Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
 101/157 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a saját gondolataimat olvasnám újra,három évvel ezelőttről.Teljesen megértelek, ugyanezt az utat jártam be, ráadásul az első NAGY szerelemmel, aki gyereket is akart.7 évet k...tam el az életemből miatta, amit sajnálok, de magtanultam egy leckét.Vicces, ő sem tudott elengedni(mint a tied), de egyszer csak otthagytam.S akkor kisütött a nap, viszajött a humorérzékem, kicsinosodtam.Aztán szerelembe estem, amiből két és fél éve nem esek ki, és babát is várunk.Néha álmodom, hogy abban a kapcsolatban vagyok, és sírva ébredek!KAPCSOLJ! LÉGY BOLDOG!
2011. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/157 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet kedves kérdező?
2011. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/157 A kérdező kommentje:

Semmi változás...

Ma a bőrgyógyász újra gyógyultnak nyilvánitotta... de valószinüleg én már nem kérek a gyógyult formájából sem. Asszem tele a pohár, mostmár végképp.

A héten állitolag nagyon zűrös hete volt. Szinte nem is beszéltünk. És ma amikor ezt már egy kicsit idegesen felhoztam neki, nem értette mi a problémám... Rácsaptam a telefont...

2011. ápr. 14. 22:05
 104/157 A kérdező kommentje:
Én itt ma befejeztem.... elegem van.
2011. ápr. 15. 10:54
 105/157 anonim ***** válasza:
100%
De most ne gondold meg magad!! és hidd el, hogy pàr hét mùlva ùjra kiviràgzol.. Nem egy meggyôtôrt csalòdott és szomorù lànyt fogsz a tûkôrben làtni, hanem magadat!!! Ne félj a magànytòl, az néha a baràtod is tud lenni, olyankor éppen hogy nem tud bàntani senki!!! De ìgy, egy ilyen faaaszkalap mint ez? Csak folyamatosan keserìti a mindennapjaidat, azzal, hogy ìgérget mégsem tesz ùgy, azzal, hogy hiteget és mégsem szeret... Ne fogadd el ezt!!! csak neked lenne rosszabb és rosszabb minnél tovàbb hùzod a dolgot!!
2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/157 A kérdező kommentje:
Ennyi. Vége lett...
2011. ápr. 15. 21:01
 107/157 A kérdező kommentje:
Annyira végtelenül fáradtnak érzem magam. Olyan furán. Talán az utóbbi nehéz időszak miatt. Égnek a szemeim, mondjuk ez a sírás miatt lehet. De valami fura megkönnyebbülést érzek. Ez jó. Viszont az nem, hogy úgy érzem hiányzik :(
2011. ápr. 15. 22:21
 108/157 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy meggondold magad kislány,legyen eszed,egyedül lenni jobb,mint egy kapcsolatban ahol lábtörlőnek használnának.
2011. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/157 A kérdező kommentje:

Dehogy. Ez az ember nem kell már nekem. Azt hiszem, ha itt térdelne, akkor sem.

Amiket elkövetett ellenem január óta... az egészet annyira undorítónak találom. Egyszerűen nem hiszem el, hogy létezik ilyen ember, hogy a szemembe röhög, meg a kedves exe is... és amikor már nem lenne mit tagadni, amikor már nincs értelme hazudni, még mindig a saját hazugságát próbálja elhitetni velem.

És olyan sablonos dumákat nyomott, hogy én jobbat érdemlek nála, meg hogy ne nehezítsem meg az elválást, jobb lesz nekünk így, meg hogy nem mond semmit inkább, csak próbáljunk túl lenni rajta... Úgy bőgött kivörösödött szemekkel, mint egy kutya... Egy utolsó gerinctelen féreg...

Ha nem lettem volna olyan fáradt az este, esküszöm elmentem volna, és megnéztem volna, hogy "beugrott"-e az exéhez közölni a nagy hírt... de már nem érdekel.

2011. ápr. 16. 08:08
 110/157 anonim ***** válasza:
100%
Meglàtod napròl napra jobb lesz!!! Legyél ônzô és csak magadra gondolj, hogy NEKED lesz jobb nélkûle!!! A boldogsàg sajnos néha csak pillanat, de azért is meg kell dolgozni, de ha te magad ellen dolgozol azzal, hogy szòra méltatsz egy ilyen faszit, akkor sose leszel egy pillantra sem boldog!! Gratulàlok, szerintem jòl dôntôttél, ezt volt az elsô lépés magadért!!! Kitartàs!!!
2011. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!