Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/157 anonim ***** válasza:
85%
Majd írd meg, hogy mi volt, mert szerintem most nagyon sokan kiváncsiak, hogy mitörtént :)
2011. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/157 anonim ***** válasza:
91%
én teljesen az 1. válaszolóval értek egyet. az én párom is 32 lesz, én 24, 4 éve leszünk együtt. szoktunk veszekedni, de mégsem mentünk még szét, és nem hazudunk egymásnak. én úgy gondolom, hogy a barátod hazudik, nem is kicsit, és én ott hagynám. nálam a megcsalás még megbocsájthatóbb, mint a hazugság, vagy ha hülyének néz. de ha szeretnéd, írj privit, és beszélhetünk:)
2011. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/157 anonim ***** válasza:
85%
na kiváncsi vagyok mit talált ki a dög. Majd ird meg.
2011. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/157 A kérdező kommentje:

Áhh... beszéltünk, de még volt képe azt mondani, hogy elrontok mindent. Hogy vannak tök szép napjaink, és én mindig ilyenekkel letaglózom. Na és mondom mondjál egy szép napot az elmúlt héten, amit most elrontottam... Nem tudott. Mindent kimagyarázott, azt mondta azokra a dolgokra, amiket felhoztam neki, és nem hiszem el, hogy nyugodtan elmehetünk együtt ezekhez az emberekhez, és megkérdezhetem tőlük, mi az igazság.

Aztán végül tök normálisan elmondta, hogy ő mit miért csinál, hogy ezt az életet miért éli, miért hajszolja ennyire agyon magát, mit tervez.

Ő még nem tervez megállapodni, letelepedni. Neki a pörgés az élete. Valamilyen szinten örült, amikor úgy alakult, hogy elkezdtem iskolába járni, és hét közben egy másik városban tanulok. Így el tudja intézni a dolgait hét közben, a hétvégét meg teljesen rám tudja szánni. Ez eddig mondjuk így is volt, tényleg. Csak amikor felborul az egész, és itthon vagyok 1 hetet (tavaszi szünet miatt), attól ő még a munkát nem tudja senkinek lepasszolni.

Nem tudom teljesen elmondani, amit ő mondott. Kérdezte a mondókája után, hogy én mit gondolok. De nem mondtam semmit, csak hogy ezt nekem még fel kell dolgoznom, át kell gondolnom. Aztán elment, hogy majd gondolkodom és beszélünk.


De most olyan ürességet érzek belül. Nem akarok gondolkodni, nem akarok semmit. Nem akarok hallani róla, nem akarom hallani, látni. Elegem van.

2011. ápr. 9. 19:42
 85/157 A kérdező kommentje:

Fáradt vagyok. Boldog szeretnék lenni. Szeretnék én a középpontban lenni, hogy szeressenek, hogy figyeljenek rám, hogy a tenyerükön hordozzanak, hogy egy kicsit hercegnőnek érezhessem magam.

Mindig minden kapcsolatomban csak adtam, de sose kaptam. Most is ugyan ez van. De én nem tudok másképp szeretni.

Elegem van.

2011. ápr. 9. 19:44
 86/157 A kérdező kommentje:

Jaj, és kérdezte, hogy nekem van-e valakim... nem mondtam neki azt sem, hogy nincs, de azt sem, hogy van.

Csak rángattam a vállam, mire azt mondta, hogy bár elképzelni nem tudná rólam, de volt már olyan, hogy valakiről valamit nem tudott elképzelni és mégis.

Mert hogy ő nem tudhatja, hogy én ott abban a másik városban mit csinálok... A nyelvemen volt már, hogy rászólok, hogy ne magából induljon ki... de aztán visszafogtam magam.

2011. ápr. 9. 20:02
 87/157 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén minek vagytok együtt?Mert hogy ez nem boldog párkapcsolat az biztos.
2011. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/157 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt ennél jobban nem is csinálhattad volna!

Eressz magadnak egy kád vizet, tegyél be zenét és kicsit hagyd pihenni az agyad, gondolom idegileg megviselt a mai nap.

Ha nem gyengülsz el, hidd el, szebb jövő elé nézel. Sok hasonló helyzetet átéltem, mire a férjemet megtaláltam és hál' Istennek rá már nem tudok rosszat mondani.

Kitartás!

2011. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/157 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy szeret, nem tud elengedni. De úgy érzi megtartani sem.
2011. ápr. 9. 20:15
 90/157 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ez sablonszöveg :(
2011. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!