Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
 141/157 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezek az utóbbi hónapok úgy érzem annyira kiöltek belőlem mindent. Hetek óta nem érzem, hogy szükségem lenne a szexre. Megszűntek a vágyaim.

Úgy érzem szeretni sem tudok. És szinte viszolygok, ha úgy közelednek hozzám :(

Vége lesz ennek? El fog múlni? Visszakapom majd újra a régi önmagam? :(

2011. ápr. 26. 20:03
 142/157 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogod kapni,csak kell hozzá egy kis idő,és regrenerálódás lélekben.
2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/157 anonim ***** válasza:
100%
Már egy tapasztaltabb, és bátrabb önmagadat fogod visszakapni!Légy büszke, hogy szembenéztél a valósággal, és túléled, mert van sok olyan nő, akit nem érdekel hogy csalják, akkor is kapaszkodik a választottjába.Na, az sokkal szánalmasabb, mint újra kezdeni, ráadásul még olyan fiatal vagy!Most még lehetsz egy kicsikét férfigyűlölő, de attól meg ragadni fognak rád a pasik, és egyszer csak visszatér a vágy is:-))
2011. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/157 A kérdező kommentje:

Elég érdekes délutánon vagyok túl. Elmentem hozzájuk, hogy az ott maradt dolgaimat elhozzam. Beszélgettünk az anyukájával, én már mentem volna, de csak marasztalt, és egyszercsak megérkezett az ex. Belépett, meglepődött, de mosolygott, beszélgettünk, ott hárman, tök jól esett.

És most úgy vagyok, hogy belefáradtam abba, hogy haragudjak, vagy hibást keressek. Normális kapcsolatot akarok, szeretem a családját, és szeretem őt is. Azon a részén, hogy szerelemmel szeretem, már túlléptem, úgy érzem.

Láttam, hogy ki van virulva, hogy boldog. És valahogy nem tudom. Nem érdekel az egész mostmár úgy érzem.

De nincs bennem rossz érzés. Bár amit csináltak ők ketten, továbbra is egy ritka gerinctelen, genya dolognak gondolom. De egyéb más problémám nincs.

Érdekes érzés, remélem igy is marad mostmár...

2011. ápr. 27. 23:03
 145/157 A kérdező kommentje:
Mármint az én exem lépett be az ajtón.
2011. ápr. 27. 23:05
 146/157 A kérdező kommentje:
Hát ami alakult, az is befuccsolt. Rájöttem, hogy az új pasi is csak olyan, mint a többi. Vagy még rosszabb... szerintem ő is szivat. Egyrészt megérzés, másrészt, mostanában látom le van némítva a telefonja, a múltkor találtam a telefonjában egy sms-t, amit egy nőnek írt, miután én eljöttem egy délelőtt tőle, ez volt benne: "Elment. Váo :)". Nem is olyan velem, mint szokott... konkrétan semmilyen... ha beszél is hozzám, sokszor úgy, mint valami kutyával... és nekem elegem van. Én nem tűrök, elegem van a férfiakból, az állandó sz@rakodásból... Állítólag szeret, csak ő nem ilyen nyálas izé... ezt mondta...
2011. máj. 21. 12:45
 147/157 anonim ***** válasza:
100%

Azt, ha az ember szeret, nem a szvaibòl fogod érezni.. Kifogàs, hogy nem nyàlas izé, nem is kell, hogy megszòlaljon az ember, ha szeret akkor oda nem kellenek szavak...

Az egyetlen dologa mit javasolni tudok, hogy dobj ki minden olyan dolgot az életedbôl ami bànt, fogadd el, hogy ez a sok rossz dolog veled tôrtént és pròbàld megérteni a miértjét, biztos nem csak a tôbbi ember hibàs, valamit biztos te is elrontasz, hogy folyton ezeket a pasasokat vonzod... Talàn te sem tudod valòjàan, hogy mi az amit szeretnél, szerintem itt kezdd az ônvizsgàlatot...

Nem tudom, hàny éves vagy, nem is szàmìt, de SOSINCS késôn elkezdeni ônmagunkat szeretni, ahhoz viszont ismernûnk is kell magunkat az ôsszes erényûnkkel és hibànkkal egyûtt, hogy folyamatosan tudjunk vàltozni a jò, jobb irànyba.

Ehhez kìvànok sok sikert, nincs is ennél szebb dolog, mint ràlépni a SAJàT utunkra!

Kitartàs!!!

2011. máj. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/157 A kérdező kommentje:

Anyukám egy pár napja elköhintette, hogy mondott valamit még a februári 'majdnem szakítás' időszakában az exemnek, azzal kapcsolatban, hogy ő most mennyire kicseszett velem, hogy kirántotta lábam alól a talajt, hogy ő volt az egyetlen biztos pont az életemben, és most ezt csinálja velem...

És anyukám azt gondolja, hogy az exem az utolsó 2 hónapot csak sajnálatból, szánalomból töltötte velem.

Ez most egy kicsit megint padlóra küldött. Pedig már rég túl vagyok rajta. Csak ez most nagyon rosszul esett.

Valahogy olyan kínosan érzem magam.

Ráadásul, próbálkoztam barátkozni az ex-szel, ő meg ismét átvágott... úgy látszik, nem kér a barátságomból.

2011. okt. 3. 10:22
 149/157 A kérdező kommentje:

A birtokomba jutott a napokban egy olyan infó, amivel nagyon nagyon alájuk tudnék tenni... amit bár megérdemelnének, de nem tudom megtegyem-e. Konkrétan felfedeztem, hogy a srác felregisztrált társkeresőkre, magát elváltnak feltüntetve... és egyszerűen annyira, de annyira... kárörvendő vagyok. Újra játszik mindent, csak már hála égnek, nem velem. De most itt van a kezemben minden kompromittáló szöveg, kép, stb... és annyira nem tudom mit tegyek. Megérdemelne mindkettő egy visszavágót az összes hazugságukért, de közben meg az jár az eszemben, hogy nem kellene ezt csinálnom, hisz valaha szerettem...

Többre tartom magam, de valahol bennem meg a kisördög dolgozik. Ti mit tennétek?

2011. nov. 5. 01:27
 150/157 anonim ***** válasza:
100%
Kib...nék vele ott ahol tudok.Túl tetted magad rajta?Mesélj kicsit!!!e.
2011. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!