Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
 131/157 A kérdező kommentje:

Tegnap este kaptam tőle egy sms-t... hogy sajnálja, hogy így alakult, és nem szeretné, ha harag lenne közöttünk, vagy áskálódás, köpködés. És hogy délután kellemetlenül érezte magát. És a végén azt kívánta, hogy legyek boldog...


Nem válaszoltam neki...

2011. ápr. 20. 09:15
 132/157 anonim ***** válasza:
100%
Ne is, ha ő nem volt képes köszönni, akkor te miért írnál neki
2011. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/157 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küldd el neki ezt a linket, hogy rádöbbenjen, mekkora f...nak gondolják őt sokan:-))), nevet úgysem írtál, uh. beazonosítani őt nem lehet, amire mondjuk jelentgessen.Vagy esetleg a "már nem exnek" küldd el a linket, ki tudja, ő hogyan ismeri a sztorit, és megláthatná ő is, kit is szerzett vissza.Lehet a csávó két szék közül a földre pottyanna:-)
2011. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/157 A kérdező kommentje:

Nem mutatok én meg senkinek semmit, majd megoldódik ez a probéma magától.

Olyan rossz, mert egyik nap nagyon jó, másik nap pedig reggel úgy ébredek, hogy bárcsak velem lenne, hiányzik a közelsége, az érintése, az illata, a hangja, reggel mellette szeretnék felébredni... :(

2011. ápr. 22. 09:36
 135/157 anonim ***** válasza:
100%
A kommented előtti vagyok.Persze, ne mutasd meg, ha ennyire bánt!Most hihetetlen, de túl leszel rajta.Tanulsz belőle, s legközelebb olyat választasz, aki nem ilyen kétszínű.Sőt!Olyat választasz, aki ezerszer jobb nála, minden téren:-D, meglásd!A pozitív gondolatoknak teremtő ereje van!
2011. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/157 A kérdező kommentje:
És elszólták magukat az emberek, és kiderült, hogy az anyukája, aki engem állítólag nagyon szeretett, és állítólag a végtelen őszinteségéről híres, mindent tudott, hogy visszajár a párom az exéhez... de valahogy ezt velem elfelejtette közölni... Most még ez is tetézi a nyűglődésem, hogy nemcsak a volt páromban csalódtam, hanem az anyósomban is :( És így utólag el tudom képzelni, hogy most engem is hogy szidhat... :(
2011. ápr. 23. 11:31
 137/157 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukák általában a gyereküket védik.Gondold azt, hogy mostmár inkább híresebb a kétszínűségéről mind a kettő.Egy idő után úgyis kibukott volna az igazi természetük, jobb is, hogy nem kerültél be egy ilyen családba!
2011. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/157 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy még mindig itt vagy/vagytok, olvasgattok, és segítetek nekem a nagy nyűglődésemben. Sokat jelent.

Hogy őszinte legyek, felbukkant egy másik férfi az életemben, aki a tenyerén hordoz(na), ha hagynám. De egyszerűen képtelen vagyok egy új kapcsolatba belemászni úgy érzem, azt meg nem tehetem meg, hogy szívatom, ő már tisztára be van zsongva, pedig ismeri a helyzetemet, talán még nálam is jobban. És beszéltem is vele az érzéseimről, elmondtam neki, hogy nem vagyok kész, ezzel tisztában van. És tiszteletben tartja. Vagyis már egyre kevésbé. Érzem, hogy jó lenne vele, hogy úgy bánna velem, ahogyan mindig is szerettem volna, ha nem találkozunk 1-2 napig, hiányzik. De ha arra gondolok, hogy több, hogy kapcsolat, hogy újra... akkor megijedek. És most nem tudom mit csináljak :(

2011. ápr. 23. 18:33
 139/157 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kémia, akkor miért ne vágnál bele?Ez még nem jelenti azt, hogy máris feleségül kell menned:-)Légy vidám, élvezd a nyarat, úgy, ahogy megérdemled!
2011. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/157 anonim ***** válasza:
100%
Az anyák ilyenek,ha anyuka azt látta hogy a fia veled csak nyüglödik de ha exhez megy,boldog,akor perzse hogy támogatta őket.Ezen nem kell fennakadni,tovább kell lépni,inkább legyél szingli ,és keress mást,mint hogy sajnálatból visszamenjen hozzád,és tovább csaljon az exel...
2011. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!