Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/157 anonim ***** válasza:
44%
Te lány, ne viccelj már, hiszen 22 éves vagy, irtó fiatal! Van hova menned? Van állásod? Rendben vannak a családi, baráti kapcsolataid? Akkor mi a gond? Élj boldogan, barátkozz, mozogj sokat, élvezd az életed, és felejtsd el ezt a fickót és a bosszút is! A legnagyobb bosszú az, ha egyszerűen elfelejted őket, és látja, hogy nem kutatsz utána, és boldog vagy nélküle! Sok örömet az életben!
2011. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/157 anonim válasza:
100%
Teljes mèrtèkben megèrtelek,de èn nem fecsèrelnèm màr arra az idom,sem az energiàm,hogy bosszukon torjem az agyam.Mint ahogy a Te esetedben is is kiderultek vègul a turpissàgok,tobb-kevesebb ido mulva az ex csaj is rà fog jonni a dolgokra...A pofon visszacsap nyugi,akkor is,ha Te nem jàrsz kozre.Szerintem ne sullyedj arra a szintre ahol Ok vannak.A legjobb az lesz,mikor kiderul minden,a volt pasid megszivja,Neked meg nincs kozod az egèszhez,ès O ezt làtja majd,mert Te kozben èled tovàbbra az èleted,boldog ès kiegyensulyozott vagy,jol èrzed magad nèlkule,ot màr règ elfelejtetted!! Megmondom oszintèn (bàr èn no vagyok:)) nekem ez belul sokkal rosszabb lenne,mint hogy az exem keze legyen a dologban.Akkor csak kinevetnèm ès szànnàm ot valahol...
2011. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/157 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem alacsonyodnék le ilyen szintre!Azért ennyi idő alatt elfelejthetted volna már az egészet.Nekem ez már betegesnek tűnik.Az ilyen emberen túl kell lépni,nem érdemelt meg téged,lapozz kérlek,a saját érdekedben!Azt megértem,hogy eljátszol a gondolattal,hogy milyen jó lenne,ha keresztbe tennél,de hagyd őket,mindkettő megkapja az élettől,amit érdemel.Te menj,csinálj magadnak klassz programokat,legyél boldog és önfeledt,de mással,azzal aki méltó hozzád!Sok sikert ehhez!
2011. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/157 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2011. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/157 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok rajta, véletlenül bukkantam rá ezekre a dolgokra. Sajnos, mivel közel lakunk egymáshoz, és ez egy elég falusias része a városnak, elég sokmindent tudok róluk. Nincsenek jól, egyszer már szakítottak, de aztán meggondolták magukat, úgy fogalmaztak, hogy úgy vannak egymással, mint a kutya és a macska. Igazából kicsit elégtételt érzek, mert most kb. mindkettő jól megkapja az élettől... úgy döntöttem, de még hajnalban úgy éreztem, hogy én nem teszek semmit. Előbb utóbb más is felfedezi ezt, és nem fog lakatot tenni a szájára.
2011. nov. 5. 13:02
 156/157 A kérdező kommentje:
Sok különleges dolog nem történt azóta. Több hasonló alakot is bevonzottam, most úgy vagyok egy ideje, hogy a hátam közepére nem kívánok én férfit. Legalább amíg le nem diplomázok. Nincs szükségem ilyen fájdalmakra, ennyi sz.rakodásra. Majd egyszer jön, akinek jönnie kell.
2011. nov. 5. 13:04
 157/157 anonim válasza:
Véletlenül bukkantam rá erre a cikkre. Hát én ugy gondolom, mintha az életemet olvastam volna el. Jártam ugyanebben a cipöben. A hazug ember nem változik meg. Nekem 5 év kellett hogy rájöjjek. Nagyon vak voltam, feladtam érte mindent, teljesen vadidegen városba költöztem miatta. Miután megkapott kezdödött a fekete leves. Alkohol, játék, és a tömérdek hazugság. Utána pedig a sajnálom, nem lesz ilyen többet. Mindig elhittem, mert elvakitott a szerelem, a más vagyok mint a többi. Aztán jött az exel valo beszélgetés lebkása. Minden hazugságra fény derült, saját magát buktatta le mindig. Érte lemondtam barátokrol, mindenröl, mikor hozzá költöztem. Utolag bánom, mert azóta nincsenek barátaim. Rájöttem hogy a hazug emberek nem változnak meg. Neki azóta van kapcsolata, de közben engem hivogat. És ha néha beszélünk, simán hazudik ugyanugy tovább. De már nem engem tesz tönkre. Nehéz a tullépés,hiszen csunyán elbántak velem, és megbocsátani sem egyszerü, hogy tudott ilyet tenni. Vannak emberek akik nem változnak. De az élet megy tovább
2014. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!