Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a jómódú...

Mit tegyek hogy a jómódú párom mellett én, mint csóró nő ne érezzem magam "elanyátlanodva"?

Figyelt kérdés

felállás:

külön élünk, menyasszony-vőlegény kapcs.

a párom 300 ezreket keres, félretesz, gyűjtöget, nincsenek tartozásai(ez mellett panaszkodik, hogy nincs pénze)

én a létminimumon élek (két 4 órás munkahelyem van, épphogy elég a rezsimre)


félreértések elkerülése végett:


nem az a típus vagyok, aki a pénzre hajt!szeretem a vőlegényem.és volt már barátom, akit én tartottam el jóformán anno.


és a problémámra egy példa:


neki, ha belemegy a szemébe egy szempilla, képes magándokihoz rohanni 5-10 ezrekért.

jelenleg én most olyan erősen meg vagyok fázva, hogy most ment át tüdőgyulladásba, alig alszok, köhögög, stb

a párom látja min megyek keresztül

és amikor mondtam, vegyen már légyszi egy orrcseppet, szabályosan ZAVARBA jött és mentegetőzött, hogy nincs nála pénz, mert kártyán van (ha akart volna, vett volna)

ez mellett látja, hogy nekem komolyan egy vacak neocitranra nincs pénzem, nemhogy antibiotikumra!! jóformán a szüleim kölcsöneiből élek, és eszébe nem jutna segíteni rajtam, akár egy 200 ft-os c vitaminnal sem.


Úgy érzem, MINTHA BAJBAN NEM LENNE A TÁRSAM, remélem lejött, hogy nem a pénzére hajtok, csak valahogy AZ ANYAGIAKON KERESZTÜL LÁTOM EZT, vagy érzem ezt, mintha nem is tudom.


Mit tehetek én ez ellen, hogy ne ezt érezzem?


2011. ápr. 13. 08:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
8%
Na jó, de azért azt is kikell kötni, hogy oks, szeretik egymást meg minden, de az ő adóssága az övé, azt nem feltétlen köteles támogatni a párja. Okés, tudom, jóban rosszban, de haladni is kell, és hát szerintem az az adósság az övé, ő csinálta. Márha van....
2011. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
72%
persze,az adósságot nem a másikkal kell megfizettetni. csak a különbségeket szükséges valahogyan áthidalni,és azért ha valakik már az esküvőt tervezik,nehogy elnézzék,hogy a másik teszem azt éhen hal,mert elfogyott a fizuja a hó végére...
2011. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

Milyen adósság ?

A kérdező nem írt ilyent.

Orrcseppről volt szó.

Kérdező, ez az ember nem hozzád való, sőt senkihez sem való Nem szeret téged. Aki szeret, az törődik a szerelmével, még ha különben zsugori is. Itt pedig csupaszon a sz@revés.

2011. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jövője az ilyen kapcsolatnak. Lehet, hogy ő használ ki téged érzelmileg, ahelyett, hogy te használnád anyagilag.
2011. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
66%

gondolom a külön kasszát is pártolná, amilyen spúr, önző dög...


mi is úgy vagyunk, h a párom jól keres, én meg kb semmit, az is rezsire megy el.

de akárhova megyünk, akármit csinálunk, meghív kajálni, ha valamilyen más program van, akkor kifizeti a belépőt.


úgy látom, h téged nem szeret ez az ember. hosszú távon nem szabad vele együtt maradni, pláne nem hozzámenni. építsd le, ha jót akarsz magadnak.

2011. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj hozzá, mert egy életen át boldogtalan leszel!!

Itt nem az a baj, hogy a pasi többet keres, hanem hogy irigy, zsugori! Ha már most ilyen, milyen lesz később??!!

2011. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de a vőlegényed egy zsugori alak, én a páromnak mevennék minden gyógyszert és gyümölcsöt ha tudnám, hogy nincs pénze rá, az ilyen alak majd a házasságban is külön kaszát akar és amíg te nyomorogni fogsz, ő majd él mint hal a vízbe és majd mindig a szemdre veti ha rád kell költenie,
2011. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%

Valami baj van vele, nekem párom pont az ellenkezője. Együtt élek vele, jelenleg nincs munkám és eltart. Néha rámjön, hogy Úristen mennyit költ rám, és akkor mindig azt mondja: Miért? Ki másra költené?

Persze magára is költ, de elosszuk a pénzt :)

2011. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a smucig volt az első gondolatom....már olyan szinten gyűjtöget h egy kis kiadástól is zavarba jön amit a párjára szánhatna.Én sem érezném túl jól magam egy ilyen ember mellett.
2011. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?De gondolom egy jó ideje,ha már eljegyeztétek egymást.Számomra furcsa,hogy valaki így áll a dolgokhoz,ahhoz képest,hogy a menyasszonya vagy.Gondolom ez csak egy eset a sok közül.Szerintem komolyan el kell beszélgetnetek a jövőtökről.Mint az egyik hozzászóló írta,ha veled valami történik,elveszted a munkád vagy lebetegedsz akkor old meg magad?Te látod igazán,hogy a kapcsolatotok ki bírna egy ilyet.De ha már érzed,hogy nem stimmel valami ezzel a kapcsolattal akkor lehet,hogy lépned kellene.
2011. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!