sem a te napod hanem a lányodé, ő meg úgysem fog rá emlékezni.
2011. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
80%

Anyu szülinapja 19-ére esik. Node mi nem leszünk otthon mert Londoban töltünk pár napot és 24én jövünk csakk haza. Szerinted a lelkére veszi bárki is? Felköszöntjük ott, aztán amikor hazaérünk összehívjuk a családot, és belecsapunk a dologba.

A szülinapot nem törvény azon a napon tartani, amikor van... Nem gondoltál rá, hogy Te is lehetnél rugalmasabb egy kissé?

2011. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
90%
számomra furcsa, h mindenkit, aki máshogy gondolkozik, ennyire letámadsz....én is azon a véleményen vagyok, h túl liheged. Az öcséd azt csinál, amit akar, ez nem az ő gyereke. érezzétek jól magatokat és kész
2011. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
94%

Nem értelek.Én is családcentrikus vagyok,de nem lehet kötelezni valakit arra h. azt csinálja amit más akar.A munka fontos(hisz abból él meg), barátnő is fontos hisz lehet ő élete szerelme.A gyereiknek meg lesz még sok szülinapja.Ez egy szülinap, nem pedig életmentés.Sőt a legtöbb családban egyáltalán nem tud összejönni a család egyszerre,mert mindenkinek máskor van programja.

Nem is értem miért vagy ezen kiakadva, inkább örülj neki h. egészséges gyereked van, vannak családtagjaid akik szeretnek.Szerintem ez olyan kicsi dolog, amiért felesleges kiakadnod.Majd lesz még annyi alkalom h.együtt legyen a család h. ezt igazán kibírjátok...

2011. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
83%

Ez minden családnál más, nekem eszembe se jutna ezen megbántódni, de elhiszem, hogy ha nektek ez hatalmas családi összejövetel és így szokás, akkor nem esik jól.


Nem hiszem, hogy valaha ott lett volna bármelyik szülinapomon valamelyik nagynéném/nagybácsim... de mondjuk nem is laktak velünk egy városban.

2011. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
83%
Te nagyon önző vagy. Meg a nagybácsija és nem az apja. Meg ahelyett, hogy itt kérdezel butaságot inkább készülnél a nagy napra. Sütnél főznél. Már ha neked tényleg fontos a kicsid születésnapja.
2011. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
79%

Férjemnek 12-én lesz szülinapja, nekem 17-én. Szüleim a kettő között szeretnék tartani, a férjem szülei meg most hétvégén.

Nekem meg vizsgám van 12-én és addig csak a felkészítő tanárommal vagyok hajlandó találkozni.

Megértették, így hétvégén lesz tartva 16, vagy 17-én.

Sőt, a férjem is megértette, hogy aznap nem szülinapozunk, mert napközben szénné idegelem magam az esti vizsga miatt, utána meg úgy le lesz szívva az agyam, hogy a saját nevemre se fogok emlékezni. Az övét ezért rákövetkező nap tartjuk.

2011. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
80%
Jót nevettem a kérdéseden, nem kényszeritheted az öcsédet hogy azt tegye amihez épp nincs kedve, önzőség részedről, ha nem akar jópofizni hát nem fog, ennyi, a helyében én sem tenném, elhiszem neked mindennél fontosabb a lányod, és akkor mi van? Örülj te a szülinapjának és áraszd el szeretettel, de nem várhatod el mástól hogy ugyanazt érezze mint te 23/L
2011. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
82%
EGyetértek sokakkal, nekem is fontos a család, a legfontosabb. De a gyerekem első és második szülinapját nem is tartottuk meg, kapott egy kis tortát, apa meg én felköszöntöttük, és ennyi. Úgysem emlékszik rá... majd a harmadiktól kezdve, amikor már a gyereknek lesz fontos, akkor meg fogjuk tartani. Számomra a fiam a legfontosabb, és nem a szülinapja, nem az, hogy most melyik testvérem és miért nem tud eljönni esetleg. Majd amikor 10 éves lesz, és akkor sem lesz ott, na az már elgondolkodtató, de a többin lehet oylan elfoglaltság, ami miatt az ünnepségeken nincs ott. Én sem szerettem soha ezeket az ünnepségeket, csak a duhajkodás meg a jópofizás ment, értelmesen beszélgetni szinte egyik családtagommal, rokonommal sem lehet, csak pletykálnak. Igen, megtehetné, hogy lemondja vagy átrakja a randit, hogy veletek legyen, de gondolom ő sem tartja ezt annyira fontosnak, tekintettel a gyerek korára... én azt mondom, te önzőbb vagy, mint ő. De szíved joga azt gondolni amit szeretnél. Én is ezt teszem. Boldog szülinapot a kicsinek!
2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!